Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje aktor "Domu". Był mężem Hanny Śleszyńskiej
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 20.06.2024 18:15

Nie żyje aktor "Domu". Był mężem Hanny Śleszyńskiej

Świeczka
Fot. canva.com

Nie żyje Wojciech Magnuski. Informacja o śmierci aktora znanego z takich produkcji jak “Dom”, “Psy” czy “Esktradycja” pojawiła się po południu 20 czerwca. O jego odejściu poinformowała była żona - Hanna Śleszyńska.

Nie żyje Wojciech Magnuski

Według informacji zmieszonej na oficjalnym profilu Hanny Śleszyńskiej aktor zmarł w środę 19 czerwca 2024 roku w wieku 66 lat. Para była w latach 80. małżeństwem. Przypomnijmy, że Magnuski znany był z ról w takich filmach jak “Ekstradycja”, “Pogoda na jutro” czy “Pułkownik Kwiatkowski”. Wśród jego filmografii można także wymienić epizodyczne role w lubianych serialach “M jak miłość” oraz “Barwy szczęścia”.

Zaskakujące wieści o planach króla Karola III. Powodem mają być wnuki

Hanna Śleszyńska o śmierci byłego męża

Hanna Śleszyńską informację o śmierci byłego męża opatrzyła jego czarno-białym zdjęciem. Aktorka poza tragicznymi wieściami podzieliła się także wspomnieniami związanymi ze zmarłym. Para bowiem po rozstaniu wciąż pozostawała w dobrych relacjach. Swój post Śleszyńska rozpoczęła od historii ich poznania oraz małżeństwa.

Wczoraj odszedł Wojtek Magnuski aktor, przyjaciel, bardzo bliska mi osoba. W latach 80-tych przez 5 lat byliśmy małżeństwem. Parą zostaliśmy już na pierwszym roku warszawskiej PWST, pobraliśmy się tuż po studiach, a dwa lata później urodził się nasz syn, Mikołaj. Wojtek był przystojnym mężczyzną i miał ujmujący głos. W młodości stylizował się trochę na swojego idola ,Zbyszka Cybulskiego. Nosił podobne okulary, kurtkę wojskową. Przez kilka sezonów grał w Teatrze Studio, zagrał też w wielu filmach( „Godzina W”,” Psy”, Ekstradycja, Pułkownik Kwiatkowski)ale myślę, że nie w pełni doceniono w kinematografii Jego talent i warunki - napisała

ZOBACZ: Grał lekarza w "Barwach szczęścia". Aktor Bartłomiej M. został skazany za paskudne rzeczy

W dalszej części wpisu aktorka wyraził swój ból w związku ze śmiercią Magnuskiego oraz złożyła kondolencje rodzinie. Gwiazda zwróciła także uwagę na rolę aktora w jej życiu i podkreśliła, że jest wdzięczna za to, że miała okazję go spotkać na swojej drodze. 

Wojtek dziękuję Ci ,że byłeś w moim życiu. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci. Odpoczywaj w pokoju. Łączę się w smutku i bólu z całą Rodziną, Bliskimi i Przyjaciółmi. Dziękuję za słowa otuchy płynące od wielu osób - zakończyła. 

Fani żegnają Wojciecha Magnuskiego

Pod postem Hanny Śleszyńskiej szybko pojawili się fani jej oraz jej byłego męża i złożyli kondolencje w związku z odejściem aktora. Wielu z nich zwróciło uwagę na niezwykłą relację pary oraz wyjątkowo ciepłe słowa, które pojawiły się we wpisie. 

Pięknie napisałaś Haniu. Ciepłe, pełne miłości słowa. Piękną parą byliście. Tyle dobrych wspomnień… Wyrazy współczucia

Haniu, tak mi smutno. Wojtek był wspaniały

Pani pięknie pisze o ludziach. Wyrazy współczucia

Wyrazy współczucia pani Hanno... Ale byliście piękną parą - piszą internauci.

ZOBACZ: Prawda o małżeństwie Karola Strasburgera wyszła na jaw. Oto co dzieje się za zamkniętymi drzwiami

Przypomnijmy, że Hanna Śleszyńska to polska aktorka teatralna, filmowa i kabaretowa. Wśród szerokiej publiczności znana jest głównie z ról Jadzi w “Rodzinie zastępczej” czy siostry Genowefy Basen w “Daleko od noszy”. Gwiazda ponadto występowała w grupie aktorsko-kabaretowej “Tercet, czyli Kwartet”. 

Przypomnijmy, że rok temu zmarł także inny były partner Hanny Śleszyńskiej. W latach 2005–2019 aktorka była związana z Jackiem Brzoską, przedsiębiorcą i byłym łyżwiarzem.