Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wybrali nietypowe imię dla dziecka. Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska zostali rodzicami
Patryk Idziak
Patryk Idziak 17.06.2024 14:37

Wybrali nietypowe imię dla dziecka. Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska zostali rodzicami

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski
fot. KAPiF

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska doczekali się drugiego dziecka. Żona miliardera urodziła kilka tygodni temu, ale wiadomość została ujawniona dopiero teraz. Znamy płeć i imię.

Kontrowersyjny związek Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej

Józef Wojciechowski ma 77 lat i jego majątek szacuje się na miliard złotych. Jeden z najbogatszych Polaków jest założycielem firmy deweloperskiej JW Construction i w latach 2006-2012 był także właścicielem Polonii Warszawa. Rywalizował o fotel prezesa PZPN ze Zbigniewem Bońkiem, ale przegrał w liczbie głosów.

Jego związek z Patrycją Tuchlińską wywołał kontrowersje, ponieważ modelkę dzieli z nim 48 lat różnicy. Z tego powodu nie afiszują się ze swoim związkiem, jedynie Patrycja Tuchlińska publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Co dziś robi sędzia Anna Maria Wesołowska? Była ulubienicą widzów

Patrycja Tuchlińska wrzuciła zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Nie było pewności

Patrycja Tuchlińska startowała w wyborach do Miss 2016. Męża poznała w 2018 roku podczas pokazu Evy Minge, który odbywał się w należącym do Józefa Wojciechowskiego Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju.

Wspólnie wychowują 3-letniego syna Augusta. Teraz ich rodzina powiększyła się o jeszcze jedno dziecko. Już trzy tygodnie temu Patrycja Tuchlińska opublikowała zdjęcie, które sugerowało, że jest w ciąży. Teraz już wszystko jasne.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski mają córkę. Wybrali dla niej urocze imię

W końcu wiemy, że na świat przyszła córka Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego. O nowinie doniosła “Gazeta Krakowska”, która podaje, że imię, jakie rodzice nadali dziecku to Aurora. Wkrótce ma się odbyć huczne przyjęcie na cześć nowego członka rodziny.