Rozrywka.Goniec.pl > Ciekawostka

Ciekawostka

Karina Koch
20.05.2024 08:29 Mało kto wie, ile lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie będą zaskoczeni

Program "Chłopaki do wzięcia" zyskał ogromną popularność dzięki autentyczności i szczerości w przedstawianiu historii ludzi poszukujących miłości. Wśród najbardziej rozpoznawalnych postaci tego show, choć nie jest "chłopakiem", znalazła się Karina Koch. Nic dziwnego, że internauci żywo interesują się jej życiem i ciekawostkami na jej temat.

Ich Troje
09.05.2024 09:51 Przez lata była wokalistką "Ich Troje". Teraz jej decyzja zaskoczyła fanów

Agata Buczkowska zyskała popularność dzięki występowi w "The Voice of Poland", a także współpracy z kultowym zespołem "Ich Troje", którego wokalistką była w latach 2017-2020. Buczkowska opuściła szeregi grupy nagle, w atmosferze skandalu. Obecnie zajmuje się czymś zupełnie innym.

"Va Banque"
06.04.2024 15:24 Wielki sukces TVP. Wszystko dzięki odcinkowi z rekordzistą programu "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski pod koniec zeszłego roku dzięki spektakularnemu zwycięstwu w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zyskał ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że gdy tylko poinformowano o występie wyjątkowo uzdolnionego ekonomisty w kolejnym programie TVP, widzowie z zapartym tchem wyczekiwali emisji odcinka. Tym razem Artur Baranowski zawitał do teleturnieju "Va Banque", a jego obecność sprawiła, że słupki oglądalności teleturnieju znacznie wystrzeliły.

Kora
05.04.2024 14:07 Kora spotykała się ze znanym politykiem PiS. Mało kto o tym wie

Kora przez lata była na medialnym świeczniku. Media rozpisywały się nie tylko o jej karierze muzycznej, ale także o życiu prywatnym. Wielu do dziś nie wie, że charyzmatyczna wokalistka przed laty spotykała się ze znanym politykiem PiS. - Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim - wspominała w swojej autobiografii.

"19:30"
03.04.2024 22:33 TVP rusza z nowym programem. Wśród prowadzących znane nazwiska

Niemal w każdym tygodniu w ciągu kilku ostatnich miesięcy w Telewizji Polskiej dochodzi do roszad i zmian personalnych. W ostatnim czasie, w TVP aktualizują także ramówkę i nadawane programy. Niedawno zadebiutował format, prowadzony przez najbardziej znane i doświadczone nazwiska. Widzowie z pewnością będą zadowoleni.

Plebania
03.04.2024 22:16 Była gwiazdą "Plebanii". Trudno uwierzyć, czym się dziś zajmuje

Małgorzata Teodorska dzięki roli w popularnym przed laty serialu TVP "Plebania" zyskała ogólnopolską popularność. Gdy produkcja przestała być nadawana, Teodorska porzuciła medialną karierę. Wielu może być zaskoczonych, czym dziś zajmuje się była gwiazda "Plebanii".

Doda
03.04.2024 17:11 Doda już tak nie wygląda. Przeszła spektakularną metamorfozę

Doda, która do niedawna nie rozstawała się z długimi doczepami, zaskoczyła fanów spektakularną metamorfozą. Gwiazda postawiła na nieco naturalniejszy look. Najnowsze zdjęcia robią wrażenie.

Zagadka matematyczna
20.03.2024 15:11 Ta zagadka namieszała internautom. Potrafisz wskazać odpowiedź?

Matematyka z pewnością nie jest ulubionym przedmiotem każdego i nie wszyscy są w stanie sobie z nią poradzić. To równanie na pierwszy rzut oka może wydawać się proste, jednak gdy rozpoczniemy nasze obliczenia, okazuje się, że łatwo jest się pomylić. Chcąc rozwiązać to równanie, musimy pamiętać o jednej dość istotnej rzeczy. Poradzisz sobie z tym przykładem?

zagadka
05.03.2024 20:05 Matematyczna zagadka. Uczestnicy telewizyjnego show nie podołali

W popularnym telewizyjnym programie TTV "99 - Gra o wszystko” uczestnicy musieli rozwiązać zagadkę, tym razem jednak matematyczną, a nie fizyczną. Sprawiła im niemało problemów. Sami zobaczcie, czy zdołacie rozwiązać łamigłówkę. 

bananas-gcd1ae6429 1920
04.01.2023 20:49 Czy jedna z końcówek banana jest szkodliwa? Wielu decyduje się odkroić ją przed jedzeniem

Czarna końcówka banana jest owiana wieloma mitami. Praktycznie za każdym razem, kiedy obieramy owoc, staramy się ją od razu oddzielić od reszty miąższu. Często słyszymy, że jest szkodliwa. Prawda jest jednak zupełnie inna.