Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Tylko nieliczni rozwiążą ten test na spostrzegawczość. Trzy kwiaty różnią się od reszty
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 07.06.2024 05:59

Tylko nieliczni rozwiążą ten test na spostrzegawczość. Trzy kwiaty różnią się od reszty

test na spostrzegawczość
Fot. Goniec

Ten pozornie prosty test na spostrzegawczość rozwiążą tylko największe bystrzaki. Znajdź trzy kwiaty, które nie pasują. o reszty. Jedną różnicę w naszej zagadce znajdują niemal wszyscy, ale dostrzeżeniem trzech szczegółów mogą pochwalić się tylko ci, którzy posiadają sokoli wzrok. Na końcu podajemy rozwiązanie zagadki.

Test na spostrzegawczość

Testy na spostrzegawczość są bardzo popularne. Nie brakuje osób, które chcą się sprawdzić i potwierdzić szumne zapowiedzi o przywiązaniu do szczegółów. Niemniej często zagadki przewyższają internautów. Czy potrafisz znaleźć trzy kwiaty, które nie pasują do reszty?

ZOBACZ: Wellman i Prokop przerwali program. Pożegnali zmarłą koleżankę z “Dzień dobry TVN”

Cztery rzędy białych kwiatów, a wśród nich skryły się trzy rośliny, które różnią się od reszty szczegółami. Przypatrz się dobrze i wskaż, w jakich miejscach znajdują się rośliny odbiegające od wzoru. Tylko najbystrzejsi rozwiązują tę zagadkę. Należysz do nich?

"Milionerzy". Zadzwonił do siostry i nagle przerwał połączenie

Znajdź trzy kwiaty różniące się od reszty

Pozornie prosty test na spostrzegawczość może sprawić ci wiele trudności. Obraz z zagadką jest tak trudny, iż nie należy cieszyć się szybkością znalezienia trzech różnic a samym faktem, że się je dostrzegło. Tym pochwalić mogą się nieliczni.

Zwróć uwagę na szczegóły. One są kluczowe do rozwiązania tej zagadki. Sokoli wzrok to nie wszystko. W przypadku tego testu na spostrzegawczość warto cechować się jeszcze dbałością i sumiennością podczas przeglądania zdjęcia. W następnym akapicie podajemy odpowiedź. To twoja ostatnia szansa na zmierzenie się z zagadką.

test na spostrzegawczość
Test na spostrzegawczość. Fot. Goniec

Ujawniamy odpowiedź

Znalazłeś trzy różnice w naszym teście na spostrzegawczość? Jedną znajdą niemal wszyscy. Dostrzeżenie trzech różnych kwiatów to już wyczyn. Niemniej jeśli znalazłeś wszystkie trzy kwiaty, które nie pasują do reszty, to należysz do prawdziwej elity.

Rozwiązanie zagadki znajdziesz poniżej. Różnice były naprawdę subtelne. Jednemu kwiatowi brakowało liścia. Drugi z nich nie miał jednego z płatków. Natomiast trzecią różnicą był krótszy płatek. Udało ci się pokonać nasz test na spostrzegawczość?

zagadka-test-odpowiedz.png
Znalazłeś te trzy kwiaty? Fot. Goniec