Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wellman i Prokop przerwali program. Pożegnali zmarłą koleżankę z "Dzień dobry TVN"
Maciej Gąsiorowski
Maciej Gąsiorowski 05.06.2024 15:58

Wellman i Prokop przerwali program. Pożegnali zmarłą koleżankę z "Dzień dobry TVN"

Dorota_Wellman i Marcin Prokop
fot_kadr_z_programu_Dzien_Dobry_TVN

"Nagle musiało się coś spierniczyć" - wypalił Marcin Prokop żegnając swoją zmarłą koleżankę z “Dzień dobry TVN”. Razem z Dorotą Wellman poinformował widzów śniadaniowego programu o śmierci Izabeli Kaczyńskiej z redakcji telewizyjnej z Krakowa.

Śmierć w "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman poinformowali o śmierci Izabeli Kaczyńskiej, która walczyła ze straszną chorobą. 

Wczoraj odeszła nasza redakcyjna koleżanka Iza Kaczyńska, reporterka, osoba niezwykle kreatywna, która potrafiła góry przenosić, żeby zrealizować dla Państwa reportaż filmowy. Jest to najsmutniejsza wiadomość jaka wczoraj nas spotkała. Iza zostawiła dwóch synów, 10-letniego Gucia i 6-letniego Kajtka, oczywiście także męża Grzegorza. Pozdrawiamy panów i składamy najszczersze kondolencje, przytulamy Was serdecznie do serca, wiedząc, że teraz przeżywanie najtrudniejszy moment w swoim życiu. Jesteśmy z Wami - powiedziała wyraźnie poruszona Dorota Wellman.

Potem do pożegnań dołączył się Marcin Prokop, który wspomniał o chorobie Kaczyńskiej.

Iza również walcząc z chorobą, nie przestawała tryskać optymizmem. (...) Była dziewczyną, która mówiła, no cóż stało się, trafiło na nas, było dobrze, nagle musiało się coś spierniczyć, trafiło na naszą rodzinę, ale ciśniemy, może się uda. Udało się spędzić z rodziną, piękne ostatnie wakacje. Mamy nadzieję, że tam na górze ma piękne wakacje już na zawsze - dodał prowadzący “Dzień dobry TVN”.

Kim był Izabela Kaczyńska?

Izabela Kaczyńska pochodziła z Krakowa, gdzie razem z mężem wychowywała dwóch synów. Jednym z jej ważnych artykułów był tekst o Katarzynie Krycie, mamie Sebastiana, który  próbował popełnić samobójstwo.

Sebastian jest bardzo dobrym dzieckiem. Jest grzeczny, uczynny. Pomagał mi bardzo dużo. Wrażliwy, bardzo wrażliwy i ambitny. Starał się, żeby wszędzie wypaść dobrze. Wspaniały chłopak. (...) Miał być stolarzem. Nie lubił siedzieć w miejscu - mówiła o nim mama.

Iza Kaczyńska w mediach społecznościowych miała także zdjęcie m.in. z aktorką Mają Ostaszewską.