Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda Klanu wystawiła kamper na sprzedaż. Jego cena zaskakuje
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 06.06.2024 22:16

Gwiazda Klanu wystawiła kamper na sprzedaż. Jego cena zaskakuje

Jakub Tolak, Zofia Samsel, kamper
Fot. KAPIF

Aktor Jakub Tolak od kilku lat podróżuje wraz z żoną kamperem. Para jednak postawiła na drastyczne zmiany w swoim życiu i postanowiła sprzedać własnoręcznie zbudowany pojazd. Samochód trafił na aukcję i poznaliśmy jego cenę wywoławczą. Może ona szokować. 

Jakub Tolak ma tętniaka aorty

Jakub Tolak znany jest przede wszystkim widzom TVP z roli Daniela Rossa w serialu “Klan”. Aktor jednak od pewnego czasu spełnia się jako niezależny twórca internetowy i dzieli się swoimi przygodami z obserwującymi. Od kilku lat wraz z żoną Zofią podróżują po świecie kamperem. 

Niestety w życiu małżeństwa doszło do poważnych zmian. Wszystko przez wykrycie u Tolaka tętniaka aorty co skutkuje koniecznością wykonania skomplikowanej operacji. Para przebywa więc w Polsce i oczekuje na planowany zabieg. Teraz postanowili przewrócić swoje życie do góry nogami i sprzedać własnoręcznie zbudowanego kampera.

Krzysztof Rutkowski pójdzie do sądu. Wyjaśni spór o alimenty

Aktor sprzedaje własnoręcznie zbudowanego kampera: jaka cena?

Małżeństwo na swoich profilach w serwisie Instagram udostępniło specjalne wideo będące ofertą zakupu wspomnianego pojazdu. Warto zwrócić uwagę, że para samodzielnie wybudowała kampera na bazie popularnego L3H2 - Citroen Jumper z roku 2007. Według zmieszczonego opisu pojazd zarejestrowany jest na 3 osoby, a jego cena wywoławcza to zaledwie 79 tysięcy złotych.

4 lata życia w drodze za nami. Mnóstwo niesamowitych wspomnień, a teraz ten kamper jest na sprzedaż i ty możesz ruszyć nim w świat. Jeżeli masz ochotę na kawę z widokiem, na deser wśród natury i porządny odpoczynek, a do tego lubisz kontemplować, gapiąc się w przestrzeń... To zapraszamy 8 czerwca na dzień otwarty w kamperze w Warszawie - napisali na Intagramie.

ZOBACZ: Historia miłości Maryli Rodowicz i Daniela Olbrychskiego. Połączyło ich szaleńcze uczucie

Z informacji zamieszczonych w filmiku oraz w opisie wynika, że pojazd jest całkowicie gotowy do drogi. Na dodatek posiada on pełne wyposażenie i jest niezależny energetycznie. Samochód również w wysokim stopniu trzyma ciepło i chroni przed wysokimi upałami.

Sprzedaż to początek nowej przygody

Jak się okazuje, małżeństwo nie planuje końca swojej kamperowej przygody. Sprzedaż obecnego pojazdu podyktowana jest chęcią zmian. Jak można przeczytać w ofercie, para planuje zakup nowego, większego domu na kółkach. Jak sami zaznaczyli, liczą na to, że przed nimi kolejne wspólne przygody i odkrywanie świata. 

My już zaczęliśmy myśleć o nowym, większym kamperze i kolejnych destynacjach. Gdzie powinniśmy dotrzeć tym razem, przy nowym rozdaniu? - zakończyli post

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan komentuje śmierć żołnierza na granicy. Padły mocne słowa

W komentarzach pod postem pojawiło się wiele głosów wsparcia ze strony fanów pary. Ci nie mogą się doczekać relacji z kolejnych wyjazdów w nowym, większym kamperze. Pod wpisem pojawiły się także głosy osób chętnych do zakupu pojazdu. Jak się okazuje, tych nie brakuje.

Kurcze, czekam aż będzie nowy i większy . Muszę zobaczyć jak będziecie go przerabiać

Daje pincet i jestem jutro. Czekamy na nowy Lisowóz! A ten na pewno dostarczy jeszcze wielu wrażeń nowym właścicielom

Cudownie! Życzymy powodzenia! Sami z dwójką dzieci i psem dużo podróżujemy kamperem. Kochamy to!!! - pisali internauci.