Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Herbuś namawiana na ślub. Gwiazda pokusiła się o szczere wyznanie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 06.06.2024 18:04

Edyta Herbuś namawiana na ślub. Gwiazda pokusiła się o szczere wyznanie

Edyta Herbuś
Fot. KAPIF

Edyta Herbuś niemal całkowicie zniknęła z mediów. Wszystko przez obowiązki zawodowe oraz podróże po świecie. Gwiazda postanowiła jednak przerwać milczenie i w najnowszym wywiadzie opowiedziała o planach na przyszłość. Czy tancerka weźmie ślub ze swoim partnerem?

Duże zmiany w życiu Edyty Herbuś

Edyta Herbuś spełnia się zarówno zawodowo jak i w życiu prywatnym. Aktorka od dłuższego czasu jest w szczęśliwy związku ze swoim partnerem i czeka już tylko na to, aby wprowadzić się do wspólnego domu. Jak się okazuje, ten jest jeszcze w budowie, a para chce, żeby wszystko zostało zrobione zgodnie z ich marzeniami. Z tego powodu na przeprowadzkę będą musieli jeszcze chwile poczekać.

To nie były plotki. Wielkie zmiany u Agnieszki Chylińskiej, teraz tak żyje

Gwiazda buduje z partnerem dom

Gwiazda ostatnio postanowiła przerwać milczenie i w rozmowie z “Pomponikiem” opowiedziała o trwające budowie nowego domu. Jak się okazuje, para zamierza przeprowadzić się jeszcze w tym roku, a tancerka sprawne postępy na budowie zawdzięcza swojemu ukochanemu.

To, że tak pięknie kwitnie dom, to zawdzięczam tobie, Piotrusiu - zwróciła się do swojego partnera.

ZOBACZ: Znane są szczegóły ślubu Roksany Węgiel. Pomoże im znana celebrytka

Edyta Herbuś unikała mówienia o kosztach budowy, a także nie wypowiadała się na temat konkretów dotyczących całego przedsięwzięcia. Z jej wypowiedzi wynika jednak, że para ma już konkretną datę przeprowadzki, której zamierza się za wszelką cenę trzymać

Mamy plan, że 13 lipca, w naszą rocznicę, będziemy tam spać pierwszą noc. Co się wtedy będzie tam odbywać, to się okaże. Choćbyśmy mieli wziąć namiot na ziemię, to będziemy tam spać 13 lipca - powiedziała z przekonaniem.

Wraz z tematem domu pojawiła się także kwestia obecnego związku aktorki. Para bowiem póki co nie zdecydowała się na jego sformalizowanie. Jak się okazuje, temat ten pojawia się nie tylko u zakochanych, ale także wśród najbliższej rodziny tancerki.

Dwa dni temu wróciłam od babci normalnie. Leciutko, bez presji, ale jednak również mi przypomina: “Córciu, nie będę żyła wiecznie, mam nadzieję, że się doczekam” - opowiedziała.

Edyta Herbuś o ślubie: "Lubię bardzo poczucie wolności"

Babcia Edyty Herbuś nie naciska i stara się być wyrozumiała. Jak się okazuje, partnera wnuczki traktuje z ogromną sympatią i jest dla niej niczym członek rodziny. Aktorka jest bardzo wdzięczna swojej babci za jej podejście i wsparcie.

Babcia bardzo lubi Piotra, bardzo go kocha. Jest absolutnie już częścią rodziny, więc wiesz, babcia ma swoje zasady i takie bardzo klasyczne podejście do związków, ale to jest cudowne, że ona ma też w sobie, w swoim sercu taką przegródkę, dla mojej niepokornej duszy, gdzie ja wszystko zazwyczaj robiłam odwrotnie i w tym kontekście też czuję jej akceptację - przekonuje.

ZOBACZ: Marcin Hakiel wziął ślub? Zdjęcie obiega media lotem błyskawicy

Z wypowiedzi tancerki wynika jednak, że ta, póki co nie planuje ślubu. W tym temacie postanowiła również nie wypowiadać się w imieniu swojego partnera. Jak sama podkreśla, jest jej dobrze w obecnej sytuacji i nie czuje potrzeby zalegalizowania związku.

Ja po prostu lubię swoje życie takie, jakie ono jest. Lubię bardzo poczucie wolności i też uczę się zaufania do mężczyzny, takiego naprawdę głębokiego - podkreśliła. 

Przypomnijmy, że Edyta Herbuś jest znaną polską tancerką, aktorką, a także prezenterką telewizyjną. Na swoim koncie ma udział w takich programach jak “Taniec z Gwiazdami”, “You Can Dance. Nowa generacja” czy “Jak oni śpiewają”. Mało kto pamięta, że gwiazda w 2008 roku wygrała 2. Konkurs Tańca Eurowizji. Wystąpiła wówczas w parze z Marcinem Mroczkiem. 

KAPIF_oryginal_K1213863F.jpg
Edyta Herbuś (2024). Fot. KAPIF