Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Kammel krytykuje TVN24, dosadne słowa. Jest przytyk do TVP Info
Patryk Idziak
Patryk Idziak 17.06.2024 11:49

Tomasz Kammel krytykuje TVN24, dosadne słowa. Jest przytyk do TVP Info

Tomasz Kammel
fot. KAPiF / Instagram @tomaszkammel

Tomasz Kammel był gwiazdą Telewizji Polskiej przez wiele lat, a znaczącą rozpoznawalność przyniosło mu prowadzenie programu “Pytanie na śniadanie”, z którego jednak został zwolniony. Tomasz Kammel odniósł się ostro do pasków, jakie wyświetlało TVN24 w niedzielnej relacji meczu Polski z Holandią. Porównał ich do TVP Info.

Tomasz Kammel poza TVP. Dosięgły go rewolucje nowych władz

Tomasz Kammel prowadził “Pytanie na śniadanie” w parze z Izabellą Krzan. Nowa władza TVP zaczęła od wprowadzenia gruntownych zmian i z pracą pożegnali się polityczni publicyści, aż w końcu doszło do ekipy programu śniadaniowego. Zwolniono wszystkich prowadzących, w tym właśnie Tomasz Kammela, którego można było zobaczyć jeszcze w “The Voice Kids”.

Gdy Wirtualne Media otrzymały informację od Kingi Dobrzyńskiej, nowej szefowej programu, że dotychczasowi prezenterzy odejdą ze studia, Tomasz Kammel w relacji na Instagramie napisał tylko “Potwierdzam”. W tle poleciał dodatkowo utwór “Time To Say Goodbye”.

Trudno uwierzyć, ile kosztują jagodzianki u Magdy Gessler. Cena zaskoczy niejednego

Zdecydowana reakcja Tomasza Kammela na paski w TVN24

Pierwszym meczem Polski w fazie grupowej Euro 2024 w niedzielę żyły miliony kibiców. Media śledziły przebieg spotkania i zarówno przed, jak i po nim toczyły się zażarte dyskusje. Na pasku w TVN24 pojawił się wymowny napis “O, Holender! Przegraliśmy”, a Tomasz Kammel nie mógł tego przemilczeć.

Jako trener występów publicznych i komunikacji międzyludzkich zacząłem zastanawiać się, czy słynny gość od pasków z TVP Info nie szkoli teraz u kolegów w TVN-ie – napisał dziennikarz.

Poza krytyką w stronę stacji TVN24, Tomasz Kammel sprytnie nawiązał do afer z “paskami grozy”, które pojawiały się na antenie TVP Info i które były podstawą do tworzenia krążących w internecie memów “wina Tuska”.

Tomasz Kammel
fot. Instagram @tomaszkammel

Co teraz robi Tomasz Kammel? Nadal udziela się publicznie

Tomasz Kammel zdobył ogromne doświadczenie, prowadząc programy, konkursy i festiwale. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi, publikując w mediach społecznościowych materiały o tym, jak mówić czy co zrobić w danej sytuacji. Zawodowo przeprowadza szkolenia z występów publicznych.