Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 21-letnia gwiazda TVN urodziła. Niedawno zerwała z narzeczonym
Patryk Idziak
Patryk Idziak 19.06.2024 12:24

21-letnia gwiazda TVN urodziła. Niedawno zerwała z narzeczonym

Amelia Wnęk i Dominik Szymański
fot. Instagram @amelia_wnek

Amelia Wnęk i Dominik Szymański, uczestnicy 12. edycji “Top Model” powitali na świecie swoją córeczkę. Radosną nowiną podzieliła się młoda mama.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański byli uczestnikami "Top Model", ale nie od razu coś zaiskrzyło

W “Top Model” nie tylko nie brakuje zjawiskowych kreacji czy trudnych wyzwań, ale też sensacyjnych scen. Presja i chęć wygranej wywołuje u niektórych uczestników złość, u innych emocje powodują płacz, a między kolejnymi rodzi się uczucie. W przypadku Amelii Wnęk i Dominika Szymańskiego, zwycięzcy 12. edycji, nie było widać, aby mieli się ku sobie, ale po zakończeniu programu okazało się, że są razem, a w dodatku niebawem zostaną rodzicami.

Nie żyje 35-letnia artystka. Ciężko chorowała

Miłosne zawirowania w 12. edycji "Top Model"

Co ciekawe, Amelia Wnęk na początku programu była zaręczona. Miłość jest zjawiskiem nieprzewidywalnym, tak więc i tym razem zaskoczyła wszystkich. W jednym z wydań “Dzień dobry TVN” zdradzili płeć dziecka oraz to, że ich córka będzie nosiła imię Aurora.

Od początku było to imię bezdyskusyjne, a dla nas piękne. Naszym marzeniem jest zobaczenie zorzy polarnej, a Aurora to właśnie zorza polarna, więc fajnie się złożyło.

Amelia Wnęk z 12. edycji "Top Model" urodziła. Fani ślą życzenia

Amelia Wnęk i Dominik Szymański zostali świeżo upieczonymi rodzicami dokładnie 16 czerwca 2024 roku, o czym dowiadujemy się z opisu zdjęcia małej rączki na Instagramie modelki. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo słów gratulacji i życzeń pomyślności, ale najciekawsza wydaje się uwaga, że młoda mama będzie mogła zjeść coś nieco innego.

Gratki dla Waszej dwójki misie. Amelia, jak smakuje sushi po 9 miesiącach przerwy? – czytamy.