Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak mieszka Roksana Węgiel. Niebywałe, jak wygląda jej sypialnia
Patryk Idziak
Patryk Idziak 20.06.2024 11:33

Tak mieszka Roksana Węgiel. Niebywałe, jak wygląda jej sypialnia

Roksana Węgiel
fot. KAPiF / kadr z "Dzień Dobry TVN"

Roksana Węgiel pokazała, jak wygląda jej mieszkanie. Nowoczesny apartament, po którym oprowadziła ekipę “Dzień Dobry TVN”, zachwyca swoich wystrojem. Detale zwracają uwagę, ale fanów może dziwić sypialnia młodej gwiazdy.

Roksana Węgiel mieszka wspólnie z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel jest obecnie topową gwiazdą w polskim show-biznesie. Piosenkarka wystąpiła w ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami” i o mały włos nie zgarnęła Kryształowej Kuli. W ostatnim czasie pojawiła się też na festiwalu w Opolu.

Jej popularność przez ostatnie lata ciągle wzrasta, a kolejne zainteresowanie przykuła informacja, że 19-letnia Roksana Węgiel i 8 lat starszy Kevin Mglej wzięli ślub. Para zbliżyła się do siebie podczas nagrywania albumu “13+5”. W maju na profilu artystki pojawiło się wymowne zdjęcie z bukietem, co potwierdziło wcześniejsze przypuszczenia o ślubie.

W mediach społecznościowych Roksana Węgiel chętnie dzieli się swoją karierą sceniczną, ale w końcu po raz pierwszy pokazała, jak mieszka. Swój 100-metrowy apartament urządzili wspólnie z Kevinem Mglejem.

Syn Tomasza Stockingera podsumował pracę w TVN. Gorzkie i szczere słowa

Mieszkanie Roksany Węgiel jest połączeniem nowoczesności i domowego ciepła

W mieszkaniu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja pierwszym, co przykuwa wzrok, jest nowoczesny design. Mieszkanie urządzono w kolorach bieli i grafitu, ale by uniknąć wrażenia zbyt chłodnego wystroju, para zdecydowała się na beżowe dodatki.

Salon nabiera przestrzeni głównie dzięki połączeniu z kuchnią, w której znajduje się duża wyspa z pięknym blatem, a na ścianach można dostrzec elementy nowoczesnej sztukaterii. Wszystko to zwieńczone świeżymi kwiatami, głównie od partnera Roksany Węgiel, bo jak podkreśla piosenkarka, one zawsze muszą być.

Nasze mieszkanie charakteryzuje się tym, że zawsze są świeże kwiaty. Ja uwielbiam dostawać kwiaty, mój ukochany o tym wie – stwierdza Roksana Węgiel.

Nie zabrakło rzecz jasna kącika dla puchatego przyjaciela gwiazdy. Uroczy kot rasy ragdoll ma swoje miseczki i miejsce, w którym odpoczywa.

Sypialnię Roksany Węgiel można uznać za dzieło sztuki

Roksana Węgiel pokazała ekipie programu każde pomieszczenie. Dziennikarz miał też okazję przyjrzeć się niektórym statuetkom i książkom, które zajmują miejsce w wyeksponowanej biblioteczce.

Aranżacja wnętrza została zaplanowana przez Roksanę Węgiel i Kevina Mgleja z pomocą projektantów, co widać po tym, jak wszystko ładnie się ze sobą łączy. W łazience utrzymanej w tej samej kolorystyce znalazło się miejsce na dużą wannę z kabiną prysznicową i spore lustro.

Jednak pomieszczenie, które najbardziej fascynuje wyglądem, to sypialnia. Nie zauważymy w niej żadnej formy przepychu, ale prowadzą do niej drzwi loftowe, za którymi kryje się duże łóżko otoczone szafkami nocnymi. Sypialnia bezpośrednio łączy się z gabinetem Kevina Mgleja.

Roksana Węgiel
fot. Instagram @roxie_wegiel (instastory)