Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda "Rodzinki.pl" pokazała nowego partnera. Bajeczna sceneria
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.06.2024 19:07

Gwiazda "Rodzinki.pl" pokazała nowego partnera. Bajeczna sceneria

Olga Kalicka
fot. KAPIF

Wygląda na to, że Olga Kalicka po rozstaniu z narzeczonym i ojcem swojego jedynego syna, ponownie jest zakochana. Aktorka pochwaliła się nowym partnerem, zamieszczając w sieci urocze kadry. Zakochani swoje uczucie celebrują w pięknym miejscu.

Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym

Olga Kalicka w rodzimym show-biznesie aktywna jest już od wielu lat, jednak największą popularność przyniósł jej serial “Rodzinka.pl”, w którym wcielała się w ukochaną jednego z głównych bohaterów. Serialowe losy miłosne tej pary były dość zawiłe i wygląda na to, że aktorka w życiu prywatnym również przeżywała uczuciowe zawirowania.

Olga Kalicka przez lata tworzyła parę z Cezarym Nowakiem. Byli nawet zaręczeni oraz planowali ślub, do którego jednak nie doszło. Doczekali się także narodzin syna. Ostatecznie postanowili się rozstać, lecz mając na uwadze dobro dziecka, dzielą się opieką nad nim.

Podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne, to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka - napisała na Instagramie.

Polski projektant i jego partner zostali rodzicami trojaczków. Były przez blisko 3 miesiące na OIOM-ie

Olga Kalicka ponownie jest zakochana

Informacja o rozstaniu Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka pojawiła się pod koniec 2021 roku i była wielkim zaskoczeniem dla fanów aktorki. Od tamtej pory co rusz doszukiwali się mężczyzny, który mógłby skraść serce gwiazdy “Rodzinki.pl” i w końcu doczekali się tego momentu.

Olga Kalicka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać, jak spaceruje z tajemniczym mężczyzną za rękę w stronę wodospadu, a następnie tonie w jego ramionach, nie szczędząc mu przy tym czułości i pocałunków.

Odnaleźć siebie w oczach drugiej osoby to najpiękniejsze czego można doświadczyć. Bez Ciebie nie poszłabym dalej. Jesteś najpiękniejszym prezentem i moim lustrem każdego dnia - napisała pod uroczym nagraniem.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Probierz na ustach zagranicznych mediów. “Panowie, co was powstrzymuje”

Olga Kalicka na wakacjach z ukochanym

Sceneria nagrania, na którym Olga Kalicka pochwaliła się swoim obserwatorom, jest zdecydowanie bajeczna. Wodospad i otaczająca go zieleń, są imponujące, a sama aktorka korzysta z uroków przyrody. Wzięła udział w rytuale oczyszczania wodą, a także nawet zapozowała topless.

Płynę w tę kobiecość i wciąż mnie zachwyca to, że wrażliwość to nie słabość, że lekkość to nie nijakość, że delikatność to SIŁA - napisała Olga Kalicka.