Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Jakuba Kiwiora to prawdziwa piękność. Ukochana piłkarza ma niezwykłą pasję
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.06.2024 22:24

Żona Jakuba Kiwiora to prawdziwa piękność. Ukochana piłkarza ma niezwykłą pasję

Jakub Kiwior
fot. Instagram @j.kiwior/Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Jakub Kiwior niedawno świętował pierwszą rocznicę ślubu. Piłkarz ożenił się z Claudią Kowalczyk i nie ukrywa, że jest z nią bardzo szczęśliwy. Co wiemy o jego wybrance? Okazuje się, że jest nie tylko piękna, ale również niezwykle uzdolniona.

Jakub Kiwior przed rokiem ożenił się

Wygląda na to, że w świecie futbolu nie tylko piłkarze cieszą się dużym zainteresowaniem mediów oraz fanów, ale również ich partnerki. Choć królują tutaj Anna Lewandowska oraz Marina Łuczenko-Szczęsna, to inne panie wyraźnie depczą im po piętach.

Jakub Kiwior przed rokiem, a mianowicie 10 czerwca 2023 roku sformalizował swój wieloletni związek z Claudią Kowalczyk. Co wiemy o uroczej wybrance piłkarza?

Po tej tragedii Elżbieta Dmoch przerwała karierę i wycofała się w cień. Zaskakujące, jak teraz żyje

Kim jest żona Jakuba Kiwiora?

Claudia Kowalczyk ma 32 lata i jest starsza od swojego sławnego męża o 8 lat. Jest również tancerką oraz trenerką i może poszczycić się sporymi osiągnięciami. Kobieta w 2017 roku zdobyła tytuł królowej zawodów twerkingu w Niemczech, a rok później zakwalifikowała się do półfinału European Twerk Champios.

Żona Jakuba Kiwiora nie tylko tańczy, ale również uczy tej sztuki swoje kursantki. Prowadzi warsztaty oraz zajęcia grupowe, gdzie szkoli osoby chętne tego, zapewne dla wielu, odważnego tańca. Działa również prężnie na Instagramie, gdzie zdobyła sporą widownię, wynoszącą ponad 80 tysięcy obserwujących.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Sienkiewicz osierociła 9-letnie bliźniaki. Wiadomo już, kto zajmie się dziećmi

Ślub Jakuba Kiwiora i Claudii Kowalczyk

Do zaślubin Jakuba Kiwiora i Claudii Kowalczyk doszło 10 czerwca 2023 roku w kościele św. Marii Magdaleny w Tychach. Tego dnia pan młody postawił na elegancję i klasę i pojawił się w czarnym, dopasowanym garniturze oraz równie czarnej muszce zapiętej na białej koszuli. Za to jego świeżo poślubiona małżonka zaprezentowała się w jasnej, opiętej sukni o kroju rybki. Gorset był nieco prześwitujący i bogato zdobiony kryształami.