Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wierzbicka w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Do ślubu nigdy nie doszło
Patryk Idziak
Patryk Idziak 15.06.2024 13:05

Wierzbicka w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Do ślubu nigdy nie doszło

Marta Wierzbicka
fot. KAPiF

Marta Wierzbicka zasłynęła rolą w serialu “Na Wspólnej”, choć o jej działalności poza aktorstwem też było bardzo głośno. Na koncie ma m.in. sesję dla “Playboya”, która wywołała niemałe poruszenie, w chwili gdy się ukazała. Marta Wierzbicka przez 7 lat była w związku z Maciejem Zawadzkim. Postrzegano ich jako jedną z najsympatyczniejszych par w showbiznesie. Przed ślubem dzielił tylko krok, ale nagle we wszystko wmieszała się Zofia Zborowska.

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki byli narzeczeństwem, mieli wspólny kredyt na mieszkanie

Poznali się, gdy Marta Wierzbicka miała 17 lat i gdy cztery lata później ukochany złożył jej oświadczyny, oczywiście je przyjęła. Maciej Zawadzki był o dwa lata starszy, dogadywali się zatem, tworząc jedną z najpopularniejszych par w tamtym czasie. 

Choć byli narzeczonymi, nie planowali szybkiego ślubu. Oświadczyny były deklaracją, że przez życie chcą iść zawsze razem. Mieli wspólny kredyt na mieszkanie, urządzali je powoli, ale cieszyli się z tych chwil. W 2015 roku Marta Wierzbicka poinformowała przez swoje media społecznościowe, że jej związek z Maciejem Zawadzkim został oficjalnie zakończony.

Kochani, ostatnio zrobiło się małe zamieszanie, wiele rzeczy zostało napisane, więc mówię otwarcie jak jest: nie jestem już w związku. Podjęliśmy z Maćkiem taką decyzję i rozstaliśmy się w zgodzie – napisała.

Księżna Kate pojawi się na uroczystości. Wzruszająca reakcja króla Karola III

Zakończenie związku Marty Wierzbickiej wywołało plotki. Zdrada, nagrania, a może coś innego?

Przed jawnym przekazaniem, że Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki nie są już razem, w mediach pojawiały się już spekulacje, że pomiędzy tymi dwoje nie ma dobrej relacji.

Krążyły plotki, że ktoś miał zdradzić, ktoś nagrać coś niewłaściwego, co później trafiło w niewłaściwe ręce. Naprawdę wiele tematów i wiele przypuszczeń, a mimo to nikt właściwie nie wiedział, co się stało. Aż w końcu w rozmowie z “Faktem” Marta Wierzbicka zdradziła, że do podjęcia decyzji o rozstaniu pchnęła ją koleżanka, Zofia Zborowska. Zapytała ją, czy czuje się szczęśliwa.

Odpowiedziałam, że oczywiście, a ona na to: “Dobrze, skoro tak twierdzisz, to wierz w to dalej”. Pomyślałam sobie: “Kurczę, jakim sposobem laska, która rozmawiała ze mną zaledwie kilka razy, tak szybko mnie rozgryzła?”. Bo rzeczywiście już wtedy nie działo się w moim związku najlepiej – opowiedziała aktorka.

Marta Wierzbicka rozmyślała o swoim związku. W końcu podjęła decyzję

Rozmowa z koleżanką, pomimo że krótka, bardzo tknęła Martę Wierzbicką. Aktorka zdecydowała, że musi uwolnić się, póki zachowuje świadomość. Niedługo potem zerwali.

Maciej Zawadzki założył rodzinę. Natomiast Marta Wierzbicka aktualnie nie ujawnia, z kim jest w związku.

To, co chcę pokazywać, pokazuję u siebie na Instagramie – komentowała dla Jastrząb Post.

Marta Wierzbicka
fot. KAPiF