Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali swój pierwszy taniec. Aż mamy ciarki
Patryk Idziak
Patryk Idziak 12.06.2024 22:52

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali swój pierwszy taniec. Aż mamy ciarki

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot. Instagram @hannazudziewicz @jacekjeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na początku czerwca wzięli ślub. Utalentowani tancerze pobrali się w romantycznej włoskiej scenerii. Podzielili się nagraniem ze swojego pierwszego tańca. To aż chce się oglądać.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pobrali się. Ich związek ma wieloletnie korzenie

Para tańczy ze sobą od 11 lat. Oboje wystąpili w ostatniej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Polsatu w roli trenerów. Jacek Jeschke wraz z Anitą Włodarczyk wygrali nawet kryształową kulę.

Jeschke i Żudziewicz w marcu 2022 ogłaszali w sieci swoje zaręczyny, a w październiku tego samego roku powitali na świecie córkę Różę. Teraz w swoich mediach społecznościowych pokazali, jak byli ubrani na ślubie i oczywiście, jak wyglądał pierwszy taniec.

Dorota Zawadzka przekazała tragiczne wieści. "Zmarł po długiej chorobie"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zachwycają na ślubnym parkiecie. "Aż mam ciarki"

Żudziewicz i Jeschke zatańczyli do pięknej aranżacji utworu “Can’t Help Falling in Love”. Nagranie trafiło na Instagrama obu gwiazd i z miejsca wywołało poruszenie, bo choć sama choreografia jest ładna, to najmilej jest widzieć radość na twarzach nowych małżonków.

Wyglądacie przepięknie, piekny i wzruszajacy taniec pełen miłości i szczęścia. I tego wlasnie Wam życzę masę szczęścia i miłości do końca waszych dni. Haniu twoja suknia jest cudna – pisze jedna z komentatorek. (pisownia oryginalna)

Oświadczyli się we Włoszech, pierwszy taniec zatańczyli w tym samym miejscu

Młoda para odbyła swój pierwszy taniec w podwójnie symboliczny sposób. Jest to niezwykle intymny gest i to już samo w sobie robi wrażenie, ale warto przypomnieć, że oświadczyny miały miejsce na wspólnych wakacjach we Włoszech. Analizując sytuację, kolejną interesującą kwestią jest to, że ślub Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke będą mogli uczcić także fani tancerzy.

Pierwszy Taniec państwa Jeschke
Z tej okazji mamy konkurs. Udostępnij na story nasz taniec i zostaw komentarz, a możesz dostać od nas pamiątkowe magnesy z Włoch, które wybrała Różyczka – napisała Żudziewicz na Instagramie.