Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewa Gawryluk wzięła ślub. Nie przypominał żadnego innego w showbiznesie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 15.06.2024 18:43

Ewa Gawryluk wzięła ślub. Nie przypominał żadnego innego w showbiznesie

Ewa Gawryluk
Fot. KAPIF

Ewa Gawryluk postanowiła zaskoczyć wszystkich i na początku czerwca pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Aktora znana z serialu “Na wspólnej” potwierdziła tym samym kolejne małżeństwo. Teraz postanowiła odpowiedzieć o przygotowaniach oraz samej ceremonii. Jak się okazuje, obyło się bez fajerwerków. 

Ewa Gawryluk ponownie zamężna

Informacja o ponownym ślubie Ewy Gawryluk pojawiła się 1 czerwca na profilu aktorki w serwisie Instagram. Na zamieszczonym wideo zobaczyć można było aktorkę w białej obcisłej sukni w towarzystwie swojego nowego męża. Przypomnijmy, że wybrankiem gwiazdy “Na wspólnej” jest Piotr Domaniecki. Cały post opatrzony został krótkim, ale wymownym opisem:

A teraz na serio...Państwo Domanieccy… - napisała Gawryluk

Wiadomość o ślubie zszokowała zarówno fanów aktorki jak i całą opinię publiczną. Nikt nie spodziewał się bowiem, że para postawi na taki krok i zdecyduje się na zalegalizowanie swojego związku.

Dorota Gardias szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Walczę o spokój dla mojej córki"

Gawryluk postawiła na skromną ceremonię

Cała uroczystość odbyła się jednak zdecydowanie inaczej, niż można się było spodziewać. Gwiazda nie lubi przepychu, dlatego jej uroczystość została zorganizowana skromnie. W rozmowie z “Faktem” postanowiła opowiedzieć o całej ceremonii oraz o przygotowaniach.

Wszystko zależy od tego, co się chce mieć na własnym ślubie. Jestem przyzwyczajona na co dzień do teatru, dlatego nie organizowałam już szopki. To jest kwestia tego, czego się oczekuje od tego typu okazji. Jeśli ktoś chce mieć wesele na 300 osób, to proszę bardzo. Jeżeli kogoś na to stać i go to cieszy, to jak najbardziej. Mnie tego rodzaju imprezy nie bawią. Po pierwsze chodzi o aspekt organizacyjny. Z tego, co wiem, to trochę trwa. A po drugie przerażałaby mnie liczba ludzi, z którymi nawet nie mogłabym porozmawiać na własnym weselu - wytłumaczyła aktorka.

ZOBACZ: Jerzy Zelnik pokłócił się z synem na wizji. Doszło do ostrej wymiany zdań

Jak się okazuje, takie podejście ma związek z przeszłością Gawryluk. Przypomnijmy, że gwiazda “Na Wspólnej” oraz “Pierwszej miłości” 3 lata temu rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem. W rozmowie z serwisem aktorka poruszyła także kwestię swojego wieku oraz przedślubnego stresu.

Po pierwsze już człowiek wie, jak to wygląda. Nie wchodzi w nieznane. Po drugie jestem już w takim wieku, że w zasadzie nie ma na co czekać. Trochę jest tak, że trzeba się cieszyć tym, co jest. Łapać każdą chwilę i po prostu fajnie żyć - dodała.

Piotr Domaniecki to drugi mąż aktorki

Nowy mąż gwiazdy nie jest ściśle związany ze światem show-biznesu. Jak się okazuje, zdecydowanie bliżej mu do środowiska sportowego, a konkretnie piłkarskiego. Mężczyzna pełnił bowiem funkcje kierownika drużyny i trenera bramkarzy w podkarpackim klubie Stal Stalowa Wola. W przeszłości był także związany z Legią Warszawa.

ZOBACZ: Piotr Gąsowski reaguje na odejście Macieja Dowbora z Polsatu. “Coś Ty zrobił?”

Warto wspomnieć, że pierwszym mężem Gawryluk był Waldemar Błaszczyk, z którym gwiazda pobrała się w czerwcu 1999 roku. Para ma wspólnie córkę Maję. O rozwodzie poinformowali w 2021 roku, co spotkało się ze sporym szokiem wśród obserwatorów.

Ewa Gawryluk to aktorka, która kojarzona jest przede wszystkim z ról w “Na Wspólnej” oraz “Pierwszej miłości”. Gwiazda jednak pojawił się również w wielu innych produkcjach. Wśród nich można wymienić przede wszystkim “O mnie się nie martw”, “Słaba Płeć?” oraz “Podatek od miłości”.

KAPIF_oryginal_K1217964F.jpg
Ewa Gawryluk (2024). Fot. KAPIF