Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Szczere słowa Justyny Steczkowskiej na temat zarobków. Fani będą zaskoczeni
Patryk Idziak
Patryk Idziak 10.06.2024 09:53

Szczere słowa Justyny Steczkowskiej na temat zarobków. Fani będą zaskoczeni

Justyna Steczkowska
fot. KAPiF

Justyna Steczkowska jest już ikoną polskiej muzyki. Swoją pozycję w showbiznesie budowała latami i choć mogłoby się wydawać, że wypuszczając kolejne utwory, inkasuje spore pieniądze, tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Piosenkarka powiedziała, skąd bierze pieniądze. Fani będą zaskoczeni.

Justyna Steczkowska tworzy hitowe utwory, ale te nie zarabiają same na siebie

Profesjonalną karierę wokalną rozpoczęła wydaniem w 1996 roku albumu “Dziewczyna Szamana”. Od tamtej pory pięła się coraz wyżej, reprezentowała również Polskę w konkursie Eurowizji. Co ciekawe, omal nie zakwalifikowała się do tegorocznej edycji. Przegrała jednym punktem, zajmując drugie miejsce w preselekcjach.

Można byłoby pomyśleć, że nowa piosenka, to nowy wysoki przychód. Jednak w wywiadzie udzielonym “Party”, Justyna Steczkowska opowiedziała, w jaki sposób naprawdę zarabia. Okazuje się, że jest inaczej, niż myślą fani.

Wzruszające słowa Krzysztofa Ibisza. Wspomniał Marzenę Kipiel-Sztukę

Tak zarabia Justyna Steczkowska. "Te pieniądze nie spływają z nieba"

Na źródło dochodu artystki składają się głównie koncerty i współprace reklamowe. Justyna Steczkowska podkreśla w wywiadzie, że to dzięki jej staraniom ma się z czego utrzymać. Nowy hit nie jest gwarantem finansowego sukcesu i nie przekłada się bezpośrednio na wzbogacanie.

Te pieniądze nie spływają z nieba. Nie urodziłam się królewną ani księżniczką, tylko zwykłą dziewczyną w dosyć biednej rodzinie, więc zawsze musimy te finanse gdzieś wygenerować. Część to są koncerty, posty. To są reklamy, w których bierzemy udział – mówi Steczkowska.

Muzyka Justyny Steczkowskiej nieustannie cieszy fanów

Skoro to nie sprzedaż płyt ani procent od odtworzeń, a koncerty i udziały w kampaniach medialnych, przekładają się na konkretne wpływy, Justyna Steczkowska musi występować na scenie. Nie ma z tym problemu, bo gwiazda jest chętnie zapraszana, nawet do udziału w telewizyjnych program jak "The Voice of Poland", gdzie pełniła rolę trenerki wokalnej.

Niedawno jednak fanów zaskoczyła nieobecność piosenkarki na festiwalu w Opolu. Jak sama tłumaczyła w rozmowie z “Pudelkiem”, nie ma powodu do niepokoju.

Jest tylu wspaniałych artystów w Polsce, że to zupełnie oczywiste, że nie wszyscy w tym samym czasie mogą wystąpić na jednym festiwalu.