Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dorota Wellman wiele lat milczała na temat syna. W końcu ujawniła prawdę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.06.2024 23:03

Dorota Wellman wiele lat milczała na temat syna. W końcu ujawniła prawdę

Dorota Wellman
fot. KAPIF

Dorota Wellman, choć jest ulubienicą widzów, rzadko opowiada o swoim życiu osobistym. Również niezbyt często mówi o swoim synu, jednak od jakiegoś czasu wspólnie z nim tworzy medialny projekt. Jakie łączą ich relacje?

Dorota Wellman rzadko mówi o życiu osobistym

Dorota Wellman od lat związana jest z telewizją. Widzowie pokochali ją za profesjonalizm, humor i trafne spostrzeżenia. Choć cieszy się dużym zainteresowaniem, rzadko opowiada o swoim życiu osobistym. Co zatem o niej wiemy?

Prezenterka przed laty wyszła za fotografa Krzysztofa Wellmana. Małżeństwo doczekało się narodzin syna, który obecnie jest już dorosłym mężczyzną i co ciekawe, niegdyś sam nie zdradzał, kim są jego rodzice. Zrobił to, bowiem nie chciał, by patrzono na jego osiągnięcia przez pryzmat sławnej mamy i taty.

Na studiach długo ukrywał, że jest naszym synem. Jak odkryli to na trzecim roku, to się trochę zdziwili - powiedziała Dorota Wellman w “Dzień Dobry TVN”.

Ciężarna Marina wspiera Wojtka Szczęsnego na Euro. Co za zdjęcie

Dorota Wellman wraz z synem wystartowali z autorskim projektem

Wygląda na to, że syn Doroty Wellman wyraźnie rozsmakował się w medialnej karierze i ma ogromne obycie przed kamerą. Jakiś czas temu wspólnie ze swoją sławną mamą wystartował z nowym projektem, jakim jest podcast “WELLcome w popkulturze”. W trakcie jego trwania rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy popularnonaukowe, przeplatane ciekawostkami i dobrym humorem. 

Wellmanowie wybiorą się w niezapomnianą podróż po świecie popkultury, zajrzą też tam, gdzie spotyka się ona z nauką. Rozłożą na czynniki pierwsze zagadnienia współczesnego świata - informowała zapowiedź ich projektu.

Okazuje się jednak, że to nie jest jedyny projekt, w który zaangażował się Jakub Wellman. Prezenterka w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką w podcaście “Trójkąt” wyjawiła, że jej syn jest twórcą internetowym, jednak działa poza granicami kraju. 

Mój syn zajmuje się zupełnie czymś innym, jest twórcą internetowym, ale w ogóle nie w tym kraju, gdzie indziej, a tutaj okazuje się, że możemy razem coś wspólnie robić. Myślę, że to jest duża przyjemność nielansowania swojego dziecka w sposób nachalny w ramach wywiadów i pokazywania, jaki jest śliczny, liryczny, romantyczny i może jest do wzięcia, tylko w ramach wspólnej pracy - opowiedziała Dorota Wellman.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate pokazała się pierwszy raz od diagnozy. Świętuje królewskie urodziny

Dorota Wellman o relacji z synem

Dorota Wellman nie ukrywa, że jest z syna bardzo dumna i łączy ich niezwykła więź. W rozmowie z “Dobrym Tygodniem” zdradziła, jakie starała mu się wpoić wartości.

Marzyłam o tym, żeby był czuły, mądry, szarmancki, otwierający paniom drzwi auta i jednocześnie umiejący zrobić jajecznicę. Nigdy się nie spóźnia. Ten układ daje nam poczucie bezpieczeństwa - wyznała.

Nie skupia się jednak wyłącznie na roli nauczyciela i przewodnika. W “Dzień Dobry TVN” prezenterka wyjaśniła, że od zawsze dużo ze sobą rozmawiają i nie jest to wyłącznie dialog, lecz chęć wymiany zdań czy spostrzeżeń. Zdradziła, że od Jakuba wiele się nauczyła.

Bardzo wielu rzeczy nauczyłam się od Kuby. Kuba bardzo wiele rzeczy mi pokazał, ja się nie wstydzę tego, że uczę się od młodszego Prokopa, od młodszego syna, uważam, że to jest sposób na to, żeby się otwierać na świat. Ani nie pouczam, ani nie jestem mądrzejsza - wyjaśniła Dorota Wellman.

Za to w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem dla “Świata Gwiazd” zdradziła, że liczy na to, że w przyszłości jej syn zwiąże się z odpowiednią osobą. Na tę chwilę jednak mężczyzna poświęca się pracy oraz psu.

Jeszcze kawaler. Jeszcze kawaler i liczę na to, że to się kiedyś zmieni. Na razie kawaler z psem. Pies jest szatanem, więc zestaw jest świetny. Pies jest czarnym wilkiem, więc możesz sobie wyobrazić, że jest szatankiem wcielonym, ale uroczym. Tylko wszyscy się boją szatana - zdradziła Dorota Wellman.