Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Piotra Zielińskiego zachwyca w mediach. Mało kto wie, jakie ma wykształcenie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 18.06.2024 09:05

Żona Piotra Zielińskiego zachwyca w mediach. Mało kto wie, jakie ma wykształcenie

Piotr Zieliński
fot. KAPiF / Instagram @lauraslowiak

W minioną niedzielę Polska zagrała pierwszy mecz w fazie grupowej Euro 2024. Na stadionie w Hamburgu reprezentacja Polski zmierzyła się z reprezentacją Holandii, ostatecznie przegrywając 1:2. Piotr Zieliński, który wystąpił w głównym składzie, przyciągał uwagę swoimi umiejętnościami. Jego żona także cieszy się zainteresowaniem fanów.

Piotr Zieliński kapitanem w meczu z Holandią

Kontuzja Roberta Lewandowskiego wykluczyła go z gry i przebieg meczu obserwował z ławki rezerwowych. W starciu z reprezentacją Holandii na murawę z opaską kapitana wyszedł Piotr Zieliński. 30-letni pomocnik SSC Napoli doprowadził z reprezentacją Polski do kilku emocjonujących sytuacji, oddając przy tym groźne strzały na bramkę. Nie udało mu się trafić, ale po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Adam Buksa.

Michał Probierz na ustach zagranicznych mediów. "Panowie, co was powstrzymuje"

Żona Piotra Zielińskiego poznała go w rodzinnych stronach

Piotr Zieliński i jego żona Laura poznali się w rodzinnych Ząbkowicach Śląskich. Para wzięła ślub w czerwcu 2019 roku, ale znają się już ponad dekadę. Wspólnie wychowują 3-letniego syna, Maksymiliana.

Żona Piotra Zielińskiego aktywnie wspiera go w piłkarskiej karierze. Na jej profilu w mediach społecznościowych widać, jak wspólnie z synem zakładają klubowe koszulki i kibicują Piotrowi Zielińskiemu ze stadionu. To z pewnością wielka radość dla piłkarza, mieć taką rodzinę.

Żona Piotra Zielińskiego ma tytuł magistra. Co studiowała?

Laura Zielińska w 2016 roku uzyskała tytuł magistra. Studia kończyła na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Z wykształcenia jest więc dyplomowanym analitykiem medycznym. Swoje życie relacjonuje na Instagramie, tam też pokazuje zdjęcia z miłych chwil spędzanych wspólnie z mężem i synem. Niektóre są naprawdę rozczulające.