Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trudno uwierzyć, czym zajmuje się żona Łukasza Nowieckiego. Jest od niego dużo młodsza
Patryk Idziak
Patryk Idziak 14.06.2024 12:22

Trudno uwierzyć, czym zajmuje się żona Łukasza Nowieckiego. Jest od niego dużo młodsza

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF

Łukasz Nowicki niedawno odszedł z TVP. Prezenter, choć nie ukrywał, że to dla niego trudna decyzja, chce więcej czasu poświęcać rodzinie. Z żoną dzielą wspólną pasję, choć dzieli ich spora różnica wieku.

Łukasz Nowicki odszedł z TVP, by zająć się rodziną

Łukasz Nowicki przez 13 lat był związany z TVP, gdzie prowadził "Pytanie na śniadanie" i rozrywkowy program "Postaw na milion". Jakiś czas temu informował, że kończy współpracę ze stacją, by skupić się na życiu prywatnym. Decyzję argumentował dojrzałością.

Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi “Z Nowickim po drodze” i teatrowi – pisał w oświadczeniu.

W latach 2003-2012 Łukasz Nowicki był mężem Haliny Mlynkovej, z którą doczekali się syna. W 2016 roku ożenił się z Olgą Paszkowską.

Nowe informacje o syna Krawczyka. Jest gorzej niż wszyscy sądzili

Żona Łukasza Nowickiego jest aktorką. Łączy ich ta sama pasja

Olga Nowicka jest aktorką. Widzowie znają ją z ról w takich serialach jak "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia" czy "Na Wspólnej". Podobnie jak jej mąż gra w teatrze, ale unika świata show-biznesu. 

Mój mąż jest rozpoznawalny i to jest historia o nim, o jego pracy i karierze w telewizji. Moją tożsamość budują zupełnie inne światy, a o tym, czym zajmuję się na co dzień, nie pisze się w nagłówkach i dla mnie to jest okej – opowiadała artystka.

W rozmowie z portalem Olga Nowicka wspominała, jak dzięki znajomemu poznała się ze swoim mężem. Łukasz Nowicki miał wręczyć jej na pierwszej randce słoik kiszonych ogórków. Romantyczna tradycja trwa do dziś.

Śmiałam się sama, że to musiało skończyć się tylko ślubem. Do dzisiaj w każdą rocznicę dostaję słoik ogórków – dodała.

Łukasz Nowicki i jego żona grają w teatrze. Aktor nie narzeka na liczbę spektakli

Łukasz Nowicki dementował plotki, że po odejściu z Telewizji Polskiej czekają go kolejne projekty rozrywkowe w innych stacjach. W rozmowie dla PAP wyznał, że ma wystarczająco dużo na głowie, żeby zajmowało mu to czas poza tym, który planuje poświęcać rodzinie. Aktor regularnie występuje na deskach teatru.

W tak zwanym sezonie, czyli luty, marzec, kwiecień, wrzesień, październik gram około 15-20 spektakli miesięcznie w różnych miastach. To są weekendy, wyjazdy w czwartek, powrót w poniedziałek – mówił.

Łukasz Nowicki i Olga Nowicka
fot. KAPiF