Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasz Nowicki zniknie z "Postaw na Milion"? Gwiazdor TVP zabrał głos
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.05.2024 12:48

Łukasz Nowicki zniknie z "Postaw na Milion"? Gwiazdor TVP zabrał głos

Łukasz Nowicki
fot. KAPIF

W ostatnich miesiącach Telewizja Polska wprowadza znaczące zmiany w swoich programach, a niektóre z nich obejmują nawet samych prowadzących formaty. Niedawno byliśmy świadkami masowych zwolnień w "Pytaniu na śniadanie" i zmiany gospodarza w "Va Banque". Wygląda na to, że to jednak nie koniec zmian.

Czy Łukasz Nowicki pozostanie w "Postaw na Milion"? Znamy odpowiedź

Jednym z najczęściej omawianych tematów w ostatnim czasie była przyszłość Łukasza Nowickiego, prowadzącego teleturniej "Postaw na Milion". Inne programy doświadczyły zmian w obsadzie prowadzących, więc wiele osób zastanawiało się, czy taki los podzieli również aktor. 

Wiemy, czy w kolejnych odcinkach również poprowadzi popularny teleturniej.

Łukasz Nowicki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej telewizji, głównie dzięki swojemu długoletniemu zaangażowaniu w program "Postaw na Milion". Teleturniej, który polega na obstawianiu poprawnych odpowiedzi na pytania poprzez umieszczanie pieniędzy na zapadniach, cieszy się dużą popularnością wśród widzów od czasu jego premiery w 2011 roku. W ostatnich miesiącach krążyły plotki o możliwym odejściu Łukasza Nowickiego z programu, szczególnie w kontekście zmian w innych popularnych produkcjach TVP.

"Milionerzy". Nauczyciel WF-u odpadł na samym starcie. Poległ na pytaniu z matematyki

Popularny prezenter potwierdził informacje. To on poprowadzi kolejne odcinki teleturnieju

W rozmowie z "Faktem" Łukasz Nowicki rozwiał wszelkie wątpliwości, potwierdzając, że nadal będzie prowadził "Postaw na Milion". 

Jak sam zaznaczył, dopóki producenci będą go widzieli w roli prowadzącego, z zaszczytem i radością będzie pełnił tę funkcję. Nowe odcinki programu mają pojawić się na antenie TVP już jesienią tego roku.

To z pewnością dobra wiadomość dla fanów popularnego teleturnieju. Warto zaznaczyć, że nie wszyscy gospodarze rozchwytywanych formatów zdołali zachować swoje posady. W "Kole Fortuny" Norbiego i Izabellę Krzan zastąpią Agnieszka Dziekan i Błażej Stencel, a w "Tak to leciało!" dotychczasowi prowadzący, Kajra i Sławomir, musieli ustąpić Kacprowi Kuszewskiemu.

Nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Z pracą w TVP pożegnało się wiele znanych twarzy

Zmiany te wzbudziły wiele emocji wśród fanów i środowiska medialnego. Niektórzy krytykowali decyzje TVP, sugerując, że zbyt częste zmiany prowadzących mogą negatywnie wpłynąć na popularność programów. Inni jednak byli optymistycznie nastawieni, widząc w tym szansę na odświeżenie formatów i przyciągnięcie nowej widowni.

Zmiany w TVP, choć kontrowersyjne, odzwierciedlają dynamiczny charakter rynku telewizyjnego, gdzie ciągłe dostosowywanie się do oczekiwań widzów jest kluczowe. Utrzymanie Łukasza Nowickiego w roli prowadzącego "Postaw na Milion" z pewnością ucieszy wielu fanów, a nowe twarze w innych programach mogą tchnąć nieco świeżości. Jak te zmiany wpłyną na długoterminowy sukces TVP, czas pokaże.

Łukasz Nowicki
fot. KAPIF
Łukasz Nowicki
fot. KAPIF