Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielkie zmiany u Rafała Brzozowskiego. Widzowie TVP będą niezadowoleni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.05.2024 22:52

Wielkie zmiany u Rafała Brzozowskiego. Widzowie TVP będą niezadowoleni

Rafał Brzozowski
fot. KAPIF

Rafał Brzozowski już od wielu lat jest gwiazdą TVP. Występuje podczas kluczowych imprez, prowadzi także “Jaka to melodia”. Pojawiły się jednak głosy, że wokalista planuje przejść do konkurencyjnej stacji. Rzekomo obiecano mu posadę w programie śniadaniowym.

Rafał Brzozowski gwiazdą TVP

Rafał Brzozowski już od wielu lat uważany jest za gwiazdę TVP. Występował podczas licznych imprez muzycznych organizowanych pod patronatem Telewizji Polskiej, prowadził również kultowe programy rozrywkowe - najpierw był gospodarzem “Koła fortuny”, a następnie trafił do “Jaka to melodia”. 

Pojawiły się jednak głosy, że jego przyszłość w muzycznym show może być zagrożona. Wygląda jednak na to, że w razie ewentualnej utraty posady, wokalista, według ustaleń “Plotka” może liczyć na nowy angaż i co ciekawe, przejść do konkurencyjnej stacji.

Krzysztof Ibisz znów zostanie ojcem. Żona przekazała radosną nowinę

Rafał Brzozowski przejdzie do konkurencyjnej stacji?

Jak donosi “Plotek” Rafał Brzozowski ma prowadzić rozmowy z konkurencyjną stacją, w której mógłby znaleźć zatrudnienie. Jego transfer do Polsatu ma popierać sam Edward Miszczak.

Rafał od jakiegoś czasu prowadzi rozmowy z Polsatem, które są już bardzo zaawansowane. Ma szansę stać się nowym nabytkiem stacji, na którego Miszczak chce mocno stawiać - przekazało źródło serwisu.

ZOBACZ TAKŻE: Najpierw choroba, teraz to. Ważne wieści ws. księżnej Kate

Rafał Brzozowski trafi do programu śniadaniowego?

Źródło serwisu informuje również, że Rafał Brzozowski miał usłyszeć liczne obietnice, które mogłyby przekonać go do przejścia do Polsatu. Wokalista ma występować na koncertach organizowanych przez stację,  a nawet być może zostanie jednym z prowadzących nowy program śniadaniowy, który prawdopodobnie niedługo powstanie. To właśnie na tym angażu artyście ma najbardziej zależeć.

Generalnie to obiecali mu złote góry. Może występować na wszystkich koncertach Polsatu, współprowadzić je, a nawet poprowadzić nową śniadaniówkę. Na tym ostatnim najbardziej im zależy. Za jego kandydaturą przemawia też fakt, że ma opinię w branży, że w pracy jest bardzo profesjonalny, wszyscy go lubią i nie ma z nim problemu - zdradził “Plotek”.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, jest zgoda władz stacji, by poranny program został wprowadzony do jesiennej ramówki. Telewizja Polsat ma teraz przygotować studio i znaleźć prowadzących. Choć pojawiły się głosy, że stacja ma stawiać na swoje gwiazdy, nie są wykluczane transfery z konkurencji. Być może jednym z nich stanie się Rafał Brzozowski.