Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Ibisz znów zostanie ojcem. Żona przekazała radosną nowinę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.05.2024 20:17

Krzysztof Ibisz znów zostanie ojcem. Żona przekazała radosną nowinę

Krzysztof Ibisz
fot. Instagram @bewellbyjoibisz

Wielka radość w rodzinie Krzysztofa Ibisza. Wygląda na to, że prezenter po raz czwarty zostanie ojcem. Szczęśliwą nowinę przekazała jego żona, Joanna Ibisz.

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem

Żona Krzysztofa Ibisza, Joanna, jest dość aktywna w social mediach, jednak zwykle stara się edukować społeczność, jedynie od czasu do czasu przemycając na Instagramie kadry związane z życiem prywatnym. Tym razem postanowiła jednak przekazać radosną nowinę, chwaląc się, że spodziewa się kolejnego dziecka. 

Ukochana prezentera opublikowała rodzinne fotografie, na którym pozuje wraz z Krzysztofem Ibiszem oraz ich małym synem. Przy okazji zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek ciążowy.

Będzie nas więcej - napisała Joanna Ibisz.

Kontrowersje po finale "Mam talent". Marcin Prokop przerwał milczenie

Krzysztof Ibisz po raz czwarty zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz już od lat jest aktywny medialnie, przez co jego życie prywatne wzbudza ogromne zainteresowanie. Co zatem wiemy o jego życiu rodzinnym? Prezenter jest ojcem trójki dzieci - jego pierwszy syn, Maksymilian, jest owocem związku z Anną Zejdler. Z Anną Nowak-Ibisz doczekał się syna Vincenta, a matką jego najmłodszej pociechy, Borysa, jest Joanna Ibisz, z którą dziennikarz ożenił się w 2021 roku.

Prezenter systematycznie zamieszcza w sieci materiały, na których widać, jak spędza czas z dwulatkiem, jednak starając się zapewnić mu prywatność, do tej pory nie pokazał buzi chłopca.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Golec przekazała szczęśliwe wieści. “Jest ekscytacja”

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Ibisz przed laty wzięła udział w “Top Model”, gdzie zajęła czwarte miejsce. Przez pewien czas skupiła się na modelingu, rezygnując ze studiów. Ostatecznie ukończyła je i została lekarzem. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się z internautami swoją wiedzą.

A jak wyglądała historia miłosna Krzysztofa Ibisza i Joanny? Początkowo ukrywali swój związek, rzadko pokazywali się razem. Na początku 2021 roku prezenter potwierdził, że są razem. 

Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy - mówił Krzysztof Ibisz w rozmowie z “Pomponikiem”.

W programie Izabeli Janachowskiej zdradził, że miłość do Joanny uderzyła w niego niespodziewanie i sprawiła, że zamarzył, by została w przyszłości jego żoną, co po czasie spełniło się. 

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba - opowiadał prezenter.

Co ciekawe, informację o ślubie również zachowali w tajemnicy, Dopiero po ceremonii pochwalili się, że są już małżeństwem, zamieszczając w sieci zdjęcia, na których zaprezentowali obrączki.