Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kim jest żona Jana Bednarka? Trudno uwierzyć, czym się zajmuje
Patryk Idziak
Patryk Idziak 17.06.2024 07:17

Kim jest żona Jana Bednarka? Trudno uwierzyć, czym się zajmuje

Jan Bednarek
fot. KAPiF / Instagram @janbednarek_

Jan Bednarek ponownie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski i bierze udział w Euro 2024. Z żoną kończyli tę samą uczelnię. Kim jest jego wybranka?

Jan Bednarek i jego żona wspólnie kończyli studia

Jan Bednarek to jeden z popularniejszych polskich piłkarzy. Znamy go z reprezentacji, znają go też kibice ligi angielskiej, bo swoją karierę kontynuuje obecnie w Southampton. Jednak poza sportowymi osiągnięcia, piłkarz może pochwalić się wyższym wykształceniem, a licencjat zdobywał na tej samej uczelni co jego żona. Oboje w 2022 roku odebrali dyplomy z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu.

Fala hejtu na Julię Wieniawę, wszystko przez jeden post. "Nie mogę uwierzyć"

Żona Jana Bednarka jest modelką. Wspólnie wychowują córkę

W mediach społecznościowych profil Jana Bednarka obfituje w zdjęcia z treningów i sportowych potyczek, ale pomiędzy nimi da się znaleźć ujęcia, na których pojawia się jego żona czy ich kilkuletnia córka, Lilly. Żona Jana Bednarka ma imię Julia, jest od niego rok młodsza i pracuje jako fotomodelka. W wizytówce na stronie maxmodels.pl możemy przeczytać, że zaledwie 160 cm wzrostu, co w sumie najbardziej widać, kiedy pozuje razem z Janem Bednarkiem.

Jan Bednarek z żoną Julią mieszkają w Wielkiej Brytanii

Jan Bednarek podpisał kontrakt z obecnym klubem w 2017 roku. Piłkarz przez część sezonu 22/23 przebywał na wypożyczeniu w Aston Villi, po czym powrócił do Southampton. Nic więc dziwnego, że z rodziną mieszka w Wielkiej Brytanii. Łącznie jest ich tam czwórka, bo poza Janem Bendarkiem, jego żoną Julią i ich ukochaną córką Lilly w domu mieszka czworonożny przyjaciel. Kilka lat temu wspólnie adoptowali buldoga francuskiego.