Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ubierali Michała Probierza na Euro 2024. Wymowny wpis pojawił się tuż po ostatnim gwizdku
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 25.06.2024 22:25

Ubierali Michała Probierza na Euro 2024. Wymowny wpis pojawił się tuż po ostatnim gwizdku

Michał Probierz
Fot. East News/JOHN MACDOUGALL/AFP

Michał Probierz zachwycił na Euro 2024 swoimi strojami. Firma Lancerto, która ubierała polskiego trenera, tuż po meczu z Francją opublikowała wymowny wpis. Skomentowała to, co widać było na boisku.

Tuż po ostatnim gwizdku pojawił się wpis firmy, która ubiera Michała Probierza

Michał Probierz wywołał sensację w całym piłkarskim świecie. Chociaż Polacy odpadają z Euro 2024 i mecz z Francją rozegrany 25 czerwca był ich ostatnim meczem, to wielkim wygranym całych rozgrywek jest polski selekcjoner.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabia Anna Lewandowska w sieci. Kwota zwala z nóg

Michał Probierz i jego garnitury wywołały powszechny zachwyt. Klasa, styl i szyk oraz nienaganne maniery trenera Polaków na boisku odbiły się echem w całej Europie. Tuż po zremisowanym meczu z Francją firma Lancerto opublikowała wymowny wpis.

Tuż przed meczem Polaków Anna Lewandowska wstawiła zdjęcie. Rozczulający widok

Ubierają Michała Probierza, dodali wymowny wpis

Firma, która ubiera Michała Probierza, pobiła rekord w zdobyciu popularności. Wystarczył jeden mecz Polaków, a wszyscy pytali skąd polski trener ma garnitur. Firma Lancerto z miejsca stała się hitem. Chwilę po ostatnim gwizdku w Dortmundzie na Facebooku pojawił się wpis.

Taki zestaw był dzisiaj zaplanowany dla selekcjonera, ale pogoda w Dortmundzie zmodyfikowała nieco te plany (było bez kamizelki, a później w samej koszuli) - czytamy w pierwszej części wpisu.

Do wpisu dołączono zdjęcia Michała Probierza, który zaprezentował się przy boisku w formie tablicy. Niemniej fani piłki nożnej nie mogli powstrzymać uśmiechu, czytając kolejną część wpisu firmy, która ubierała Michała probierza na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

"Nikt nam nie odbierze tytułu najlepiej ubranego trenera"

Kończymy EURO 2024 w niezłym stylu na boisku, a poza boiskiem... no cóż, chyba już nikt nam nie odbierze tytułu najlepiej ubranego trenera, choć chciałoby się to zamienić na co najmniej 1/8 finału dla drużyny. Dzięki za wszystkie dobre słowa o koncepcji wizerunkowej trenera, którą wraz z drużyną Lancerto miałem przyjemność przygotować dla Michała Probierza. Dzisiaj padała deklaracja, że selekcjoner zostaje na stanowisku, więc liczymy na dalszą współpracę pod hasłem "Łączy nas piłka i dobry styl" - czytamy w dalszej części wpisu.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski zrobił to po meczu z Francją. Przejmujące sceny na trybunach

Wymowne i nieco humorystyczne słowa spotkały się z pozytywnym odzewem ze strony kibiców oraz fanów tego, jak wygląda Michał Probierz podczas meczów Polaków. Niemniej nie zabrakło gorzkich komentarzy osób, którzy są rozczarowani tym, jak na boisku zaprezentowali się Polacy.

Z całym szacunkiem przy milionach, jakie są wypłacane piłkarzom i związkowi dla mnie to żenujące w stosunku do efektów, jakie widzimy. Jednocześnie jest tyle sportowców nie mający nawet procenta tych kwot. I co roku widzimy zawodników i trenera którzy wygląda jak by się zajmowali sami sobą. Najpierw efekt potem prezentacja. A tym czasem co roku widzmy show przed i jak szybko zaczynają tak szybko kończą. Więc tak mamy sławnego trenera za to jaki ma garnitur - i nic więcej - napisał jeden z internautów.