Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Gwiazdorski garnitur Michała Probierza na Euro 2024. Cena rzuca na kolana
Patryk Idziak
Patryk Idziak 20.06.2024 13:57

Gwiazdorski garnitur Michała Probierza na Euro 2024. Cena rzuca na kolana

Michał Probierz
fot. Gabriel Bouys/AFP/East News

W swoim pierwszym meczu w fazie grupowej Euro 2024 reprezentacja Polski przegrała z Holandią 1:2. Mimo to odważniejsza gra Polaków tchnęła nadzieję w kibiców, którzy nadal mogą liczyć na awans drużyny narodowej. Jednak to nie piłkarze zrobili największe wrażenie. Media rozpisywała się o naszym trenerze, a powodem był elegancki garnitur Michała Probierza. Znamy cenę całego stroju.

Reprezentacja Polski na Euro 2024 pod wodzą Michała Probierza

Michał Probierz przejął prowadzenie reprezentacji Polski w 2023 roku. Kadra weszła do rywalizacji o puchar Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 po wygranej z Walią 5:4 w rzutach karnych w finale zmagań barażowych. Pierwszy mecz w fazie grupowej rozegrali w Hamburgu, gdzie jedynego gola Polaków zdobył Adam Buksa.

Nasz selekcjoner, Michał Probierz, wykazał się pełną kulturą i z klasą poszedł w kierunku ławki przeciwników, aby przywitać się ze sztabem Holendrów.

Niebywałe słowa szefowej "Pytania na Śniadanie". To nie powinno mieć miejsca

Michał Probierz w garniturze od polskiej marki

Zjawiskowy ubiór trenera szybko trafił do zagranicznych mediów, w których powstawały różne kolaże zestawiające go z modelami ze światowych pokazów mody. Chwalono jego gust, bo garnitur jest po prostu piękny. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne stylowe kreacje, a Michał Probierz na swoim profilu w platformie X napisał, że garniturów na Euro 2024 ma jeszcze więcej i ma nadzieję ich użyć.

Czy jednak Michał Probierz założył garnitur zgodnie z własnymi preferencjami? Prawdopodobnie jemu także podoba się szykowny strój, ale o wizerunek selekcjonera Polski na Euro 2024 dba polska marka Lancerto. Wiemy, ile to wszystko kosztowało.

Garnitur Michała Probierza na Euro 2024 kosztuje kilka tysięcy

Strój selekcjonera Biało-Czerwonych został zaprojektowany przez doświadczonego blogera modowego, Michała Kędziorę. Cały komplet garniturowy Michała Probierza, wraz z butami i dodatkami, kosztuje około 4,5 tysiąca złotych.

Sam garnitur w karmelowym odcieniu to wydatek rzędu 2999,90 zł. Kamizelka i koszula kosztowały 399,90 zł. Natomiast 79,99 zł to cena granatowego krawatu Michała Probierza. Skórzane buty dopełniające elegancki strój kosztowały aż 499,90 zł. Zaskoczeniem jest cena paska polskiego selekcjonera. Kosztował on aż 149,90 zł. Skarpetki, jakie założył Michał Probierz, były najtańszym elementem całego stroju. Zapłacić za nie trzeba zaledwie 29,90 zł. W rozmowie z serwisem Sport projektant garnituru przekazał, że ten projekt przebił nawet Armaniego.

Spotkałem się z komentarzami w mediach branżowych, gdzie pisano, że nawet zrobiliśmy to lepiej niż tak znana i uznana marka jak Armani, która przygotowała całą koncepcję ubioru dla włoskiej kadry. Tak że zrobiliśmy trochę zamieszania – śmiał się Michał Kędziora.