Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Kurowska pracowała z Kaźmierską. W głowie się nie mieści co o niej mówi
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 11.06.2024 19:15

Joanna Kurowska pracowała z Kaźmierską. W głowie się nie mieści co o niej mówi

Joanna Kurowska, Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPIF

Joanna Kurowska to znana polska aktorka i piosenkarka. Ostatnio artystka miała okazję pracować z Dagmarą Kaźmierską przy produkcji filmu “Ślicznotki 2”. Aktorka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat afery wokół dawnej królowej życia. Zareagowała stanowczo.

Wielki upadek Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska dała się poznać szerszej publiczności przede wszystkim jako uczestniczka reality show TTV - “Królowe życia”. Po zakończeniu produkcji programu przeszła do telewizji Polsat i stała się prawdziwą gwiazdą stacji. Wystąpiła w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” oraz otrzymała własny program, w którym szukała przyszłego męża. Jej wielka kariera zakończyła się jednak wraz z doniesieniami Gońca dotyczącymi jej mrocznej przeszłości.

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy postanowili całkowicie przekreślić karierę Kaźmierskiej. Na jej temat wypowiedziała się aktorka Joanna Kurowska, która pracowała z celebrytką przy produkcji filmu “Ślicznotki 2”. Oto jak skomentowała całą aferę z byłą królową życia.

Gwiazda "Wydarzeń" niespodziewanie zwróciła się do fanów. Przekazała smutne wieści

Kurowska o Kaźmierskiej: "Kto pierwszy jest bez grzechu, niech rzuci kamieniem"

Na szczere wyznanie odnośnie kariery i upadku Kaźmierskiej Kurowska pokusiła się w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Aktorka podkreśliła w nim, że o przeszłości celebrytki wszyscy dobrze wiedzieli już wcześniej. Artystka zwróciła także uwagę, że nie czuje się kompetentna, aby oceniać działania byłej królowej życia.

Kto pierwszy jest bez grzechu, niech rzuci kamieniem. Wszyscy nagle stali się sędziami. Wszyscy nagle są święci. Ja nie wiem, co się tam wydarzyło. Uważam, że jeśli się to wydarzyło, to było to bardzo złe, ale nie jestem osobą, która teraz będzie wartościowała się tym, że będę ją oceniać. Bo ludzie się "wartościują". Ja jestem lepszy, ja jestem moralniejszy, ja jestem dobry - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

ZOBACZ: Joanna Kurowska zabrała głos ws. zmarłej Kipiel-Sztuki. Wyjawiła prawdę o jej życiu

W wywiadzie Kurowska podkreśliła także znaczny udział mediów w całej sytuacji. Zwróciła uwagę, że to być może one winne są całej aferze i temu co stało się z Kaźmierską. Aktorka wielokrotnie podkreśliła, że nie zamierza oceniać Kaźmierskiej.

Myślę sobie, że się bardzo pogubiła. (...) Wydaje mi się, że media tworzą potwory. Mogła uwierzyć, że jest kimś. I to jest bardzo złudne - zakończyła.

Dagmara Kaźmierska: za co została skazana?

Przypomnijmy, że cała afera wokół Dagmary Kaźmierskiej rozkręciła się kilka tygodni temu gdy ukazał materiał opisujący przeszłość celebrytki. Śledztwo Daniela Arciszewskiego rzuciło światło dzienne na kwestie szantażowania i bicia kobiet, które celebrytka przetrzymywała wbrew ich woli w swoim domu publicznym ”Heidi”. 

ZOBACZ: Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci na ulicy. On w szpitalu, ona w klinice

Po wyjściu na jaw mrocznych doniesień zarówno stacja TVN jak i Polsat postanowiły usunąć ze swoich ramówek oraz platform internetowych programy z udziałem gwiazdy. Dagmara Kaźmierska w 2009 roku została skazana za sutenerstwo i spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Po opuszczeniu zakładu karnego rozpoczęła swoją karierę w mediach.

KAPIF_oryginal_K1154803F (1).jpg
Joanna Kurowska (2024). Fot. KAPIF