Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielkie problemy Meghan i Harry’ego. Chodzi o pieniądze
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 13.06.2024 22:58

Wielkie problemy Meghan i Harry’ego. Chodzi o pieniądze

Książę Harry i Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Obecnie para mierzy się z poważnymi problemami wizerunkowymi, które mogą mieć również negatywny wpływ na ich finanse. Wszystko wskazuje na to, że kolejne korporacje mogą się od nich odwrócić, co znacząco wpłynie na ich stabilność finansową.

Książe Harry i Meghan Markle mogą stracić fortunę?

Gdy w 2018 roku książę Harry i Meghan Markle brali ślub, wiele osób miało nadzieję, że para wniesie nową energię do brytyjskiej monarchii. Meghan, amerykańska aktorka znana głównie z serialu "Suits", miała wprowadzić odrobinę hollywoodzkiego blasku do rodziny królewskiej i nieco odmłodzić skostniałą monarchię. Niestety, rzeczywistość okazała się inna, a już zaledwie dwa lata później para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych, zerwała stosunki z Pałacem Buckingham i zrezygnowała z królewskich przywilejów, aby rozpocząć nowe życie na własnych warunkach.

Przeprowadzka do USA miała być początkiem nowego rozdziału, jednak rzeczywistość okazała się znacznie mniej przyjazna. Para musiała zmierzyć się z problemami wizerunkowymi, co wpłynęło na ich relacje z bliskimi i potencjalnymi współpracownikami. Harry i Meghan szybko stracili wielu znajomych, a ich wizerunek poważnie nadszarpnięto. Sytuacji nie poprawił fakt, że Sussexowie postanowili połatać domowy budżet, publicznie piorąc brudy brytyjskiej rodziny królewskiej.

Próżno szukać krzyża. Zaskoczenie na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki

Książę Harry i Meghan Markle nie sprostali oczekiwaniom platformy Netflix

W zeszłym roku media obiegła wiadomość, że serwis streamingowy Spotify nie przedłużył umowy z księciem Harrym i Meghan, co oznaczało zawieszenie ich podcastu "Archetypes". Teraz pojawiły się doniesienia, że Netflix również nie planuje kontynuować współpracy z parą. Umowa z Netflixem, warta 100 milionów funtów, miała zapewnić im stabilność finansową. Według królewskiego biografa, Toma Quinna, Netflix jest rozczarowany postawą Harry'ego i Meghan oraz ich brakiem produktywności. Jeśli Netflix zdecyduje się zerwać umowę, para może znaleźć się w poważnych tarapatach finansowych.

Pomimo odejścia z rodziny królewskiej, Harry i Meghan nadal angażują się w działalność charytatywną, a ostatnio odbyli oficjalną podróż do Nigerii. Nie brakowało wówczas głosów, że Sussexowie "bawią się" w członków rodziny królewskiej i witani byli z wszelkimi honorami, choć sami wcześniej zrezygnowali z obowiązków i przywilejów monarchii.

Książę Harry i Meghan Markle mogą stracić fortunę. Bez rodziny królewskiej trafią w tarapaty?

W obliczu kontrowersji i potencjalnych problemów finansowych przyszłość Harry'ego i Meghan wydaje się niepewna. Jeśli Netflix zdecyduje się zerwać umowę, para może znaleźć się w poważnych tarapatach finansowych. W brytyjskiej prasie kryzys na linii Sussexów i Netflixa nazywany "ogromną kompromitacją".

Decyzja o opuszczeniu rodziny królewskiej i rozpoczęciu nowego życia w Stanach Zjednoczonych miała przynieść księciu Harry'emu i Meghan spokój i prywatność, której pragnęli. Niestety ich obecne problemy pokazują, że nie wyszli na tym najlepiej, a na własne życzenie nie mogą liczyć na pomoc ze strony rodziny królewskiej.