Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Luna już tak nie wygląda. Odważna metamorfoza zaskoczyła fanów
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 11.06.2024 23:18

Luna już tak nie wygląda. Odważna metamorfoza zaskoczyła fanów

Luna
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Luna po powrocie z Eurowizji przeszła sporą metamorfozę. Teraz postanowiła opowiedzieć, co zadecydowało o zmianach w jej życiu i wyglądzie. Jak się okazuje, wokalistka wchodzi w całkowicie nowy etap. 

Luna po powrocie z Eurowizja postawiła na metamorfozę

Odświeżenie wyglądu to dla wielu możliwość wkroczenia w nowy etap życia i zmiany dotychczasowego funkcjonowania. Teraz na taką metamorfozę postawiła Luna, która jeszcze niedawno reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji. Po powrocie z Malmo wokalistka postanowiła zerwać z dotychczasowym wyglądem. 

Kojarzone z piosenkarką długie blond włosy poszły pod topór, co zaskoczyło wielu jej fanów. Teraz artystka postanowiła podzielić się tym, co wpłynęło na decyzję o odświeżeniu looku. Jak się okazuje, idą za tym duże zmiany w jej życiu.

Joanna Kurowska pracowała z Kaźmierską. W głowie się nie mieści co o niej mówi

Wokalistka znacznie skróciła charakterystyczne włosy

Luna nową fryzurą pochwaliła się na jednym z ostatnich wydarzeń oraz na swoim Instagramie. Wokalistka postawiła na krótkie, sięgające do ramion włosy. Teraz postanowiła zdradzić skąd wynika tak wielka zmiana.

Uwielbiam zmiany! Moje włosy podążają za rytmem mojego życia. To echo zmian w mojej muzyce i sercu. Nowa fryzura, za chwilę nowy singiel, to kolejny krok w mojej podróży - wytłumaczyła.

ZOBACZ: Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci na ulicy. On w szpitalu, ona w klinice

Luna wielokrotnie padała ofiarą hejtu. Najgorszym momentem były dni tuż po półfinale tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Po odpadnięciu z dalszej rywalizacji na piosenkarkę spadła lawina negatywnych komentarzy. Teraz postanowiła odnieść się do tej sytuacji i opowiedzieć o tym przykrym zjawisku.

Hejt dotyka nie tylko artystów, ale w ogóle młodych ludzi. Bardzo negatywnie tym samym wpływa na poczucie wartości i myślenie o sobie. Trzeba mieć wokół siebie wspierających i szczerych ludzi, to jest najważniejsze i zrozumieć, że te negatywne komentarze wcale nie są o nas - mówiła w jednym z wywiadów.

Luna wprost o hejcie w Internecie

Wokalistka w jednym z ostatnich wywiadów zwróciła uwagę, że w jej przypadku hejt najczęściej dotyczy jej wyglądu. Jak się okazuje, Luna jest bardzo wrażliwa, więc ciężko jest jej ignorować pojawiające się komentarze. Z tego też powodu nowa fryzura kosztowała ją sporo stresu i nerwów.

Osoba, która hejtuje sama siebie tym karmi. Ja najczęściej spotykam się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi mojego wyglądu, czy sposobu bycia. Jestem bardzo wrażliwą osobą, więc trudno mi zupełnie na to nie reagować - wytłumaczyła młoda piosenkarka.

ZOBACZ: Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Oszałamiająca piękność

Luna na tegorocznej Eurowizji wystąpiła z utworem “The Tower". Wokalistka zaprezentowała się jako czwarta w pierwszym półfinale widowiska. Niestety nie awansowała do finału. Piosenkarka zajęła 12. miejsce z 35 punktami. Przypomnijmy, że do wielkiego finału awansowało 10 najlepszych utworów.

EN_01619386_0018.jpg
Luna podczas 68. Konkursu Piosenki Eurowizji (2024). Fot. nearchos / SplashNews.com/East News