Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cały świat śpiewał jej hit na Euro 2012. Jak dziś wygląda Oceana?
Patryk Idziak
Patryk Idziak 18.06.2024 12:17

Cały świat śpiewał jej hit na Euro 2012. Jak dziś wygląda Oceana?

Oceana
fot. KAPiF

W historii zmagań reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej szczególne miejsce zajął utwór “Koko Euro Spoko”, ale to nie on był oficjalną piosenką całego wydarzenia. Wybór UEFA padł na Oceanę, która wykonała utwór “Endless Summer” będący oprawą sportowych potyczek. Jak dziś wygląda piosenkarka?

Oceana wykonywała oficjalny utwór Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012

W 2012 roku na współgospodarzy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wybrano Polskę i Ukrainę. To było ekscytujące wydarzenie dla polskich kibiców, powstały nowe stadiony, dostosowywano infrastrukturę. Niestety reprezentacja Polski zajęła ostatnie miejsce w grupie.

Oficjalnym utworem UEFA Euro 2012 zostało “Endless Summer”, którym Oceana promowała swój drugi album “My House”.

Siostra Lewandowskiego pokazała wspólne zdjęcie. Wiadomo, jakie mają relacje

Oceana była w Polsce prawdziwą gwiazdą. Wystąpiła w popularnym programie

Oceana jest niemiecką piosenkarką wykonującą muzykę soulową. Karierę solową zaczynała w 2008 roku, a już rok później wydała debiutancki album “Love Supply”. Jej popularność wzrastała, a skuteczna aparycja i wspaniały głos przekładały się na sukcesy estradowe. W 2010 roku wystąpiła nawet w programie “Taniec z gwiazdami, który wówczas emitowało TVN. Tańcząc w parze z Przemysławem Juszkiewiczem zajęła 6. miejsce.

Jak dzisiaj wygląda Oceana? Charakterystyczne afro nie zniknęło z jej wizerunku

Jeżeli tylko mowa o Oceanie, to nie da się pominąć jej charakterystycznej fryzury. Na scenie zawsze była energiczna, żywiołowa, wystrojona w przyciągające wzrok charakteryzacje w stylu muzyków reggae, a to wszystko wieńczyły napuszone włosy. Piosenkarka nadal koncertuje i jak się okazuje, choć minęło tyle lat od prezentacji “Endless Summer”, jej fryzura nie uległa znacznej zmianie. Jest może odrobinę bardziej stonowana, podobnie jak kreacje.

Oceana
fot. KAPiF / Instagram @oceanaofficial