Rozrywka.Goniec.pl > Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle
13.06.2024 22:58 Wielkie problemy Meghan i Harry’ego. Chodzi o pieniądze

Książę Harry i Meghan Markle od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Obecnie para mierzy się z poważnymi problemami wizerunkowymi, które mogą mieć również negatywny wpływ na ich finanse. Wszystko wskazuje na to, że kolejne korporacje mogą się od nich odwrócić, co znacząco wpłynie na ich stabilność finansową.

Meghan i książę Harry
05.06.2024 10:47 Książę Harry świętował z celebrytami, ale bez rodziny. Miał powód

Trzecie urodziny córki księcia Harry'ego i Meghan Markle, stały się okazją do wyprawienia przyjęcia na cześć solenizantki - księżniczki Lilibet. Na uroczystości zabrakło miejsca dla członków rodziny królewskiej. Zaproszenie nie trafiło ani do księcia Williama ani króla Karola III.  Pojawili się za to celebryci.

Książę Harry i Król Karol III
20.05.2024 14:30 Król Karol III oczekuje od księcia Harry'ego tylko jednego. Ma ważną prośbę

Relacje króla Karola III z młodszym synem, księciem Harrym, od dłuższego czasu nie należą do najlepszych. Harry, który w 2018 roku poślubił Meghan Markle, opuścił brytyjską rodzinę królewską i przeniósł się z żoną do Stanów Zjednoczonych, by tam rozpocząć nowy rozdział życia. Mimo znacznej odległości napięcia między Harrym a jego rodziną pozostały silne. Okazuje się, że król od syna oczekuje już tylko jednego.

Karol III i Harry
18.05.2024 10:34 Król Karol III jest wściekły na Harry'ego. Monarcha ma nowe plany

Niedawna zagraniczna podróż, w którą udali się książę Harry oraz Meghan Markle miała poważnie zirytować króla Karola III. Monarcha podobno ma pewne plany związane z synem i synową, jednak odczuwa pewną obawę przed wprowadzeniem ich w życie.

Książę Harry
11.05.2024 15:34 Książę Harry podsumował wizytę w Wielkiej Brytanii. Padły cztery słowa

Książę Harry, młodszy syn króla Karola III, przybył do Wielkiej Brytanii z okazji 10. rocznicy imprezy, której jest pomysłodawcą i organizatorem. Pomimo że data jego wizyty była znana od lutego, król Karol III nie zdołał zmieścić spotkania z synem w swoim napiętym grafiku. Jak na to zareagował książę?

Książę Harry, księżna Kate, książę William
09.05.2024 16:09 Książę William zabronił Kate kontaktu z Harrym? Kontrowersyjne doniesienia

Książę Harry gości w Londynie w związku z igrzyskami Invictus Games. Ujawniono, że młodszy syn króla Karola III nie spotka się ani z ojcem, ani z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Powodem tej decyzji ma być opór księcia Williama.

Książę Harry i Król Karol III
08.05.2024 11:12 Książę Harry przerwał milczenie. Chodzi o spotkanie z ojcem

Książę Harry od lat jest na ustach mediów i nie da się ukryć, że miliony osób z ogromną uwagą śledzą jego kolejne poczynania. Młodszy syn króla Karola III wielokrotnie był bohaterem skandali i to między innymi dlatego odsunął się od rodziny królewskiej. Czy w najbliższym czasie istnieje szansa na jego pojednanie się z bliskimi?

Meghan Markle
03.05.2024 15:35 Meghan Markle obawia się reakcji ludzi? Ekspert nie ma wątpliwości

Z powodu zbliżającej się okrągłej rocznicy stworzonych przez siebie “Igrzysk Niezwyciężonych” mieszkający na stałe w USA książę Harry planuje odwiedzić Wielką Brytanię. Okazuje się jednak, że może pojawić się tam bez swojej żony Meghan Markle. 

Książę Harry i Meghan Markle
16.04.2024 22:57 Była sekretarka Harry'ego i Meghan ujawniła zaskakujące fakty. Nie będą zadowoleni

Ostatnio Harry i Meghan Markle znów przykuwają uwagę mediów, choć nie z powodów, dla których by chcieli. Siostra księżnej znowu grozi jej pozwem, a w międzyczasie ich była sekretarka przypomniała sobie o swoim czasie spędzonym na królewskim dworze. To, co postanowiła wyjawić w mediach, z pewnością nie poprawi notowań książęcej pary.

Książę Harry
14.04.2024 11:41 Książę Harry chce wrócić do Wielkiej Brytanii? Ma tęsknić za krajem

“New Magazine” podaje, że mieszkający od kilku lat w Stanach Zjednoczonych brytyjski książę Harry tęskni za rodzinnym krajem i rozważa częściowy powrót do Wielkiej Brytanii. 

Meghan Markle książę Harry księżna Kate książę William
13.04.2024 20:09 Rodzina królewska przeżywa dramat, a oni dobrze się bawią. Pocałunki widzieli wszyscy

Meghan Markle i książę Harry wrócili do życia publicznego. Para pojawiła się na meczu polo w Palm Beach. Widząc aparaty fotoreporterów, nie szczędzili sobie czułości.

Książę Harry, Meghan Markle i Kate Middleton
23.03.2024 20:12 Harry chce wracać do Anglii i do bliskich. Meghan odmówiła!?

Od piątku cały świat żyje oświadczeniem księżnej Kate Middleton, która po kilku tygodniach nieobecności zdradziła, że wykryto u niej nowotwór. Wszyscy zastanawiają się teraz, jak na dramatyczne wieści zareagują najbliżsi ukochanej księcia Williama - w tym jego rodzony brat.

Książę Harry i Meghan Markle
22.03.2024 23:05 Tak Książę Harry i Meghan zareagowali na chorobę Kate Middleton

W piątek 22 marca Księżna Walii Kate Middleton opublikowała oświadczenie, w którym ujawniła, że wykryto u niej nowotwór i ​​jest na wczesnym etapie chemioterapii zapobiegawczej. Żona księcia Williama ucięła tym samym trwające od kilku tygodni spekulacje i zasmuciła miliony rodaków. Jak na przykre wieści zareagował jej szwagier - książę Harry?

Król Karol III i książę Harry
05.02.2024 21:03 Król Karol II cierpi na nowotwór. Ujawniono, jak zareagował Harry

W poniedziałek 5 lutego świat obiegły druzgocące wieści o chorobie nowotworowej króla Karola III. Podczas niedawnego zabiegu 75-letniego monarchy lekarze zwrócili uwagę na pewną niepokojącą kwestię, która później okazała się odmianą raka. Teraz ujawniono, jak jego młodszy syn zareagował na diagnozę.W poniedziałkowy wieczór Pałac Buckingham potwierdził, że u króla Karola III zdiagnozowano odmianę raka i rozpoczął on regularne leczenie. Panujący monarcha w związku ze stanem zdrowia tymczasowo porzucił obowiązki związane z występami publicznymi na bliżej nieokreślony czas, ale ponoć jest dobrej myśli co do podjętego leczenia.

Megan Markle, Harry
03.09.2023 20:05 Meghan Markle i książę Harry się rozwiodą? Mocne nagranie właśnie obiegło media

Od kilku miesięcy w świecie mediów pojawiają się kolejne doniesienia o kryzysie w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harrego. Niektórzy twierdzą, że ich małżeństwo wisi na włosku. Przecieki źródłowe wskazują jakoby książę Harry miał się wyprowadzić z ich wspólnego mieszkania. Z kolei jego partnerka podobno wynajęła znaną adwokatkę, aby walczyć o prawo do opieki nad dziećmi. Nowe nagranie obiegające ostatnio sieć rzuca nowe światło w sprawie. Powstało podczas koncertu Beyonce. 

Meghan Markle i książę Harry
31.07.2023 18:22 Meghan Markle miała zostawić księcia Harry'ego i wyprowadzić się do hotelu. Znamy powód

Meghan Markle i książę Harry to ulubieńcy brytyjskiej prasy, jednak w ciągu ostatnich miesięcy ich wizerunek na Wyspach mocno podupadł. Czy w plotkach o rozpadzie małżeństwa jest ziarenko prawdy? Ostatni ruch Meghan Markle wyraźnie na to wskazuje.

książę William
05.06.2023 14:37 Książę William napisze książkę? Brytyjczycy już zacierają ręce

W mediach zaczęły krążyć pogłoski, że książę William wyda własną książkę. Czy przebije popularność “Spare” autorstwa jego brata? Być może William pozazdrościł sukcesu Harry’emu i zamierza opowiedzieć o kulisach królewskich kręgów po swojemu? Jakie sekrety tym razem wyjdą na jaw? Czy światło dzienne ujrzą nowe tajemnice rodziny królewskiej?

Książę Harry i Meghan Markle
04.06.2023 09:52 Rozwód księcia Harry'ego i Meghan Markle przesądzony? W sieci pojawił się "dowód"

Książę Harry i Meghan Markle się rozwiodą, a w ich małżeństwie od dawna nie dzieje się najlepiej? Chociaż te domysły wciąż pozostają w sferze plotek, to zagraniczne media prześcigają się w przedstawianiu "dowodów" na problemy książęcej pary. Wskazano na gest Meghan Markle, który w ich opinii nie mógł być przypadkiem. Czy rozłąka rzeczywiście wkrótce stanie się faktem, a potomek króla Karola III powróci do Zjednoczonego Królestwa niczym syn marnotrawny?

Meghan Markle
07.05.2023 16:14 Meghan Markle pojawiła się na koronacji? Internauci twierdzą, że przebrała się za mężczyznę

6 maja obyła się koronacja króla Karola III. Na tę uroczystość przybył między innymi jego syn Harry. Książę uczestniczył w tej ceremonii sam, bez małżonki. Media obiegła jednak informacja, jakoby Meghan Markle miała być tam obecna, tylko że w przebraniu mężczyzny.

książę Harry
06.05.2023 17:30 Niezadowolony książę Harry stroi miny na koronacji Karola III. Uchwyciły go kamery

Podczas koronacji króla Karola III, wbrew spekulacjom, nie zabrakło księcia Harry'ego. Syn monarchy zjawił się na ceremonii sam, bez żony i dzieci. Za to na jego twarzy można było zobaczyć niezadowolenie.

król Karol III
06.05.2023 16:37 Rodzina królewska utarła nos Harremu i Meghan. Nawiązano do ich ślubu

Koronacja Króla Karola III powoli zbliża się ku końcowi. Podniosłą chwilę mogliśmy oglądać dzięki nadawanym transmisjom. Jednak, jak okazało się w trakcie trwania jej, rodzina królewska wykorzystała okazję, by subtelnie zadrwić z Harry'ego i Meghan.

Wioletta Wilk-Turska, książę Harry i Meghan Markle
06.05.2023 09:02 Wioletta Wilk-Turska surowo oceniła księcia Harrego i Meghan Markle. "Chcieliby mieć tylko przywileje"

Książę Harry i Meghan Markle byli jedną z najbardziej lubianych przez Brytyjczyków par, jednak wskutek konfliktu z pozostałą częścią rodziny królewskiej ich notowania systematycznie spadają. Para zdecydowała, że tylko książę Harry weźmie udział w koronacji Karola III, co może jeszcze spotęgować te antypatie.  Co o piętrzących się rozbieżnościach sądzi polska ekspertka od brytyjskiej rodziny królewskiej?

Meghan Markle, książę Harry, Irena Kamińska-Radomska
06.05.2023 08:09 Meghan Markle manipuluje księciem Harrym? "Wykorzystała jego emocjonalny charakter"

Meghan Markle nie pojawi się na uroczystościach koronacyjnych Karola III. Jedynym delegatem zza oceanu będzie książę Harry. Syn korowanego monarchy ponosi brzemię swoich decyzji, by częściowo odciąć się od rodziny królewskiej. Jaka może być przyczyna tak stanowczych wyborów arystokraty? Dr Irena Kamińska Radomska uważa, że duży wpływ miała na to Meghan Markle. Dlaczego?

król Karol III i książę William
02.05.2023 15:19 Książę William dostał zadanie specjalne. Wiemy, co będzie robił podczas koronacji Karola III

6 maja odbędzie się koronacja króla Karola III. Syn królowej Elżbiety i księcia Filipa w wieku 74 lat zasiądzie na tronie.  Dla większości z nas będzie to pierwsza taka ceremonia, którą będziemy mogli zobaczyć na żywo, ponieważ tylko nieliczni mieli okazję oglądać 70 lat temu koronację królowej Elżbiety II.

książę George
26.04.2023 20:34 Książę George nie może pogodzić się z decyzją bliskich. Jest w rozpaczy, wszystko przez rodziców

Książę George nie jest świadom niesnasek panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej i był przekonany, że podczas koronacji króla Karola III będzie mógł spotkać się z dawno niewidzianym kuzynostwem zza oceanu. Jego oczekiwania szybko ostudzili książę William i Kate Middleton. Media rozpisują się o tym, w jaki sposób mały arystokrata próbował skontaktować się z księciem Harrym i kuzynem Archiem. 

Meghan Markle, książę Harry
13.04.2023 11:02 "Żenujący" powód nieobecności Meghan Markle na koronacji króla Karola III

Meghan Markle nie weźmie udziału w uroczystości związanej z koronacją króla Karola III.  Przez jednych kochana, a przez innych nienawidzona małżonka księcia Harry'ego podała powód swojej absencji. Oburzeni brytyjscy eksperci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Żenujące", "To ogromna zniewaga" - czytamy w prasie na Wyspach. Co wymyśliła Meghan Markle, by uniknąć konfrontacji z rodziną królewską?

Meghan Markle
10.04.2023 21:48 Karol III groził Meghan Markle i księciu Harry'emu? Skandaliczne doniesienia o rodzinie królewskiej

Na Wyspach aż wrze po publikacji najnowszej książki cenionego królewskiego kronikarza, Roberta Jobsona. Ujawnił on pikantne szczegóły arystokratów, które na zawsze miały pozostać tylko w rodzie Windsorów. Czytelnicy skoncentrowali się na doniesieniach autora z okresu, w którym Meghan Markle i książę Harry zapowiedzieli rezygnację z królewskich przywilejów.  Wówczas miało dojść do serii oburzających sytuacji, w których swój udział miał także król Karol III. 

Książę Harry
16.01.2023 14:37 Książę Harry pogodzi się z rodziną? W planach są "rozmowy pokojowe". Wiadomo, kto miałby wziąć w nich udział

Rodzina królewska od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ostatnio na świeczniku jest książę Harry, który udziela szczerych wywiadów i wydał właśnie kontrowersyjną autobiografię, którymi zaognia tylko konflikt z monarchią. Okazuje się jednak, że royalsi gotowi są do rozmów pokojowych.