Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Książę Harry chce wrócić do Wielkiej Brytanii? Ma tęsknić za krajem
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 14.04.2024 11:41

Książę Harry chce wrócić do Wielkiej Brytanii? Ma tęsknić za krajem

Książę Harry
Fot. SplashNews.com/East News

“New Magazine” podaje, że mieszkający od kilku lat w Stanach Zjednoczonych brytyjski książę Harry tęskni za rodzinnym krajem i rozważa częściowy powrót do Wielkiej Brytanii. 

Żyjący w USA książę tęskni za Wielką Brytanią

W styczniu 2020 r. książę Harry przeprowadził się do USA, gdzie zamieszkał ze swoją żoną Amerykanką Meghan Markle. Stało się to na krótko po tym, jak książęca para wycofała się z obowiązków związanych z przynależnością do brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Od pewnego czasu na światło dzienne wychodzą informacje, że Harry tęskni za Wielką Brytanią.

Wyprodukowany w 2022 r. przez Netflixa serial dokumentalny “Harry i Meghan" miał być symbolicznym pożegnaniem brytyjskiego księcia ze swoją ojczyzną. Od tej pory książę miał wiązać swoją przyszłość z Kalifornią. W Stanach też przyszła na świat jego córka. Okazuje się jednak, że jego przyszłość w USA wcale nie musi być taka pewna.

Adam Konkol z zespołu Łzy ma złośliwego raka. Żona opublikowała poruszający wpis Księżna Kate i książę William wydali oświadczenie. "Jesteśmy zszokowani i zasmuceni"

Możliwy powrót?

Ciekawe informacje związane z tym tematem pojawiły się na łamach “New Magazine”. Według informatorów periodyku Harry chce, przynajmniej częściowo, wrócić do rodzinnego kraju. Zamierza przy tym wybudować drugi dom, do którego zawsze będzie mógł przyjechać. 

Ma wrażenie, że zbyt długo byli z dala od Wielkiej Brytanii i chce zacząć tu budować życie. Nie na pełen etat, ale za drugi dom, do którego mogą regularnie przyjeżdżać - podaje magazyn.

Harry chce by jego dzieci spędzały więcej czasu z jego rodziną. Do tej pory kontakt był sporadyczny. Być może ma to związek z problemami zdrowotnymi jego ojca - Karola III oraz żony jego brata, księżnej Kate. 

Mieli wziąć udział w nabożeństwie rocznicowym, a następnie spędzić kilka dni w Wielkiej Brytanii, aby dzieci mogły spotkać się z członkami rodziny Harry'ego. Harry bardzo chciałby, aby Archie i Lilibet mieli lepsze relacje z kuzynami, a nawet dziećmi niektórych jego przyjaciół - czytamy na łamach “NM”.

Co na to Meghan?

Budowa w Anglii drugiego domu, oznaczałaby częstsze niż dotąd kontakty z rodziną księcia Harry'ego. Nie jest jednak żadną tajemnicą konflikt jego żony Meghan z księżną Kate. Media rozpisywały się nawet o ostrym sporze między braćmi, którego powodem miała być właśnie żona młodszego z książąt. 

Czy ostatnie, zaskakujące informacje o chorobie Kate staną się okazją do zakopania toporu wojennego? Jak dotychczas niewiele na to wskazuje. Meghan ma nosić w sobie urazę za to, jak żona Williama przywitała ją w rodzinie królewskiej. Wydaje się jednak, że Harry może mieć na ten temat nieco inne zdanie. 

Źródło: New Magazine/Jastrzabpost.pl