Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rodzina królewska przeżywa dramat, a oni dobrze się bawią. Pocałunki widzieli wszyscy
Irmina Jach
Irmina Jach 13.04.2024 20:09

Rodzina królewska przeżywa dramat, a oni dobrze się bawią. Pocałunki widzieli wszyscy

Meghan Markle książę Harry księżna Kate książę William
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News Rebecca Blackwell/East News

Meghan Markle i książę Harry wrócili do życia publicznego. Para pojawiła się na meczu polo w Palm Beach. Widząc aparaty fotoreporterów, nie szczędzili sobie czułości.

Książę Harry przyleci do Londynu

Brytyjska rodzina królewska w ostatnich miesiącach przeżywa trudne chwile. Najpierw Pałac Buckingham poinformował, że król Karol III zachorował na nowotwór. Kilka tygodni później o swojej walce z rakiem opowiedziała 42-letnia księżna Kate.

Książę Harry, który pozostaje zwaśniony z rodziną, zareagował na chorobę ukochanej niegdyś szwagierki, publikując w sieci lakoniczne życzenia powrotu do zdrowia. Media donoszą, że młodszy syn Karola III pojawi się w Londynie dopiero 8 maja, by uczestniczyć w obchodach jubileuszu Invictus Games. Nie wiadomo, czy będzie towarzyszyła mu żona.

Księżna Kate i książę William wydali oświadczenie. "Jesteśmy zszokowani i zasmuceni"

Książę Harry i Meghan Markle całują się na meczu polo

Książę Harry i Meghan Markle pojawili się na meczu polo w Palm Beach w Miami. Parę otaczał wianuszek fotoreporterów i operatorów kamery Netflixa. Towarzyszyła im tenisistka Serena Williams. Głośne wyjścia dawno niewidzianych Sussexów świadczą prawdopodobnie o rozpoczęciu zdjęć do ich autorskich programów. 

Meghan Markle i książę Harry celebrowali wydarzenie, obdarzając się publicznymi czułościami. Gdy syn Karola III odbierał trofeum, żona obdarzyła go gorącym pocałunkiem. Podobną scenę mogliśmy obserwować w 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Chora księżna Kate będzie musiała zjawić się w sądzie? Wszystko przez Meghan Markle

Król Karol III chce zobaczyć wnuki

Książę Harry i Meghan Markle zaliczyli publiczne wyjście tuż po tym, jak media obiegły doniesienia o gałązce oliwnej, którą miał wyciągnąć do nich cierpiący na nowotwór Karol III. Monarcha miał zaprosić młodszego syna i jego rodzinę do letniej posiadłości. Powodem jego nieoczekiwanego gestu ma być ogromna tęsknota za wnukami.

Karol desperacko pragnie zobaczyć Archiego i Lilibet, ponieważ od urodzenia prawie ich nie widywał. Jeśli rzeczywiście wyśle zaproszenie, to Harry i Meghan z pewnością powinni zgodzić się na wizytę — donosi źródło magazynu Mirror.