Rozrywka.Goniec.pl > Meghan Markle

Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle
13.06.2024 22:58 Wielkie problemy Meghan i Harry’ego. Chodzi o pieniądze

Książę Harry i Meghan Markle od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Obecnie para mierzy się z poważnymi problemami wizerunkowymi, które mogą mieć również negatywny wpływ na ich finanse. Wszystko wskazuje na to, że kolejne korporacje mogą się od nich odwrócić, co znacząco wpłynie na ich stabilność finansową.

Meghan i książę Harry
05.06.2024 10:47 Książę Harry świętował z celebrytami, ale bez rodziny. Miał powód

Trzecie urodziny córki księcia Harry'ego i Meghan Markle, stały się okazją do wyprawienia przyjęcia na cześć solenizantki - księżniczki Lilibet. Na uroczystości zabrakło miejsca dla członków rodziny królewskiej. Zaproszenie nie trafiło ani do księcia Williama ani króla Karola III.  Pojawili się za to celebryci.

Meghan Markle
03.05.2024 15:35 Meghan Markle obawia się reakcji ludzi? Ekspert nie ma wątpliwości

Z powodu zbliżającej się okrągłej rocznicy stworzonych przez siebie “Igrzysk Niezwyciężonych” mieszkający na stałe w USA książę Harry planuje odwiedzić Wielką Brytanię. Okazuje się jednak, że może pojawić się tam bez swojej żony Meghan Markle. 

Książę Harry i Meghan Markle
16.04.2024 22:57 Była sekretarka Harry'ego i Meghan ujawniła zaskakujące fakty. Nie będą zadowoleni

Ostatnio Harry i Meghan Markle znów przykuwają uwagę mediów, choć nie z powodów, dla których by chcieli. Siostra księżnej znowu grozi jej pozwem, a w międzyczasie ich była sekretarka przypomniała sobie o swoim czasie spędzonym na królewskim dworze. To, co postanowiła wyjawić w mediach, z pewnością nie poprawi notowań książęcej pary.

Meghan Markle książę Harry księżna Kate książę William
13.04.2024 20:09 Rodzina królewska przeżywa dramat, a oni dobrze się bawią. Pocałunki widzieli wszyscy

Meghan Markle i książę Harry wrócili do życia publicznego. Para pojawiła się na meczu polo w Palm Beach. Widząc aparaty fotoreporterów, nie szczędzili sobie czułości.

Kate Middleton i Meghan Markle
12.04.2024 12:25 Chora księżna Kate będzie musiała zjawić się w sądzie? Wszystko przez Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle od dawna nie mogą znaleźć wspólnego języka. Okazuje się, że może poróżnić je kolejna sytuacja. Podobno ciężko chora żona księcia Williama już wkrótce będzie musiała stawić się w sądzie. Powodem rozprawy ma być konflikt byłej aktorki z przyrodnią siostrą.

Książę Harry i Meghan Markle
22.03.2024 23:05 Tak Książę Harry i Meghan zareagowali na chorobę Kate Middleton

W piątek 22 marca Księżna Walii Kate Middleton opublikowała oświadczenie, w którym ujawniła, że wykryto u niej nowotwór i ​​jest na wczesnym etapie chemioterapii zapobiegawczej. Żona księcia Williama ucięła tym samym trwające od kilku tygodni spekulacje i zasmuciła miliony rodaków. Jak na przykre wieści zareagował jej szwagier - książę Harry?

Megan Markle, Harry
03.09.2023 20:05 Meghan Markle i książę Harry się rozwiodą? Mocne nagranie właśnie obiegło media

Od kilku miesięcy w świecie mediów pojawiają się kolejne doniesienia o kryzysie w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harrego. Niektórzy twierdzą, że ich małżeństwo wisi na włosku. Przecieki źródłowe wskazują jakoby książę Harry miał się wyprowadzić z ich wspólnego mieszkania. Z kolei jego partnerka podobno wynajęła znaną adwokatkę, aby walczyć o prawo do opieki nad dziećmi. Nowe nagranie obiegające ostatnio sieć rzuca nowe światło w sprawie. Powstało podczas koncertu Beyonce. 

Meghan Markle i książę Harry
31.07.2023 18:22 Meghan Markle miała zostawić księcia Harry'ego i wyprowadzić się do hotelu. Znamy powód

Meghan Markle i książę Harry to ulubieńcy brytyjskiej prasy, jednak w ciągu ostatnich miesięcy ich wizerunek na Wyspach mocno podupadł. Czy w plotkach o rozpadzie małżeństwa jest ziarenko prawdy? Ostatni ruch Meghan Markle wyraźnie na to wskazuje.

Meghan Markle
30.07.2023 14:41 Definitywny ruch royalsów wobec Meghan Markle. Chodzi o akt urodzenia jej dziecka

Meghan Markle nie należy do ulubienic brytyjskiego dworu, jednak fakty, które niedawno wyszły na jaw, w oczach mediów z pewnością jeszcze spotęgują wzajemne animozje. Pałac Buckingham dopuścili się bowiem uchybienia, które niosło za sobą spore konsekwencje. Czego dotyczyło?

Książę Harry i Meghan Markle
04.06.2023 09:52 Rozwód księcia Harry'ego i Meghan Markle przesądzony? W sieci pojawił się "dowód"

Książę Harry i Meghan Markle się rozwiodą, a w ich małżeństwie od dawna nie dzieje się najlepiej? Chociaż te domysły wciąż pozostają w sferze plotek, to zagraniczne media prześcigają się w przedstawianiu "dowodów" na problemy książęcej pary. Wskazano na gest Meghan Markle, który w ich opinii nie mógł być przypadkiem. Czy rozłąka rzeczywiście wkrótce stanie się faktem, a potomek króla Karola III powróci do Zjednoczonego Królestwa niczym syn marnotrawny?

Meghan Markle
07.05.2023 16:14 Meghan Markle pojawiła się na koronacji? Internauci twierdzą, że przebrała się za mężczyznę

6 maja obyła się koronacja króla Karola III. Na tę uroczystość przybył między innymi jego syn Harry. Książę uczestniczył w tej ceremonii sam, bez małżonki. Media obiegła jednak informacja, jakoby Meghan Markle miała być tam obecna, tylko że w przebraniu mężczyzny.

Wioletta Wilk-Turska, książę Harry i Meghan Markle
06.05.2023 09:02 Wioletta Wilk-Turska surowo oceniła księcia Harrego i Meghan Markle. "Chcieliby mieć tylko przywileje"

Książę Harry i Meghan Markle byli jedną z najbardziej lubianych przez Brytyjczyków par, jednak wskutek konfliktu z pozostałą częścią rodziny królewskiej ich notowania systematycznie spadają. Para zdecydowała, że tylko książę Harry weźmie udział w koronacji Karola III, co może jeszcze spotęgować te antypatie.  Co o piętrzących się rozbieżnościach sądzi polska ekspertka od brytyjskiej rodziny królewskiej?

Meghan Markle, książę Harry, Irena Kamińska-Radomska
06.05.2023 08:09 Meghan Markle manipuluje księciem Harrym? "Wykorzystała jego emocjonalny charakter"

Meghan Markle nie pojawi się na uroczystościach koronacyjnych Karola III. Jedynym delegatem zza oceanu będzie książę Harry. Syn korowanego monarchy ponosi brzemię swoich decyzji, by częściowo odciąć się od rodziny królewskiej. Jaka może być przyczyna tak stanowczych wyborów arystokraty? Dr Irena Kamińska Radomska uważa, że duży wpływ miała na to Meghan Markle. Dlaczego?

Meghan Markle
03.05.2023 17:03 Dlaczego Meghan Markle rozwiodła się z pierwszym mężem? Zaskakujące informacje

Książę Harry nie był pierwszym mężem Meghan Markle. Kobieta była przed laty związana z Trevorem Engelsonem, ich związek zakończył się jednak rozwodem. Dlaczego doszło do ich rozstania?

książę George
26.04.2023 20:34 Książę George nie może pogodzić się z decyzją bliskich. Jest w rozpaczy, wszystko przez rodziców

Książę George nie jest świadom niesnasek panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej i był przekonany, że podczas koronacji króla Karola III będzie mógł spotkać się z dawno niewidzianym kuzynostwem zza oceanu. Jego oczekiwania szybko ostudzili książę William i Kate Middleton. Media rozpisują się o tym, w jaki sposób mały arystokrata próbował skontaktować się z księciem Harrym i kuzynem Archiem. 

Meghan Markle, książę Harry
13.04.2023 11:02 "Żenujący" powód nieobecności Meghan Markle na koronacji króla Karola III

Meghan Markle nie weźmie udziału w uroczystości związanej z koronacją króla Karola III.  Przez jednych kochana, a przez innych nienawidzona małżonka księcia Harry'ego podała powód swojej absencji. Oburzeni brytyjscy eksperci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Żenujące", "To ogromna zniewaga" - czytamy w prasie na Wyspach. Co wymyśliła Meghan Markle, by uniknąć konfrontacji z rodziną królewską?

Meghan Markle
10.04.2023 21:48 Karol III groził Meghan Markle i księciu Harry'emu? Skandaliczne doniesienia o rodzinie królewskiej

Na Wyspach aż wrze po publikacji najnowszej książki cenionego królewskiego kronikarza, Roberta Jobsona. Ujawnił on pikantne szczegóły arystokratów, które na zawsze miały pozostać tylko w rodzie Windsorów. Czytelnicy skoncentrowali się na doniesieniach autora z okresu, w którym Meghan Markle i książę Harry zapowiedzieli rezygnację z królewskich przywilejów.  Wówczas miało dojść do serii oburzających sytuacji, w których swój udział miał także król Karol III. 

Książę Harry został pobity przez księcia Williama, mąż Meghan Markle został ranny
05.01.2023 11:58 Książę Harry oskarża brata o napaść, polała się krew. Wielki skandal w rodzinie królewskiej

Książę Harry obnaży za kilka dni nieznane dotąd oblicze księcia Williama? Brat przyszłego króla Wielkiej Brytanii w autobiografii ma opisać bójkę za zamkniętymi drzwiami pałacowymi. - Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę - utrzymuje mąż Meghan Markle. Polała się krew. Rodzinę królewską czeka kolejne trzęsienie ziemi.

Harry i Meghan
04.01.2023 12:27 Książę Harry udzielił kolejnego wywiadu. Jego zachowanie ocenił analityk prawny

Książę Harry i księżna Meghan chętnie rozmawiają z dziennikarzami, opowiadając o ciemnych stronach życia w brytyjskiej monarchii. Wnuk Elżbiety II udzielił ostatnio wywiadu, a jego aktywność w mediach ocenił autor książki o przyszłości brytyjskiej monarchii.

Książę Harry i Meghan Markle
19.12.2022 08:31 Książę Harry i Meghan Markle pojawią się na koronacji Karola III? "Drzwi zawsze pozostaną uchylone"

Nie od dziś wiadomo, że Książę Harry i Meghan Markle nie pozostają w przyjaznych relacjach z brytyjską monarchią. Czy młodszy syn króla Karola III wraz z małżonką zostaną zaproszeni na jego koronację?

książę harry
16.12.2022 09:00 Książę Harry ujawnił, co działo się za zamkniętymi drzwiami. "Brat wrzeszczał na mnie"

Książę Harry w dokumencie na Netflixie powrócił wspomnieniami do gorzkich wydarzeń sprzed kilku lat, kiedy wraz z Meghan Markle postanowił zrezygnować z pełnienia większości królewskich obowiązków i wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Zdradził, jak wyglądały kulisy poinformowania o tym najbliższych. Rudowłosy arystokrata nie miał do powiedzenia nic dobrego na ich temat. W kwestii "Megxitu" najbardziej dostało się jego bratu, Williamowi, ale inni członkowie rodziny królewskiej również nie zostali oszczędzeni.

Harry i Meghan Markle
13.12.2022 23:48 Książę Harry uderza w rodzinę królewską. "Kłamali, by chronić mojego brata"

Książę Harry i Meghan Markle są bohaterami najnowszego dokumentu Netflixa. Była para książęca opowiedziała o szczegółach konfliktu z rodziną królewską. Czy to początek prawdziwej wojny?

meghan markle kate middleton
12.12.2022 14:57 Meghan Markle to ikona stylu czy modowy zawód ostatnich lat? Porównujemy jej styl z Kate Middleton

Meghan Markle i książę Harry są bohaterami głośnego dokumentu Netliksa. No właśnie… czy aby na pewno głośnego? Szumnie zapowiadany pozostawił niesmak i zawód, dlatego zamiast omawiać kolejne nudne dzieje losu rudowłosego arystokraty i jego amerykańskiej żony, skupmy się wyłącznie na jej niezbyt królewskim, acz niezwykle osobliwym stylu. Przekonajmy się, czy rzeczywiście go ma, porównując ją z Kate Middleton.

meghan markle i książę harry
08.12.2022 22:27 Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry to bohaterowie nowej produkcji dokumentalnej na popularnej platformie streamingowej. W filmie opowiedzieli o kontrowersyjnym postrzeganiu rasizmu przez rodzinę królewską, ale udało im się poruszyć także mniej pikantne tematy. Rudowłosy arystokrata zadał kres wielu teoriom i wreszcie wyjawił, jak poznał swoją przyszłą małżonkę. Takiego scenariusza nie wymyśliliby nawet w Hollywood.

Książę Harry i Meghan Markle
06.12.2022 14:20 Książę Harry oskarża rodzinę królewską. Będzie gruba afera, chodzi o Meghan

Książę Harry i Meghan Markle wytaczają ciężkie działa przeciwko rodzinie królewskiej. W zapowiedzi miniserialu dokumentalnego Netflixa pojawiają się oskarżenia, które mogą wstrząsnąć brytyjską monarchią.

meghan markle książę harry
02.12.2022 10:47 Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Meghan Markle i książę Harry robili co, mogli, by uchronić swoje dzieci przed żądnymi ich twarzy fotoreporterami. Doszli do takiego stopnia zaawansowania, że wielu ludzi nawet nie wiedziało, że wychowują syna i córeczkę. Teraz to się zmieniło, ponieważ do sieci w wyniku tajemniczego pędu zdarzeń trafiło nowe zdjęcie Amerykanki z dawno niewidzianym, małym Archie’em, na którym dokładnie widać jego twarz. Internauci byli oburzeni i zaciekawieni równocześnie.

Elton John ogłosił zakończenie kariery. Książę Harry i Meghan Markle nagrali dla niego wzruszający film
21.11.2022 22:49 Elton John ogłosił zakończenie kariery. Książę Harry i Meghan Markle nagrali dla niego wzruszający film

Elton John to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki w historii. Artysta właśnie zagrał swój ostatni koncert i 20 listopada ogłosił zakończenie swojej pięknej kariery. Gwiazdor, który był wieloletnim przyjacielem księżnej Diany, mamy księcia Williama i księcia Harry’ego, z tej okazji otrzymał wzruszające nagranie.