Rozrywka.Goniec.pl > Meghan Markle

Meghan Markle

Megan Markle, Harry
03.09.2023 20:05 Meghan Markle i książę Harry się rozwiodą? Mocne nagranie właśnie obiegło media

Od kilku miesięcy w świecie mediów pojawiają się kolejne doniesienia o kryzysie w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harrego. Niektórzy twierdzą, że ich małżeństwo wisi na włosku. Przecieki źródłowe wskazują jakoby książę Harry miał się wyprowadzić z ich wspólnego mieszkania. Z kolei jego partnerka podobno wynajęła znaną adwokatkę, aby walczyć o prawo do opieki nad dziećmi. Nowe nagranie obiegające ostatnio sieć rzuca nowe światło w sprawie. Powstało podczas koncertu Beyonce. 

Meghan Markle i książę Harry
31.07.2023 18:22 Meghan Markle miała zostawić księcia Harry'ego i wyprowadzić się do hotelu. Znamy powód

Meghan Markle i książę Harry to ulubieńcy brytyjskiej prasy, jednak w ciągu ostatnich miesięcy ich wizerunek na Wyspach mocno podupadł. Czy w plotkach o rozpadzie małżeństwa jest ziarenko prawdy? Ostatni ruch Meghan Markle wyraźnie na to wskazuje.

Meghan Markle
30.07.2023 14:41 Definitywny ruch royalsów wobec Meghan Markle. Chodzi o akt urodzenia jej dziecka

Meghan Markle nie należy do ulubienic brytyjskiego dworu, jednak fakty, które niedawno wyszły na jaw, w oczach mediów z pewnością jeszcze spotęgują wzajemne animozje. Pałac Buckingham dopuścili się bowiem uchybienia, które niosło za sobą spore konsekwencje. Czego dotyczyło?

Książę Harry i Meghan Markle
04.06.2023 09:52 Rozwód księcia Harry'ego i Meghan Markle przesądzony? W sieci pojawił się "dowód"

Książę Harry i Meghan Markle się rozwiodą, a w ich małżeństwie od dawna nie dzieje się najlepiej? Chociaż te domysły wciąż pozostają w sferze plotek, to zagraniczne media prześcigają się w przedstawianiu "dowodów" na problemy książęcej pary. Wskazano na gest Meghan Markle, który w ich opinii nie mógł być przypadkiem. Czy rozłąka rzeczywiście wkrótce stanie się faktem, a potomek króla Karola III powróci do Zjednoczonego Królestwa niczym syn marnotrawny?

Meghan Markle
07.05.2023 16:14 Meghan Markle pojawiła się na koronacji? Internauci twierdzą, że przebrała się za mężczyznę

6 maja obyła się koronacja króla Karola III. Na tę uroczystość przybył między innymi jego syn Harry. Książę uczestniczył w tej ceremonii sam, bez małżonki. Media obiegła jednak informacja, jakoby Meghan Markle miała być tam obecna, tylko że w przebraniu mężczyzny.

Wioletta Wilk-Turska, książę Harry i Meghan Markle
06.05.2023 09:02 Wioletta Wilk-Turska surowo oceniła księcia Harrego i Meghan Markle. "Chcieliby mieć tylko przywileje"

Książę Harry i Meghan Markle byli jedną z najbardziej lubianych przez Brytyjczyków par, jednak wskutek konfliktu z pozostałą częścią rodziny królewskiej ich notowania systematycznie spadają. Para zdecydowała, że tylko książę Harry weźmie udział w koronacji Karola III, co może jeszcze spotęgować te antypatie.  Co o piętrzących się rozbieżnościach sądzi polska ekspertka od brytyjskiej rodziny królewskiej?

Meghan Markle, książę Harry, Irena Kamińska-Radomska
06.05.2023 08:09 Meghan Markle manipuluje księciem Harrym? "Wykorzystała jego emocjonalny charakter"

Meghan Markle nie pojawi się na uroczystościach koronacyjnych Karola III. Jedynym delegatem zza oceanu będzie książę Harry. Syn korowanego monarchy ponosi brzemię swoich decyzji, by częściowo odciąć się od rodziny królewskiej. Jaka może być przyczyna tak stanowczych wyborów arystokraty? Dr Irena Kamińska Radomska uważa, że duży wpływ miała na to Meghan Markle. Dlaczego?

Meghan Markle
03.05.2023 17:03 Dlaczego Meghan Markle rozwiodła się z pierwszym mężem? Zaskakujące informacje

Książę Harry nie był pierwszym mężem Meghan Markle. Kobieta była przed laty związana z Trevorem Engelsonem, ich związek zakończył się jednak rozwodem. Dlaczego doszło do ich rozstania?

książę George
26.04.2023 20:34 Książę George nie może pogodzić się z decyzją bliskich. Jest w rozpaczy, wszystko przez rodziców

Książę George nie jest świadom niesnasek panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej i był przekonany, że podczas koronacji króla Karola III będzie mógł spotkać się z dawno niewidzianym kuzynostwem zza oceanu. Jego oczekiwania szybko ostudzili książę William i Kate Middleton. Media rozpisują się o tym, w jaki sposób mały arystokrata próbował skontaktować się z księciem Harrym i kuzynem Archiem. 

Meghan Markle, książę Harry
13.04.2023 11:02 "Żenujący" powód nieobecności Meghan Markle na koronacji króla Karola III

Meghan Markle nie weźmie udziału w uroczystości związanej z koronacją króla Karola III.  Przez jednych kochana, a przez innych nienawidzona małżonka księcia Harry'ego podała powód swojej absencji. Oburzeni brytyjscy eksperci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Żenujące", "To ogromna zniewaga" - czytamy w prasie na Wyspach. Co wymyśliła Meghan Markle, by uniknąć konfrontacji z rodziną królewską?

Meghan Markle
10.04.2023 21:48 Karol III groził Meghan Markle i księciu Harry'emu? Skandaliczne doniesienia o rodzinie królewskiej

Na Wyspach aż wrze po publikacji najnowszej książki cenionego królewskiego kronikarza, Roberta Jobsona. Ujawnił on pikantne szczegóły arystokratów, które na zawsze miały pozostać tylko w rodzie Windsorów. Czytelnicy skoncentrowali się na doniesieniach autora z okresu, w którym Meghan Markle i książę Harry zapowiedzieli rezygnację z królewskich przywilejów.  Wówczas miało dojść do serii oburzających sytuacji, w których swój udział miał także król Karol III. 

Książę Harry został pobity przez księcia Williama, mąż Meghan Markle został ranny
05.01.2023 11:58 Książę Harry oskarża brata o napaść, polała się krew. Wielki skandal w rodzinie królewskiej

Książę Harry obnaży za kilka dni nieznane dotąd oblicze księcia Williama? Brat przyszłego króla Wielkiej Brytanii w autobiografii ma opisać bójkę za zamkniętymi drzwiami pałacowymi. - Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę - utrzymuje mąż Meghan Markle. Polała się krew. Rodzinę królewską czeka kolejne trzęsienie ziemi.

Harry i Meghan
04.01.2023 12:27 Książę Harry udzielił kolejnego wywiadu. Jego zachowanie ocenił analityk prawny

Książę Harry i księżna Meghan chętnie rozmawiają z dziennikarzami, opowiadając o ciemnych stronach życia w brytyjskiej monarchii. Wnuk Elżbiety II udzielił ostatnio wywiadu, a jego aktywność w mediach ocenił autor książki o przyszłości brytyjskiej monarchii.

Książę Harry i Meghan Markle
19.12.2022 08:31 Książę Harry i Meghan Markle pojawią się na koronacji Karola III? "Drzwi zawsze pozostaną uchylone"

Nie od dziś wiadomo, że Książę Harry i Meghan Markle nie pozostają w przyjaznych relacjach z brytyjską monarchią. Czy młodszy syn króla Karola III wraz z małżonką zostaną zaproszeni na jego koronację?

książę harry
16.12.2022 09:00 Książę Harry ujawnił, co działo się za zamkniętymi drzwiami. "Brat wrzeszczał na mnie"

Książę Harry w dokumencie na Netflixie powrócił wspomnieniami do gorzkich wydarzeń sprzed kilku lat, kiedy wraz z Meghan Markle postanowił zrezygnować z pełnienia większości królewskich obowiązków i wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Zdradził, jak wyglądały kulisy poinformowania o tym najbliższych. Rudowłosy arystokrata nie miał do powiedzenia nic dobrego na ich temat. W kwestii "Megxitu" najbardziej dostało się jego bratu, Williamowi, ale inni członkowie rodziny królewskiej również nie zostali oszczędzeni.

Harry i Meghan Markle
13.12.2022 23:48 Książę Harry uderza w rodzinę królewską. "Kłamali, by chronić mojego brata"

Książę Harry i Meghan Markle są bohaterami najnowszego dokumentu Netflixa. Była para książęca opowiedziała o szczegółach konfliktu z rodziną królewską. Czy to początek prawdziwej wojny?

meghan markle kate middleton
12.12.2022 14:57 Meghan Markle to ikona stylu czy modowy zawód ostatnich lat? Porównujemy jej styl z Kate Middleton

Meghan Markle i książę Harry są bohaterami głośnego dokumentu Netliksa. No właśnie… czy aby na pewno głośnego? Szumnie zapowiadany pozostawił niesmak i zawód, dlatego zamiast omawiać kolejne nudne dzieje losu rudowłosego arystokraty i jego amerykańskiej żony, skupmy się wyłącznie na jej niezbyt królewskim, acz niezwykle osobliwym stylu. Przekonajmy się, czy rzeczywiście go ma, porównując ją z Kate Middleton.

meghan markle i książę harry
08.12.2022 22:27 Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry to bohaterowie nowej produkcji dokumentalnej na popularnej platformie streamingowej. W filmie opowiedzieli o kontrowersyjnym postrzeganiu rasizmu przez rodzinę królewską, ale udało im się poruszyć także mniej pikantne tematy. Rudowłosy arystokrata zadał kres wielu teoriom i wreszcie wyjawił, jak poznał swoją przyszłą małżonkę. Takiego scenariusza nie wymyśliliby nawet w Hollywood.

Książę Harry i Meghan Markle
06.12.2022 14:20 Książę Harry oskarża rodzinę królewską. Będzie gruba afera, chodzi o Meghan

Książę Harry i Meghan Markle wytaczają ciężkie działa przeciwko rodzinie królewskiej. W zapowiedzi miniserialu dokumentalnego Netflixa pojawiają się oskarżenia, które mogą wstrząsnąć brytyjską monarchią.

meghan markle książę harry
02.12.2022 10:47 Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Meghan Markle i książę Harry robili co, mogli, by uchronić swoje dzieci przed żądnymi ich twarzy fotoreporterami. Doszli do takiego stopnia zaawansowania, że wielu ludzi nawet nie wiedziało, że wychowują syna i córeczkę. Teraz to się zmieniło, ponieważ do sieci w wyniku tajemniczego pędu zdarzeń trafiło nowe zdjęcie Amerykanki z dawno niewidzianym, małym Archie’em, na którym dokładnie widać jego twarz. Internauci byli oburzeni i zaciekawieni równocześnie.

Elton John ogłosił zakończenie kariery. Książę Harry i Meghan Markle nagrali dla niego wzruszający film
21.11.2022 22:49 Elton John ogłosił zakończenie kariery. Książę Harry i Meghan Markle nagrali dla niego wzruszający film

Elton John to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki w historii. Artysta właśnie zagrał swój ostatni koncert i 20 listopada ogłosił zakończenie swojej pięknej kariery. Gwiazdor, który był wieloletnim przyjacielem księżnej Diany, mamy księcia Williama i księcia Harry’ego, z tej okazji otrzymał wzruszające nagranie.

książę harry meghan markle
18.11.2022 15:27 Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Pokłócili się w restauracji na oczach gości

Meghan Markle i książę Harry przechodzą pierwszy poważny kryzys małżeński? Brytyjskie tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat przedmiotu sporu, który tak bardzo poróżnia arystokratyczną parę. Do głośnej wymiany zdań pomiędzy nimi miało dojść w jednej z restauracji, a świadkowi zdarzenia ujawnili, że od emocji aż iskrzyło.

Meghan Markle
10.11.2022 17:41 Meghan Markle wyjawiła, jak nazywała ją rodzina królewska. Padły przekleństwa

Meghan Markle udzieliła kolejnego kontrowersyjnego wywiadu, w którym wyznała, jak nazywano ją na królewskim dworze. Słowa żony księcia Harry'ego z pewnością szybko dotrą do Wielkiej Brytanii.

książę harry meghan markle
30.10.2022 14:41 Meghan Markle i książę Harry nie zasiądą do świątecznego stołu z rodziną królewską? Podjęli decyzję, powód może zaskoczyć

Książę Harry i Meghan Markle nie robią zupełnie nic, by poprawić swoje oziębłe niemal do granic możliwości stosunki z rodziną królewską. Można nawet rzec, że świadomie je pogarszają w imię swoich korzyści. Chociaż żałoba po królowej Elżbiecie II wciąż trwa, nie zamierzają odwiedzić Karola III nawet w święta. To jednak nie koniec. Na styczeń szykują prawdziwy skandal, który ma uderzyć nie tylko w monarchę.

meghan markle
23.10.2022 19:52 Meghan Markle źle traktuje pracowników restauracji? Podpadła jeszcze przed poznaniem Harry'ego

Meghan Markle została opisana w książce dekonspirującej impertynenckie zachowania gwiazd w restauracjach. O tym, w jaki sposób znane na świecie persony upokarzały pracowników lokali gastronomicznych, napisał jeden z kelnerów. Aktorka miała podpaść długo przed rozpoczęciem związku z księciem Harrym.

meghan markle
22.10.2022 09:51 Megan Markle korzysta z usług chirurga plastycznego? Internauci pokazali "dowody"

Meghan Markle, z racji arystokratycznego zamążpójścia, wciąż przykuwa uwagę żądnych skandalu internautów. Tym razem „na ruszt” wzięto wygląd księżnej, który na przestrzeni lat nieco się zmienił. Wnikliwi obserwatorzy opublikowali w sieci dowody na to, że prowodyrka królewskiego skandalu korzysta z dobrodziejstw chirurgii estetycznej.

rodzina królewska karol III meghan markle książę harry
04.10.2022 15:43 Kontrowersyjny portret rodziny królewskiej. Pełne uśmiechy na dzień przed pogrzebem Elżbiety II. Jak odpowiedzieli Meghan Markle i książę Harry?

Księżna Meghan i książę Harry postanowili udzielić niewerbalnej, lecz dosadnej odpowiedzi na kontrowersje związane z najnowszym portretem rodziny królewskiej. Camilli Parker-Bowles, Kate Middleton i księciu Williamowi uśmiechy nie schodzą z ust. Na jaw wyszło, że problematyczny fotos wykonano na dzień przed pogrzebem Elżbiety II. W jakim świetle stawia to żałobników (?) i jaki był odzew „wyklętej” pary zza oceanu? Wszystko rzeczowo wyjaśnimy w tym artykule.

książę Harry Meghan Markle
04.10.2022 14:32 Meghan Markle i książę Harry znów wywołają skandal? Pałac Buckingham zdecydowanie się sprzeciwia

Meghan Markle i książę Harry planują udzielić wywiadu Oprah Winfrey? Mieliby podzielić się swoimi przemyśleniami z pobytu wśród rodziny królewskiej tuż po śmierci królowej Elżbiety II. Czy małżeństwo znów wywoła wielki skandal? Pałac Buckingham zawczasu zdecydowanie sprzeciwia się ich medialnym zakusom. Czyżby „Royalsi” mieszkający znów a Wyspach mieli coś na sumieniu?