Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Meghan Markle i książę Harry nie zasiądą do świątecznego stołu z rodziną królewską? Podjęli decyzję, powód może zaskoczyć
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.10.2022 14:41

Meghan Markle i książę Harry nie zasiądą do świątecznego stołu z rodziną królewską? Podjęli decyzję, powód może zaskoczyć

książę harry meghan markle
screen z programu "The Oprah Winfrey Show"

Książę Harry i Meghan Markle nie robią zupełnie nic, by poprawić swoje oziębłe niemal do granic możliwości stosunki z rodziną królewską. Można nawet rzec, że świadomie je pogarszają w imię swoich korzyści. Chociaż żałoba po królowej Elżbiecie II wciąż trwa, nie zamierzają odwiedzić Karola III nawet w święta. To jednak nie koniec. Na styczeń szykują prawdziwy skandal, który ma uderzyć nie tylko w monarchę.

Beznadziejne relacje na linii książę Harry i Meghan Markle – Karol III i Camilla Parker-Bowles

Książę Harry i Meghan Markle od dłuższego czasu są przez rodzinę królewską traktowani z, delikatnie mówiąc, dużą rezerwą. Chociaż zmarła władczyni życzyłaby sobie czegoś zupełnie odmiennego, obydwie strony – pomimo wielokrotnych doniesień kolorowej prasy – stoją „przy swoim” i nie zamierzają się kajać, przepraszać ani nic wyjaśniać.

Na zawieszenie nadszarpniętych kontaktów nie można liczyć również w święta Bożego Narodzenia. Okoliczności są wyjątkowe, bowiem szykują się najsmutniejsze rodzinne uroczystości od wielu lat. Zabraknie na nich nie tylko zmarłej seniorki, ale także towarzystwa zza oceanu. Rudowłosy syn Królowej Ludzkich Serc i jego amerykańska ukochana zamierzają, jak podaje Daily Mirror, odrzucić zaproszenie pałacu Buckingham.

Niechaj z porażką pogodzą się Ci eksperci, którzy w czasie pośmiertnego tygodnia (po śmierci królowej) wieszczyli rychłą poprawę tych relacji. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się raczej ich pogorszenie. Personalne urazy wciąż żyją w pamięci urażonych arystokratów, jednak nie to ma być kwestią, która spędza im sen z powiek.

Książę Harry szykuje wydawniczą „bombę”

Napięcie pomiędzy członkami rodu Windsorów nieustannie się zwiększa, a kolejnym powodem do zmartwień ma być zaskakujący plan Harry’ego. Na początku stycznia ma bowiem zadebiutować na rynku księgarskim. Opublikuje książkę pełną swoich gorzkich wspomnień, a dzieło będzie nosiło złowieszczy tytuł: „Zapasowy”.

Jak informują media, lektura będzie przepełniona szczerymi i odważnymi treściami. Druk, który z pewnością błyskawicznie stanie się bestsellerem, określany jest jako „prawdziwa bomba wycelowana w rodzinę królewską”. Nic więc dziwnego, że książę Harry prawdopodobnie nie zamierza pojawiać się w rodzinnym domu w najbliższym czasie.

Jej zawartości najbardziej obawiają się król Karol III i jego małżonka, Camilla. Jak sądzicie, mają najwięcej do ukrycia, czy ich stres wynika z tego, że to oni mogą na książce najwięcej stracić?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: Daily Mirror