Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Książę George nie może pogodzić się z decyzją bliskich. Jest w rozpaczy, wszystko przez rodziców
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.04.2023 20:34

Książę George nie może pogodzić się z decyzją bliskich. Jest w rozpaczy, wszystko przez rodziców

książę George
RUT / SplashNews.com/East News

Książę George nie jest świadom niesnasek panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej i był przekonany, że podczas koronacji króla Karola III będzie mógł spotkać się z dawno niewidzianym kuzynostwem zza oceanu. Jego oczekiwania szybko ostudzili książę William i Kate Middleton. Media rozpisują się o tym, w jaki sposób mały arystokrata próbował skontaktować się z księciem Harrym i kuzynem Archiem. 

Najmłodsze dzieci "Royalsów" prawie się nie znają

Księżna Diana ceniła sobie bliskie i życzliwe kontakty z najbliższymi i z pewnością byłaby niepocieszona, gdyby wiedziała o panującym pomiędzy jej synami chłodzie. O tym, jak rodzinne nieporozumienia i pretensje mogą wpłynąć na przyszłość monarchii, pisze brytyjska prasa. 

Komentatorzy zauważają, że jedynie syn księcia Harry'ego i Meghan Markle miał okazję posmakować dzieciństwa w swojej ojczyźnie. Uważają za oburzający fakt, że mała Lilibet tylko raz odwiedziła Wielką Brytanię. Te sporadyczne wycieczki do Zjednoczonego Królestwa sprawiają, że pomiędzy najmłodszymi przedstawicielami rodu Windsorów nie budują się nici kuzynowskiej przyjaźni. 

Pokazała, co dzieje się z masłem w Lidlu. Wielu klientów będzie nie będzie zadowolonych

Brytyjskie media krytykują księcia Williama i Kate Middleton

Dziennikarze donoszą, że podskórnie czuje to sześcioletni książę George i domaga się kontaktu z rodziną mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Z Archiem i Lilibet spotkał się kilka miesięcy przed śmiercią królowej Elżbiety II na wydarzeniu zorganizowanym z okazji jej platynowego jubileuszu. Od tej pory nie mają ze sobą kontaktu. Na domiar złego książę William i Kate Middleton nie odpowiedzieli na rzekome zaproszenie księcia Harry'ego i Meghan Markle, by wraz z trójką swoich dzieci odwiedzili ich w USA. 

- William i Kate nie podjęli żadnego wysiłku, by przedstawić księcia Georga, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa Lilibet - czytamy w US Weekly. Wyspiarskie tabloidy przekonują, że już w 2021 roku syn następcy tronu miał wypytywać rodziców nie tylko o kuzyna, ale także ulubionego wujka.

- George pamiętał ponoć wszystkie niesamowite chwile,  jakie przeżył z Harrym, jednak nie rozumiał powodów jego wyprowadzki. Razem z Charlotte wciąż wypytują p Archiego - podkreśla źródło dziennika Now. 

Książę George tęskni za kuzynem i księciem Harrym

Tęsknota za rodziną dla małych arystokratów staje się coraz większą bolączką. Nie mają kontaktu z wieloma rówieśnikami i niezbyt często spotykają się z najbliższymi krewnymi, którzy umieją okazać im niemile widzianą w królewskich kręgach czułość i bliskość. Gazeta New Idea wskazuje, że książę George niemal błagał wujka Harry'egp, by odwiedził Wielką Brytanię razem ze swoimi pociechami. 

- George jest już podekscytowany i pyta rodziców, czy Archie wkrótce wróci do domu. Oczywiście, William i Kate mają trudności z odpowiedzią, biorąc pod uwagę to, jak się sprawy mają, jest to mało prawdopodobne. Ale George zapytał, czy mógłby narysować kilka obrazów i napisać kartkę zapraszającą Archiego. Kim oni byli, żeby go powstrzymywać? - poddaje do refleksji reporter czasopisma. Jak sądzicie, czy znikome kontakty małoletnich sprawią, że problemy dzielące księcia Harry'ego i Meghan Markle z pozostałą rodziną królewską podzielą także następne pokolenie?

 

Źrodło: US Weekly, Now, New Idea