Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił swoje wymagania względem nowej partnerki
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.04.2024 14:07

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił swoje wymagania względem nowej partnerki

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/Polsat Box Go

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że uczestnik “Chłopaków do wzięcia”, Jarosław Mergner, przez widzów pieszczotliwie zwany Jarusiem, rozstał się z żoną. Mężczyzna potwierdził te informacje, a także zdradził, jakie ma wymagania co do swojej nowej potencjalnej partnerki.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" wziął ślub

“Chłopaki do wzięcia” już od lat cieszą się dużą popularnością. Program ten pokazuje historie mężczyzn, którzy zamieszkują wsie i małe miasteczka i zmagają się z doskwierającą im samotnością. Panowie biorą udział w formacie z nadzieją, że pomoże im on odnaleźć upragnioną miłość. Niektórzy z nich mogą pochwalić się, że ich serca są zajęte, inni nadal poszukują partnerki.

Wśród mężczyzn, którzy pojawili się w programie, znalazł się Jarek. Widzowie kilkukrotnie mieli okazję być świadkami jego matrymonialnych wzlotów i upadków, ostatecznie byli jednak świadkami, jak Jaruś bierze ślub. Niestety wygląda na to, że ta relacja również trafiła do przeszłości.

Tak wygląda zaplecze "Familiady", zdjęcia niosą się po Polsce. Zawodnicy nie mają tam wstępu

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozwodzi się z żoną

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, na którym przyjaciel Jarosława Mergnera tłumaczył, że ten rozstał się z żoną. Według jego słów, małżonków miały poróżnić kwestie finansowe. Ostatecznie wyprowadził się od Małgorzaty.

Powiem Wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - tłumaczył pan Tomasz w nagraniu zamieszczonym na TikToku.

Fani Jarusia obawiali się o jego przyszłość, która czeka go po wyprowadzce od żony. Mężczyzna niegdyś zamieszkiwał w lokum komunalnym, które zdał po przeprowadzce do Małgorzaty. Obawiano się, że przez to rozstanie zostanie bez dachu nad głową. Na szczęście mogą już odetchnąć z ulgą, bowiem uczestnik “Chłopaków do wzięcia” przeniósł się do dwupokojowego mieszkania znajdującego się w przestronnym domu. Co ciekawe, nie mieszka tam sam - towarzystwa dotrzymuje mu… papuga.

ZOBACZ TAKŻE: 
To już pewne. W TVP zapadła decyzja ws. Tomasza Kammela

Jakie Jaruś ma wymagania w stosunku do przyszłej partnerki?

Obecnie Jarosław Mergner jest ponownie chłopakiem do wzięcia, jednak pomimo rozczarowania miłosnego, nie zamierza rezygnować z marzeń o związku. A jaka kobieta skradnie serce Jarusia? Okazuje się, że mężczyzna ma pewne wymagania co do swojej potencjalnej partnerki.

No, dla mnie musi być kobieta taka rozgrzana, żeby mogli odejść wszystkie smutki, no… Ja już jestem, mieszkanko mam, papużkę mam, pieska i tylko brak kobiety […]. Chciałbym poznać taką, żebym mógł z nią chodzić gdzieś na spacery, czy wiesz, spędzać czas, a teraz to, mówię, jestem sam - mówił na filmie zamieszczonym na TikToku.

W dalszej części swojej wypowiedzi kontynuował opis wymarzonej kobiety. Jarosław zdradził, że chciałby, by była ona w podobnym do niego wieku. Wspomniał również o posturze swojej ewentualnej wybranki - twierdzi, że powinna ona być w miarę szczupła.