Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska zwróciła się do fanów. "Potrzebuję się z wami tym podzielić”
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.04.2024 13:44

Aleksandra Kwaśniewska zwróciła się do fanów. "Potrzebuję się z wami tym podzielić”

Aleksandra Kwaśniewska
fot. KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska jest aktywna w social mediach i to właśnie tam ostatnio zamieściła intrygujący wpis. Córka byłej pary prezydenckiej podzieliła się z internautami pewnymi szczegółami związanymi z jej życiem osobistym. 

Aleksandra Kwaśniewska unika rozgłosu

Aleksandra Kwaśniewska, choć jest córka byłej pary prezydenckiej, prywatnie unika rozgłosu i skandali. Również rzadko opowiada o swoim życiu osobistym. Z tego też powodu była wyraźnie niezadowolona, gdy w dniu jej ślubu z Kubą Badachem, do którego doszło w 2012 roku, pojawili się paparazzi oraz żądni sensacji gapie. 

Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą - mówiła w rozmowie z “Vivą”.

Prezydentówna jest aktywna w social mediach, jednak rzadko kiedy opowiada o swoim życiu osobistym. Tym razem zdecydowała się odejść od tej reguły i zdradzić swoim internautom, co wydarzyło się ostatnio w jej życiu. Przy okazji podzieliła się z internautami króciutką refleksją.

Ile zarobi Luna na Eurowizji? Odpowiedź może zaskoczyć każdego

Aleksandra Kwaśniewska przekazała internautom ciekawe wieści

Instagramowe konto Aleksandry Kwaśniewskiej cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Córce byłej pary prezydenckiej udało się zgromadzić pokaźne grono obserwatorów, wynoszące ponad 360 tysięcy osób. Ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy i pochwaliła się użytkownikom sieci, że wraz z Kubą Badachem udali się na romantyczny wyjazd do Krakowa, gdzie zwiedzali urocze miejsca, raczyli się apetycznymi daniami i cieszyli się wspólnie spędzonym czasem. Przy okazji podsumowała cały wyjazd, dzieląc się z internautami krótką refleksją.

Informacje, którymi pilnie potrzebuję się z Wami podzielić:

1. Drugie nadejście wiosny zaskoczyło nas, nader fortunnie, na krakowskim Kazimierzu, który jest nieustająco szałowy 

2. W @ncknh jest wspaniała wystawa Beksińskiego 

3. Kupiłam sobie fajoski pierścień vintage 

4. Będzie dobrze - możemy przeczytać.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Ta para odpadła w półfinale i pożegnała się z marzeniami o Kryształowej Kuli

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej jest podobny do swojego znanego teścia?

Obserwatorzy Aleksandry Kwaśniewskiej szybko odpowiedzieli na post, który zamieściła na Instagramie. Pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych zachwytu nad miłością małżonków, a co niektórzy nawet posunęli się do stwierdzenia, że Kuba Badach coraz bardziej przypomina swojego teścia, Aleksandra Kwaśniewskiego.

  • Przepraszam, ale przez pierwszą mikrosekundę myślałam, że jesteś z tatą. Jednak kobiety wybierają partnerów podobnych do ojców
  • Też myślałam, ze to prezydent
  • Ja tak samo, bardzo podobni - pisali internauci.