Rozrywka.Goniec.pl > Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach
23.09.2023 18:27 Aleksandra Kwaśniewska przekazała radosne wieści i pokazała zdjęcia. "I ciągle lubię typa"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą dziś jedenastą rocznicę ślubu. Z tej okazji córka byłego prezydenta pochwaliła się w mediach społecznościowych romantycznym zdjęciem z mężem. Fani zasypali małżeństwo komplementami.

Aleksandra Kwaśniewska
16.09.2023 16:03 Aleksandra Kwaśniewska pozuje w bikini. Wyjątkowo rzadki widok zaskoczył fanów

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie ceni sobie spokój i prywatność. Stroni od skandali i rozgłosu, rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem zaskoczyła jednak swoich obserwatorów i na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Niesłychane, co ją do tego skłoniło. Fani córki byłego prezydenta są zachwyceni.

Aleksandra Kwaśniewska
05.08.2023 18:21 Aleksandra Kwaśniewska wyjawiła, co dzieje się u niej w domu. Raz na zawsze ucięła plotki

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na swój temat. Choć córka byłego prezydenta na co dzień stara się chronić życie prywatne, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Dziennikarka zdradziła, co dzieje się u niej w domu.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
02.08.2023 13:53 Aleksandra Kwaśniewska wyjawiła prawdę o mężu. To się dzieje się w ich domu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach starają się ukrywać swoje życie prywatne, nie zdradzając zbyt wielu szczegółów dotyczących tego, jak żyją. Tym razem córka byłej pary prezydenckiej postanowiła nieco uchylić rąbka tajemnicy i wyjawiła, co dzieje się w domu jej i męża. Mało kto zdawał sobie sprawę, jak to wszystko wygląda.

Aleksandra Kwaśniewska
11.07.2023 08:52 Aleksandra Kwaśniewska jest o krok od spełnienia marzenia. "Żeby nie zapeszyć"

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła spełnić swoje marzenia. W tym celu wybrała się nawet do Londynu, o czym poinformowała na Instagramie. Na razie nie chciała jednak zdradzić więcej szczegółów. O co chodzi? Jest mała wskazówka.

Aleksandra Kwaśniewska
07.07.2023 09:17 Smutek w domu Aleksandry Kwaśniewskiej. Popłynęły głosy wsparcia

Aleksandra Kwaśniewska popularność zdobyła jako córka jednej z najbardziej lubianych par prezydenckich w Polsce, dziennikarka i influencerka. Fani celebrytki wiedzą też doskonale, że jest wielką miłośniczką zwierząt, a zwłaszcza psów. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego od pięciu lat jest dumną opiekunką czworonożnej Lulci, a wcześniej miała innego ukochanego psiaka. Niestety, czworonóg jakiś czas temu odszedł.

"Dzień dobry TVN"
29.06.2023 09:19 Aleksandra Kwaśniewska ma zastąpić Małgorzatę Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Całkiem niedawno w mediach społecznościowych programu "Dzień dobry TVN" przekazano dość zaskakujące wieści o roszadach w składzie prowadzących śniadaniówkę. Z przytulnym etatem pożegnało się wielu prezenterów, a największym zaskoczeniem okazało się zwolnienie dość świeżej na tym stanowisku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wiele wskazuje na to, że na jej miejsce wstąpi inna celebrytka.

Aleksandra Kwaśniewska
26.06.2023 10:01 Aleksandra Kwaśniewska wróci do "Dzień dobry TVN"? Zaskakujące nazwiska nowych prowadzących

Kto poprowadzi odmieniony format "Dzień dobry TVN"? W sieci aż wrze od spekulacji, a do obsady programu może powrócić m.in. Aleksandra Kwaśniewska. Jacy znani prezenterzy znaleźli się na giełdzie nazwisk? Nie brakuje zaskoczeń, a możliwe są także wielkie powroty do telewizji.

Aleksandra Kwaśniewska
22.06.2023 19:35 Aleksandra Kwaśniewska wyjechała z Polski. Wściekła się po pytaniu o męża

Aleksandra Kwaśniewska dorastała na oczach milionów Polaków i wciąż "cieszy się" ich ogromnym zainteresowaniem. W mediach społecznościowych obserwują ja tysiące obserwatorów, którzy chętnie śledzą jej losy i... je komentują. Po raz kolejny dali się we znaki córce byłego prezydenta.

Aleksander Kwaśniewski
15.06.2023 11:27 Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu córce. Jego wyznanie może zaskoczyć

Aleksander Kwaśniewski udzielił ostatnio wywiadu swojej córce Aleksandrze Kwaśniewskiej. Podczas rozmowy nie zabrakło tematu wiary. Wyznanie byłego prezydenta może zaskoczyć wielu.

Kuba Badach Aleksandra Kwaśniewska
13.06.2023 22:30 Aleksandra Kwaśniewska straciła cierpliwość. Chodzi o udział męża w Opolu

Aleksandra Kwaśniewska nie może pogodzić się z krytyką, jaka spadła na jej męża po występie na festiwalu w Opolu. Kuba Badach, co było sporym zaskoczeniem, pojawił się w opolskim amfiteatrze i oprócz wykonania piosenki, do publiczności zwrócił się z poruszającym apelem. Niestety, przyniosło to efekt odwrotny od zamierzonego, z czym zaciekle walczy Aleksandra Kwaśniewska. Sądząc po użytych przez nią słowach, emocje chyba wzięły górę. 

Aleksandra Kwaśniewska
09.06.2023 11:13 Dziś zna ją cała Polska. Poznajecie śpiącą dziewczynkę ze zdjęcia?

Na poniższym zdjęciu znajduje się córka jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich par w Polsce na przełomie lat 90. i dwutysięcznych. Obecnie należy do panteonu polskich gwiazd show-biznesu. Jesteście w stanie odgadnąć, kim jest dziewczynka śpiąca z lalką?

Aleksandra Kwaśniewska
05.06.2023 15:46 Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała pracownikowi TVP. Poszło o marsz 4 czerwca

Za nami marsz 4 czerwca w Warszawie, w którym wzięły udział prawdziwe tłumy. Jeden z pracowników TVP Radosław Poszwiński przekonuje jednak, że pojawiło się na nim zaledwie 50-75 tys. osób. Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała mu w ostrych słowach.

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski
24.05.2023 15:50 Ola Kwaśniewska przygotowała laurkę dla mamy. Pomagał jej ojciec

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się na swoim Instagramie bardzo uroczym wpisem, w którym wspomina jak przygotowywała się do Dnia Matki i ochoczo malowała jej piękne laurki z tej okazji. Zdradziła, że nieraz pomagał jej w tym również Aleksander Kwaśniewski. Obrazki, które pokazała gwiazda, rozczulą niejednego. 

Aleksandra Kwaśniewska
19.05.2023 18:54 Aleksandra Kwaśniewska ma duży problem. Załamuje ręce, nie wie co robić

Aleksandra Kwaśniewska pomimo tego, że ma bardzo znanych rodziców, to od lat konsekwentnie pracuje na własny rachunek. Córka byłego prezydenta po sukcesie w „Tańcu z gwiazdami” rozpoczęła na poważnie karierę w mediach. Od dawna zajmuje się dziennikarstwem i nie raz udowodniła, że sprawdza się w tym fachu doskonale. Wciąż jednak spotyka się z gorszym traktowaniem, nad czym bardzo ubolewa. 

Aleksandra Kwaśniewska
18.05.2023 12:44 Aleksandra Kwaśniewska szczerze o macierzyństwie. Córka prezydenta nie wytrzymała

Aleksandra Kwaśniewska znana jest ze swoich szczerych wypowiedzi podczas wywiadów. Nie wstydzi się mówić o tym, co jej nie odpowiada. Tym razem rozmowa zeszła na temat macierzyństwa. Córka prezydenta skomentowała to dość dosadnie. 

Aleksandra Kwaśniewska
15.05.2023 21:22 Wściekła Aleksandra Kwaśniewska zgasiła komentatora sportowego. Wystarczyło jedno zdanie

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie mocny komentarz na temat wypowiedzi jednego z komentatorów sportowych. Córka byłego prezydenta nie gryzła się w język. 

Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska
01.05.2023 17:05 Aleksander Kwaśniewski ujawnił prawdę o małżeństwie córki. Nie miała łatwo

Aleksander Kwaśniewski był ostatnio gościem programu “Trójkąt”. Opowiedział w nim m.in. o tym, jak wygląda małżeństwo jego ukochanej córki, Aleksandry. Były prezydent wskazał na jeden talent swojego dziecka, który bardzo pomaga w komunikacji młodych małżonków. To pomaga im utrzymać się z dala od konfliktów.

Jolanta Kwaśniewska
17.04.2023 13:39 Jolanta Kwaśniewska na prywatnych zdjęciach sprzed lat. W takiej odsłonie niewielu ją widziało, trudno ją rozpoznać

Jolanta Kwaśniewska przez lata zdążyła się bardzo zmienić, ale zachowała klasę, którą prezentowała przez cały ten czas. Aleksandra Kwaśniewska chętnie chwali się zdjęciami swojej mamy z młodości. Czasami aż trudno ją rozpoznać.

Aleksandra Kwaśniewska
17.03.2023 11:32 Rozpoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Dorastała na oczach całej Polski

Na poniższym zdjęciu znajduje się córka jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich par w Polsce na przełomie lat 90. i dwutysięcznych. Jesteście w stanie odgadnąć, kim jest ta dziewczynka z niechlujnym kokiem?

None
06.03.2023 19:58 Aleksandra Kwaśniewska o bezdzietności z wyboru: "To nie zawsze kwestia świadomej decyzji"

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach nigdy nie zdecydowali się na dziecko. Ich decyzja dla wielu fanów jest sporym zaskoczeniem. Gwiazda TVN Style w jednym z ostatnich tematów poruszyła temat bezdzietności z wyboru.

Aleksandra Kwaśniewska
05.03.2023 18:51 Aleksandra Kwaśniewska zaczęła śpiewać i się zaczęło. Co za głos

Aleksandra Kwaśniewska chciała sprawić Natalii Kukulskiej dowcipny prezent urodzinowy i zaśpiewała jej piosenkę "Sexi Flexi" z własnymi słowami. Jednej rzeczy nikt się jednak nie spodziewał. Zaroiło się od komentarzy.

Aleksandra Kwaśniewska
02.03.2023 17:43 Fatalne wieści dla Aleksandry Kwaśniewskiej. Celebrytka straciła pracę w TVN

Aleksandra Kwaśniewska w 2021 roku wróciła do pracy w telewizji i została jedną z gospodyń programu TVN Style "Miasto kobiet". To na łamach jej formatu Marcin Hakiel w 2022 zasugerował, że Katarzyna Cichopek zostawiła go dla innego. Dlaczego podziękowano córce byłego prezydenta?

aleksandra kwaśniewska
29.01.2023 21:01 Aleksandra Kwaśniewska ma wyjątkowy dom. Jeden szczegół robi wrażenie

Jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska? Celebrytka często pokazuje swoje wnętrza w mediach społecznościowych. Jej dom przypomina pałac, a w łazience można poczuć się jak w spa. Patrząc na zdjęcia, trudno powstrzymać zachwyt.

aleksandra kwaśniewska
23.01.2023 18:21 Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, postanowiła pouczyć niektórych dziennikarzy. Poszło o jedną rzecz

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała i postanowiła powiedzieć, co sądzi naprawdę o tym, w jaki sposób formułowane są niektóre nagłówki w internecie. Poszło o Igę Świątek. Celebrytka nie miała litości.

Aleksandra Kwaśniewska
12.01.2023 17:53 Aleksandra Kwaśniewska straciła bliską osobę. Zmieściła poruszający wpis, w którym wspomina także Meghan Markle

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła osobisty, poruszający i ważny wpis. Wyznała w nim, że straciła bliską osobę, nawiązała do depresji i Meghan Markle. Kolega Aleksandry Kwaśniewskiej popełnił samobójstwo.

jolanta kwaśniewska kuba badach
06.01.2023 14:54 Jolanta Kwaśniewska była sceptyczna wobec swojego przyszłego zięcia. Co sądzi o Kubie Badachu?

Jolanta Kwaśniewska wyznała, że początkowo była dość sceptyczna wobec swojego przyszłego zięcia. Po czasie dawna pierwsza dama wydaje się być szczęśliwa, obserwując swoją córkę i jej męża. Co się zmieniło?

Aleksandra Kwaśniewska spędziła sylwestra bez męża? Czy to oznacza kolejny kryzys w związku?
03.01.2023 22:47 Aleksandra Kwaśniewska w końcu nie wytrzymała. Na plotki zareagowała ostro jak nigdy wcześniej

Aleksandra Kwaśniewska już dawno przestała funkcjonować w mediach jedynie jako córka byłego prezydenta. Dzięki wytrwałości wypracowała własną markę i doskonale radzi sobie w show-biznesie, czego dowodem są... liczne plotki, które na jej temat pojawiają się na portalach plotkarskich. Właśnie pojawiła się kolejna - czy jest w niej ziarno prawdy?

  • 1
  • 2