Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska opublikowała czarno-białe zdjęcie sławnego Ojca. Wszyscy na chwilę zamarli
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.12.2023 15:56

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała czarno-białe zdjęcie sławnego Ojca. Wszyscy na chwilę zamarli

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska opublikowała czarno-białe zdjęcie sławnego Ojca. Fot. Kapif

Aleksandra Kwaśniewska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała wieść dotyczącą swojego sławnego ojca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie  to, że ową nowinę okrasiła jego czarno-białą fotografią. Zatrwożeni internauci zamarli w napięciu. Czy z Aleksandrem Kwaśniewskim stało się coś niepokojącego?

Aleksandra Kwaśniewska porzuciła karierę w TVN

Aleksandra Kwaśniewska po ślubie z Kubą Badachem porzuciła karierę medialną. Jakiś czas temu pracowała w "Dzień dobry TVN" i w TVN Style, jednak aktualnie skupia się na rozwijaniu swoich profili na popularnych platformach, a w telewizji pojawia się jedynie od święta.

Córka Jolanty Kwaśniewskiej z racji swojego zawodowego doświadczenia i pracy w różnych redakcjach zapewne wie, jak skutecznie rozbudzić ciekawość swoich odbiorców. Nie da się ukryć, że najnowszym wpisem przeszła samą siebie. Czy czarno-biały fotos istotnie wieszczył coś złego?

Aleksandra kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska opublikowała czarno-białe zdjęcie sławnego Ojca. Fot. Kapif
Kim byłaby dziś Jolanta Kwaśniewska, gdyby nigdy nie została pierwszą damą? Jej przeszłość jest wskazówką

Aleksandra Kwaśniewska udostępniła czarno-białe zdjęcise sławnego taty

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie regularnie dodaje kadry z dalekich egzotycznych podróży z ukochanym mężem, kulisy swojej pracy i życia codziennego oraz wspólne zdjęcia ze znajomymi z show-biznesu. 

Tym razem gwiazda pokazała się razem z Aleksandrem Kwaśniewskim. Fotografię, na której dzielnie mu towarzyszy okrasiła wzmianką, która nie tylko wśród wiernych fanów tego duetu wywołała duże poruszenie. O czym wspomniała?

Czarno-biały fotos Aleksandra Kwaśniewskiego. Córka polityka wyjaśnia

Aleksandra Kwaśniewska dzięki czarno-białemu zdjęciu z byłym prezydentem pomysłowo zwróciła uwagę internautów. Choć post w takich odcieniach zazwyczaj zwiastuje złe wiadomości, przekazała internautom coś pozytywnego, na co czekali od dawna. 

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" poinformowała, że już wkrótce na jej profilu odbędzie się transmisja live, w której gościem będzie Aleksander Kwaśniewski. Nie ma zatem wątpliwości, że z  69-latkiem wszystko w porządku. 

Poprzednia rozmowa na żywo z politykiem cieszyła się dużą oglądalnością i użytkownicy sieci domagali się kolejnej. Były prezydent odpowie na wybrane pytania, które aktualnie można zadawać na profilu jego córki. Do tej pory uzbierało się ich już kilkaset.