Rozrywka.Goniec.pl > Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska
20.05.2024 12:29 Aleksandra Kwaśniewska ma powody do dumy. Pochwaliła się sukcesem

Aleksandra Kwaśniewska, córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej, od lat przyciąga uwagę mediów. Mimo że z wykształcenia jest psycholożką, to swoją karierę zawodową związała z mediami i dziennikarstwem. Gwiazda odnosi na tych polach masę sukcesów, a teraz pochwaliła się kolejnym osiągnięciem.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
19.05.2024 12:14 Zaskakująca prawda o małżeństwie Kwaśniewskich. Wielu może im pozazdrościć

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy od lat nie pełnią już obowiązków pary prezydenckiej. Pomimo tego wciąż wzbudzają żywe zainteresowanie mediów, które starają się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, do przypatrywania się małżeństwu byłego prezydenta. Nie inaczej było i tym razem, kiedy para pojawiła się na kongresie w Poznaniu.

Jolanta Kwaśniewska
30.04.2024 21:42 Jolanta Kwaśniewska zachwyca od lat. Zdradziła sekret swojej figury

Jolanta Kwaśniewska do dzisiaj jest uważana za jedną z najbardziej lubianych i zaangażowanych pierwszych dam. Oprócz aktywności charytatywnej często komentowany jest jej nienaganny wygląd oraz zachwycająca sylwetka. Okazuje się, że jej figura jest efektem konkretnej diety.

Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie
28.04.2024 12:41 Dziś zna je cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu sprzed lat?

Dziś zna je każdy Polak, ale nie zawsze tak było. Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie zdobyły popularność dzięki temu, że przez 10 lat były żoną i córką prezydenta naszego kraju, dziś jednak są marką samą w sobie. Obie panie chętnie udzielają się społecznie i nie stronią od blasku fleszy. Co robiły i jak wyglądały, zanim znalazły się na świeczniku? Ujawniamy.

Jolanta Kwaśniewska
20.04.2024 18:18 Kwaśniewska zachwyciła stylizacją. Zdjęcia obiegły sieć

Stylizację Jolanty Kwaśniewskiej były wielokrotnie chwalone za szyk i niebanalność, jednak tym razem żona byłego prezydenta przeszła samą siebie. Gdy zjawiła się na gali, wszystkie spojrzenia powędrowały w jej stronę. Odważna kreacja z pewnością stanie się inspiracją dla wielu kobiet.

Jolanta Kwaśniewska
08.04.2024 20:11 Taką emeryturę ma Jolanta Kwaśniewska. Kwota może zdziwić

Jolanta Kwaśniewska do dziś uważana jest za jedną z najbardziej lubianych i aktywnych pierwszych dam. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego w momencie, gdy ten został prezydentem Polski, nie mogła pracować. Wielu może być zatem zdziwionych kwotą, jaką Jolanta Kwaśniewska obecnie otrzymuje z tytułu emerytury.

Aleksandra Kwaśniewska
04.12.2023 15:56 Aleksandra Kwaśniewska opublikowała czarno-białe zdjęcie sławnego Ojca. Wszyscy na chwilę zamarli

Aleksandra Kwaśniewska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała wieść dotyczącą swojego sławnego ojca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie  to, że ową nowinę okrasiła jego czarno-białą fotografią. Zatrwożeni internauci zamarli w napięciu. Czy z Aleksandrem Kwaśniewskim stało się coś niepokojącego?

Andrzej Duda, Aleksander Kwaśniewski
16.10.2023 10:21 Aleksander Kwaśniewski zabrał głos po wyborach. Zwrócił się do Andrzeja Dudy z serią porad

Za nami wybory parlamentarne, które zarówno w politykach, jak i w obywatelach wywołały niemałe emocje. Kiedy tylko pojawiły się pierwsze, sondażowe wyniki, głos postanowił zabrać Aleksander Kwaśniewski, który zwrócił się do Andrzeja Dudy, mówiąc, co zrobiłby na jego miejscu. Obecnemu prezydentowi nie szczędził licznych rad. 

Aleksander Kwaśniewski
07.10.2023 13:35 Aleksander Kwaśniewski walczy o zdrowie. Rutynowy zabieg zakończył się dramatem

Aleksander Kwaśniewski, choć z prezydenckiego fotela ustąpił wiele lat temu, do dziś jest oceniany jako jeden z najlepszych prezydentów współczesnej Polski. Mimo upływu lat Polacy nadal żywo interesują się życiem polityka, a teraz z jego domu nadeszły smutne wieści.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
13.09.2023 22:05 Córka Kwaśniewskich miała fałszywe nazwisko. Była w niebezpieczeństwie

Gdy Aleksander Kwaśniewski wygrał wybory prezydenckie zmieniło się nie tylko jego życie, ale także jego żony Jolanty i córki Aleksandry, która miała wtedy niespełna 15 lat. Nikt jej wówczas nie znał, ale rodzice zaczęli się o nią bać, bowiem zaczęły pojawiać się groźby. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o czasach prezydentury w programie internetowym Magdy Mołek.

Jolanta Kwaśniewska
28.07.2023 12:03 Jolanta Kwaśniewska podjęła ważną decyzję. Potwierdziły się krążące plotki

Jolanta Kwaśniewska uchodzi za najbardziej lubianą pierwszą damę w historii III RP. Mimo że żona Aleksandra Kwaśniewskiego trzyma się na dystans od polityki, często udziela się w życiu publicznym, zabierając głos w ważnych sprawach. Ostatnio podjęła istotną decyzję – zapewne bardzo ucieszy ona jej fanów. 

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
19.07.2023 19:52 Drugi ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich był tajemnicą. Prawda jest zaskakująca

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się 44 lata temu. Wówczas wzięli ślub cywilny. Po wielu latach zdecydowali się na kościelny. Ceremonia była owiana ogromną tajemnicą. Wszystko za sprawą ateizmu byłego prezydenta. Małżonkowie znaleźli na to idealne rozwiązanie.

Aleksander Kwaśniewski
15.06.2023 11:27 Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu córce. Jego wyznanie może zaskoczyć

Aleksander Kwaśniewski udzielił ostatnio wywiadu swojej córce Aleksandrze Kwaśniewskiej. Podczas rozmowy nie zabrakło tematu wiary. Wyznanie byłego prezydenta może zaskoczyć wielu.

Aleksander Kwaśniewski Marcin Prokop
28.05.2023 23:16 "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop przesadził? Aleksander Kwaśniewski pierwszy raz dostał takie pytanie

Aleksander Kwaśniewski gościł w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Były prezydent cierpliwie odpowiadał na pytania Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Aż do momentu, gdy jedno z nich zupełnie go zdezorientowało. Marcin Prokop spytał bowiem o kwestię, która dla Aleksandra Kwaśniewskiego jest wyjątkowo problematyczna. Czy politykowi udało się zgrabnie wybrnąć z patowej sytuacji?

Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska
01.05.2023 17:05 Aleksander Kwaśniewski ujawnił prawdę o małżeństwie córki. Nie miała łatwo

Aleksander Kwaśniewski był ostatnio gościem programu “Trójkąt”. Opowiedział w nim m.in. o tym, jak wygląda małżeństwo jego ukochanej córki, Aleksandry. Były prezydent wskazał na jeden talent swojego dziecka, który bardzo pomaga w komunikacji młodych małżonków. To pomaga im utrzymać się z dala od konfliktów.

Aleksandra Kwaśniewska
17.03.2023 11:32 Rozpoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Dorastała na oczach całej Polski

Na poniższym zdjęciu znajduje się córka jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich par w Polsce na przełomie lat 90. i dwutysięcznych. Jesteście w stanie odgadnąć, kim jest ta dziewczynka z niechlujnym kokiem?

jolanta kwaśniewska aleksander kwaśniewski
14.02.2023 12:55 Aleksander Kwaśniewski zdradził, jak podgrzać małżeńską atmosferę. Co zaplanował na Walentynki?

Aleksander Kwaśniewski poślubił Jolantę Kwaśniewską 44 lata temu. Warto zatem posłuchać, co tak długi stażem i doświadczony partner ma do powiedzenia w sprawie pielęgnowania małżeńskiej relacji. Z okazji Walentynek były prezydent z zadziwiającą otwartością wypowiedział się bowiem w tej kwestii. Jego słowa mogą zaskoczyć.

aleksander kwaśniewski kora
19.12.2022 10:47 Aleksander Kwaśniewski wspomina Korę. Z ust byłego prezydenta padły wyjątkowe słowa

Aleksander Kwaśniewski od jakiegoś czasu udziela się na live’ach organizowanych na Instagramie przez jego córkę, Aleksandrę Kwaśniewską. Podczas wspólnych internetowych wieczorów były prezydent mierzy się z pytaniami internautów, którzy mogą zasięgnąć u niego wiedzy na każdy temat. Tym razem rozmowa jak zawsze dotyczyła ciekawych anegdotek z przeszłości, a okazją był temat Kory oraz jej walki o depenalizację marihuany.

aleksander kwaśniewski aleksandra kwaśniewska
08.12.2022 22:35 Aleksandra Kwaśniewska przekazała świetne informacje. Kolejny live z jej ojcem już za kilka dni

Aleksandra Kwaśniewska jest czynną użytkowniczką Instagrama. Na swoim profilu pokazuje fotosy z rozmaitych aktywności z życia zawodowego i prywatnego, jednak największą popularność przyniosły jej ostatnio "lajwy" z byłym prezydentem. Zdaje się, że gospodyni "Miasta kobiet" z prawdziwą dziennikarską precyzją "kuje żelazo, póki gorące", bo już zapowiedziała kolejny termin, kiedy znów pojawi się przed obserwującymi w towarzystwie Aleksandra Kwaśniewskiego.

aleksandra kwaśniewska kuba badach
24.09.2022 20:40 Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Aleksandra Kwaśniewska najwyraźniej ma ostatnio ochotę na wspominki. Coraz częściej publikuje zdjęcia, których jej fani nie widzieli nigdy wcześniej. Teraz wspomniała moment, od którego minęło już 10 lat. W tym czasie zawarła związek małżeński z Kubą Badachem. Ich wesele odbiło się szerokim echem w mediach, ale dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wyglądało od środka. Nie da się ukryć, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy byli królem i królową parkietu. Co jeszcze pokazała ich popularna córka?

aleksander kwaśniewski aleksandra kwaśniewska
17.09.2022 13:23 Aleksander Kwaśniewski dostał list od Elżbiety II. Teraz ujawnił jego treść, królowa wspomniała o Polsce

Aleksander Kwaśniewski jest jednym z niewielu Polaków, któremu osobiście udało się poznać zmarłą kilka dni temu królową Wielkiej Brytanii. To właśnie w czasie jego prezydentury Polskę odwiedziła Elżbieta II. Ich relacja nie ograniczyła się jednak do jednorazowego spotkania. Monarchini wysłała do polityka list, a po latach o jego treści opowiedziała Aleksandra Kwaśniewska. Zdradziła, co ważnego zawarła w nim seniorka rodu Windsorów. Aleksander Kwaśniewski uroczyście powitał Elżbietę II w Pałacu Prezydenckim w 1996 roku. Do naszego kraju przybyła z księciem Filipem, a i polski prezydent na uroczystości stawił się ze swoją żoną. Ola Kwaśniewska niespodziewanie, na prośbę królowej, dołączyła do spotkania dopiero później. Wówczas wszyscy udali się do gabinetu polskiego prezydenta, który podjął ich gorącą herbatą. Gospodyni programu „Miasto kobiet” wspomniała, jak wyglądała jej pogawędka z księciem Filipem. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej. Okazuje się, że zatrudniona w stacji TVN Style prowadząca raz jeszcze postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Znalazła ku temu idealną okazję. Co jakiś czas prowadzi popularne live’y na Instagramie, w których bierze udział również jej ojciec.Chociaż on sam nie prowadzi aktywnie swoich mediów społecznościowych, inicjatywa córki jest dla niego pewnym polem do wygłaszania swoich poglądów. Przybrało to nawet stałą formę pt. „Co powie tata”. Były prezydent odpowiada wówczas na zadawane przez 41-latkę pytania dotyczące świata polityki i gospodarki.

Kwaśniewski
13.09.2022 13:18 Królowa Elżbieta II dała cenną radę Aleksandrowi Kwaśniewskiemu. Były prezydent do dziś się tego trzyma

Królowa Elżbieta udzieliła swego czasu Aleksandrowi Kwaśniewskiemu cennej rady, którą były prezydent wziął sobie głęboko do serca. W rozmowie z "Super Expressem" wyznał, co przekazała mu brytyjska monarchini. W związku ze śmiercią królowej Elżbiety wielu polityków, którzy mieli okazję osobiście ją poznać, dzieli się z mediami swoimi wspomnieniami. Aleksander Kwaśniewski, który kilkukrotnie obcował z brytyjską władczynią opowiedział, czego się od niej nauczył. Królowa Elżbieta i Aleksander Kwaśniewski Królowa Elżbieta poznała Aleksandra Kwaśniewskiego w Warszawie, podczas swojej wizyty w Polsce w 1996 r. Wraz z księciem Filipem odwiedziła wówczas m.in. Grób Nieznanego Żołnierza, czy Teatr Wielki; gościła też w Krakowie. W formie rewanżu, para prezydencka wraz z córką Aleksandrą została zaproszona do Pałacu Buckingham, w którym spędziła trzy dni. W rozmowie z "Super Expressem" były prezydent wyznał, że panowała tam iście rodzinna atmosfera. Aleksander Kwaśniewski bardzo ciepło wspominał Elżbietę II, a z redakcją dziennika podzielił się również nietypowym wyznaniem. Zdradził, jakiej rady udzieliła mu królowa podczas swojej wizyty w naszym kraju. - Raz, gdy składaliśmy wieniec przy pomniku Polskich Lotników, lał straszliwy deszcz. Więc myśmy bardzo zmokli, nawet pomimo parasoli. I wtedy dostaliśmy naukę od królowej - zaczął były prezydent. Cenna rada od królowej - Nieważne, czy jesteś królem, prezydentem czy papieżem, parasol trzeba mieć własny i trzymać go samemu - wyznała Aleksandrowi Kwaśniewskiemu królowa Elżbieta. Były prezydent przyznał w udzielonym wywiadzie, że trzyma się tej zasady do dzisiaj. Monarchini przekonała go, że zawsze, gdy ktoś będzie trzymał parasol za niego, naleje mu wodę na plecy. Informacja o śmierci królowej Elżbiety wstrząsnęła nie tylko jej poddanymi, ale całym światem. Choć dożyła sędziwego wieku, nikt nie spodziewał się, że śmierć czai się tuż za rogiem i zaatakuje w najmniej spodziewanym momencie. W Wielkiej Brytanii trwają uroczystości żałobne. Oficjalny pogrzeb ma się odbyć 19 września w poniedziałek; naturalnie będzie on miał charakter państwowy. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Tomasz Kammel ostro skrytykowany w programie na żywo, nie mógł nic zrobić. Poszło o Kurskiego. „Byłem zniesmaczony”Wojtek i Agata z Life on Wheelz wzięli ślub! Piękna i nietypowa uroczystość pary doskonałej"Taniec z gwiazdami". Ewa Krawczyk gościem specjalnym programu. Producenci przygotowali niespodziankęŹródło: se.pl

jolanta aleksandra kwaśniewska
11.09.2022 17:24 Jolanta Kwaśniewska podsumowała charakter swojej córki. "Wydaje nam się, że powinnyśmy bardziej żyć dla innych niż dla siebie"

Jolanta Kwaśniewska uchodzi za jedną z najbardziej lubianych Pierwszych Dam. Jako żona prezydenta Polski zasłynęła nie tylko sukcesami w działalności charytatywnej, ale także wyczuciem stylu i klasy. Przed wiele Polek do dziś uważana jest za wzór do naśladowania i ikonę żony i matki. Czy była „prezydentowa” jest zadowolona z tego, jak wychowała swoją jedyną córkę? Jej charakter podsumowała w niezwykle analityczny sposób.Rodzina Kwaśniewskich powiększyła się w 1981 roku. Wówczas na świat przyszła pierwsza i jedyna córka Aleksandra i Jolanty. Młoda Ola wychowywała się w czasie wzmożonej aktywności politycznej swojego ojca, której zwieńczeniem była jego wygrana w wyborach prezydenckich w 1995 roku. Wówczas Kwaśniewski, w rytmach discopolowej piosenki pt. „Ole Olek”, na dwie kadencje zamieszkał w Pałacu Prezydenckim, gdzie zastąpił elektryka z wykształcenia, Lecha Wałęsę.Muzycy z zespołu „TOP-ONE” śpiewali wówczas: „Wybierzmy przyszłość oraz styl”. Słowa kampanijnego przeboju do serca wzięła sobie Pierwsza Dama, która o pomoc w doborze garderoby poprosiła ówczesne odkrycie polskiej mody, Ewę Minge. O szczegółach ich współpracy pisaliśmy w artykule poniżej.

Kwaśniewscy z Elżbietą II
08.09.2022 20:10 Jolanta Kwaśniewska spotkała się z królową Elżbietą II. Piękne słowa o jej uśmiechu

Królowa Elżbieta II, a właściwie Elżbieta Aleksandra Maria z dynastii Windsorów, odwiedziła Polskę w 1996 roku. Wówczas prezydentem był Aleksander Kwaśniewski, który, wraz z małżonką, przyjął angielską monarchinię w Pałacu Prezydenckim. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o szczegółowym przebiegu tej wizyty. Przyznała, ze kosztowało ją to wiele nerwów.

Jolanta Kwaśniewska źle wspomina wizytę w Smoleńsku
20.08.2022 19:07 Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd zmarłemu przed trzema laty Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Wraz z przyjaciółmi producenta 18 sierpnia wypłynęli w pamiątkowy rejs motorówką po jeziorze Kisajno. Niewiele osób wiedziało, co łączyło nieżyjącego już męża Agnieszki Woźniak-Starak i byłą parę prezydencką.Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku. Producent filmowy wypadł z motorówki, którą po jeziorze Kisajno płynął wraz ze znajomą. Jego ciało odnaleziono po dwóch dniach intensywnych poszukiwań. Początkowo został pochowany w ukochanej Fuledzie, gdzie wciąż stoi symboliczny nagrobek. Obecnie szczątki celebryty spoczywają w pięknym grobowcu na Starych Powązkach w Warszawie.

aleksandra kwasniewska i aleksander kwasniewski
22.07.2022 20:48 Aleksandra Kwaśniewska chwali się luksusową willą ojca. Niebywałe, jak wygląda rodzinna posiadłość Kwaśniewskich

Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem korzysta z uroków błogiego urlopu. Jak wynika z jej relacji na Instagramie, ochoczo oddaje się wakacyjnym wojażom pośród malowniczych, mazurskich jezior. Nie musiała martwić się o zarezerwowanie intratnego noclegu, bowiem postanowiła skorzystać z gościny rodziców i zamieszkać w posiadłości rodziców. Luksusowa rezydencja zrobiła kolosalne wrażenie na Internautach.Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) po trudach ciężkiej pracy jako współprowadząca programu „Miasto kobiet” w TVN, udała się na urlop. Jak wynika z relacji na Instagramie, córka byłego prezydenta Polski oddaje się wakacyjnym aktywnościom w letnim domu rodziców.Aleksandra Kwaśniewska postanowiła zrezygnować z drogich wakacji w ciepłych krajach. Zamiast odpoczynku w pięciogwiazdkowym hotelu na rajskiej wyspie wybrała luksusy, jakie czekają na nią w północno-wschodniej Polsce.

kwasniewska aleksandra
11.07.2022 09:27 Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z wakacji. Wypoczywa w towarzystwie taty

Aleksandra Kwaśniewska od jakiegoś czasu realizuje się zawodowo jako prowadząca program "Miasto kobiet". Córka byłej pary prezydenckiej nie zapomina jednak o swoich fanach na Instagramie. Niedawno zamieściła w sieci zdjęcie z urlopu, który spędza w doborowym towarzystwie.Córka Aleksandra Kwaśniewskiego najwyraźniej lubi spędzać czas ze swoim tatą. Aleksandra Kwaśniewska wybrała się z nim na Mazury, gdzie wspólnie żeglowali. Ku radości wielu swoich fanów zapowiedziała także wywiad z byłym prezydentem, który następnie opublikowała na Instagramie.

Aleksander Kwaśniewski
01.07.2022 15:21 Aleksander Kwaśniewski chce wypłynąć w rejs dookoła świata. Jego żona dała się namówić

Aleksander Kwaśniewski poinformował o swoich planach na przyszłość. Były prezydent chce rozwijać swoje hobby żeglarskie i udać się w rejs dookoła świata. Towarzyszyć ma mu małżonka. "To męska rzecz - być daleko", jak śpiewała Alicja Majewska. Ale Jolanta Kwaśniewska nie zamierza "wiernie czekać". Ukochana byłego prezydenta wybierze się w rejs razem z nim! Aleksander Kwaśniewski - żeglarz Mówi się, że sztorm na morzu służy temu, by każdy nieuprawniony amator bał się żeglowania. Z pewnością do takich nie zalicza się Aleksander Kwaśniewski, który już jakiś czas temu postanowił zostać wilkiem morskim. Były prezydent przyszedł na świat w Białogardzie, skąd niedaleko do Bałtyku - z pewnością stąd wzięło się zainteresowanie żeglowaniem, które nareszcie ma czas rozwijać poprzez pływanie na łodzi motorowej. - Prowadzenie takiej łodzi z silnikiem to nie jest wielka filozofia. To jest do opanowania - wyznał skromnie w rozmowie z "Super Expressem". Obecnie łajba jest w naprawie, więc Aleksander Kwaśniewski musi cierpieć los szczura lądowego. Jednak nie na długo! Już wkrótce wraca na morze i to w wyjątkowym stylu! Jolanta Kwaśniewska dołącza do męża Ambicje Aleksandra Kwaśniewskiego nie sprowadzają się do żeglowania po jeziorach lub w morzu, nieopodal brzegu. Były prezydent ma zamiar zwiedzić z perspektywy swej łodzi całą kulę ziemską. W rozmowie z dziennikarzami wyjawił, że jego plan to podróż dookoła świata. Przedsięwzięcie miałoby się odbyć z przystankami i na kilku różnych łódkach. Co jednak z kwestią żony? Czy Jolanta Kwaśniewska zgodzi się pozwolić swojemu mężowi na tak długi rejs? Z pewnością domyśla się, z czym wiąże się żeglarska dola. Czy zamierza stać zatem przy brzegu i podśpiewywać "jeszcze się tam żagiel bieli chłopców, którzy odpłynęli"? Nic podobnego. Okazuje się, że prezydentowa nie będzie musiała się martwić o ukochanego, bo będzie z nim na pokładzie. Aleksander Kwaśniewski zdradził, że udało mu się namówić ukochaną na to, by wypłynęła razem z nim. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć parze pomyślnych wiatrów i bezpiecznego powrotu do ojczystego portu! Artykuły polecane przez Goniec.pl:Marta z „Rolnik szuka żony” pokazała brzuch kilka dni po porodzie. Fanki nie wierzą własnym oczomUjawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiemTeresa Lipowska jest już zmęczona M jak Miłość? Stwierdziła, że serial nie jest już taki samŹródło: se.pl

  • 1
  • 2