Rozrywka.Goniec.pl

Jan Bielecki/East News

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

20 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd zmarłemu przed trzema laty Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Wraz z przyjaciółmi producenta 18 sierpnia wypłynęli w pamiątkowy rejs motorówką po jeziorze Kisajno. Niewiele osób wiedziało, co łączyło nieżyjącego już męża Agnieszki Woźniak-Starak i byłą parę prezydencką.

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku. Producent filmowy wypadł z motorówki, którą po jeziorze Kisajno płynął wraz ze znajomą . Jego ciało odnaleziono po dwóch dniach intensywnych poszukiwań. Początkowo został pochowany w ukochanej Fuledzie, gdzie wciąż stoi symboliczny nagrobek. Obecnie szczątki celebryty spoczywają w pięknym grobowcu na Starych Powązkach w Warszawie.

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

18 sierpnia w pierwotnym miejscu pochówku Piotra Woźniaka-Staraka pojawili się przyjaciele rodziny. Dziennikarze zauważyli między innymi Wojciecha Mecwaldowskiego, Agnieszkę Woźniak-Starak, Krzysztofa Tereja, a także Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich. Ich obecność może być zaskoczeniem dla wielu czytelników - niewiele osób wiedziała, że byłą parę prezydencką oraz zmarłego producenta łączyła serdeczna przyjaźń.

Grupa znajomych Piotra Woźniaka-Staraka dwiema motorówkami wyruszyła w głąb jeziora, by złożyć wieniec na jego tafli. - Znamy się od lat, przyjaźnimy się od lat - powiedział Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Faktem.

Wspomniana przyjaźń sięga pokoleń. Jerzy Starak, jeden z największych przedsiębiorców w Polsce, kolegował się z byłym prezydentem jeszcze za czasów jego kadencji. Jolanta Kwaśniewska z kolei bywała na wydarzeniach charytatywnych organizowanych przez Fundację Rodziny Staraków. Piotr Woźniak-Starak, jako syn przyjaciół, również cieszył się ich sympatią.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]