Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi
Irmina Jach
Irmina Jach 20.08.2022 19:07

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

Jolanta Kwaśniewska źle wspomina wizytę w Smoleńsku
Jan Bielecki/East News

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd zmarłemu przed trzema laty Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Wraz z przyjaciółmi producenta 18 sierpnia wypłynęli w pamiątkowy rejs motorówką po jeziorze Kisajno. Niewiele osób wiedziało, co łączyło nieżyjącego już męża Agnieszki Woźniak-Starak i byłą parę prezydencką.

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku. Producent filmowy wypadł z motorówki, którą po jeziorze Kisajno płynął wraz ze znajomą. Jego ciało odnaleziono po dwóch dniach intensywnych poszukiwań. Początkowo został pochowany w ukochanej Fuledzie, gdzie wciąż stoi symboliczny nagrobek. Obecnie szczątki celebryty spoczywają w pięknym grobowcu na Starych Powązkach w Warszawie.

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

18 sierpnia w pierwotnym miejscu pochówku Piotra Woźniaka-Staraka pojawili się przyjaciele rodziny. Dziennikarze zauważyli między innymi Wojciecha Mecwaldowskiego, Agnieszkę Woźniak-Starak, Krzysztofa Tereja, a także Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich. Ich obecność może być zaskoczeniem dla wielu czytelników - niewiele osób wiedziała, że byłą parę prezydencką oraz zmarłego producenta łączyła serdeczna przyjaźń.

Grupa znajomych Piotra Woźniaka-Staraka dwiema motorówkami wyruszyła w głąb jeziora, by złożyć wieniec na jego tafli. - Znamy się od lat, przyjaźnimy się od lat - powiedział Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Faktem.

Wspomniana przyjaźń sięga pokoleń. Jerzy Starak, jeden z największych przedsiębiorców w Polsce, kolegował się z byłym prezydentem jeszcze za czasów jego kadencji. Jolanta Kwaśniewska z kolei bywała na wydarzeniach charytatywnych organizowanych przez Fundację Rodziny Staraków. Piotr Woźniak-Starak, jako syn przyjaciół, również cieszył się ich sympatią.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt