Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kwaśniewska zachwyciła stylizacją. Zdjęcia obiegły sieć
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 20.04.2024 18:18

Kwaśniewska zachwyciła stylizacją. Zdjęcia obiegły sieć

Jolanta Kwaśniewska
Fot. Kapif

Stylizację Jolanty Kwaśniewskiej były wielokrotnie chwalone za szyk i niebanalność, jednak tym razem żona byłego prezydenta przeszła samą siebie. Gdy zjawiła się na gali, wszystkie spojrzenia powędrowały w jej stronę. Odważna kreacja z pewnością stanie się inspiracją dla wielu kobiet.

Jolanta Kwaśniewska o emeryturze

Jolanta Kwaśniewska słynie nie tylko ze swojego modowego gustu – w czasie wywiadów kilka razy zdarzyło jej się powiedzieć o jedno zdanie za dużo. Stało się tak chociażby przy okazji porady dla przyszłych seniorów, aby ci zdecydowali się na wypoczynek w Alpach. Żona byłego prezydenta najwidoczniej zapomniała, że przeciętna emerytura nie pokrywa raczej kosztu takiego wyjazdu.

Każdy z nas musi być odpowiedzialny za siebie. Odkładajmy, chociaż niewielką część swoich dochodów, żeby mieć nawet skromny kapitał na przyszłość. Racjonalnie nimi gospodarujmy. Jeśli mamy środki, nauczmy się też inwestować. Nikt, tak jak my sami, nie zadba o nasze emerytury – mówiła innym razem dla ”Faktu”.

W 2021 roku ”Super Express” podjął się próby wyliczenia wysokości emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Ta mogłaby wynosić 2,5 tys. zł, a przy uwzględnieniu niedawnych waloryzacji – około 3 tys. zł.

Andrzej Rosiewicz trafił do szpitala i miał poważną operację. Gwiazdor zdradził jak się czuje

Jolanta Kwaśniewska zaszokowała wszystkich. Chodzi o jej ubiórJolanta Kwaśniewska w odważnej stylizacji na gali ”Women Power 2024”

Była pierwsza dama jest nazywana przez komentatorów ikoną elegancji. Szykowne stylizacje Jolanty Kwaśniewskiej były wielokrotnie pokazywane jako przykład ponadczasowego ubioru. Mimo, iż zazwyczaj wybiera stroje dopasowane do danej okazji, tym razem zdecydowała się na sporą dozę szaleństwa. Od jej kreacji na gali ”Women Power 2024” trudno było oderwać wzrok.

ZOBACZ TAKŻE: Baron pokazał swoją babcię. Mało kto wie, że to znana aktorka

Jolanta Kwaśniewska w odważnej stylizacji na gali ”Women Power 2024”

W piątek, 19 kwietnia, Jolanta Kwaśniewska pojawiła się w nietuzinkowej stylizacji na gali ”Women Power 2024”. Takiej kreacji mogłaby jej pozazdrościć niejedna modowa influencerka. Była pierwsza dama zdecydowała się na modne w tym sezonie cekinowe dodatki, a do tego dopasowała elegancki golf, wykończony piórkami, które od razu przyciągają wzrok. Mimo czarnego zestawu trudno mówić tutaj o nudzie.

KAPIF_oryginal_K1195651F.jpg
fot. Kapif

Źródło: pomponik.pl