Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ta piękność ze zdjęcia znana jest w całej Polsce. Na fotkach ma zaledwie 33 lata
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.11.2023 16:53

Ta piękność ze zdjęcia znana jest w całej Polsce. Na fotkach ma zaledwie 33 lata

Jolanta Kwaśniewska
Ta piękność ze zdjęcia znana jest w całej Polsce. Fot. Instagram @aleksandraaleksandrowna archiwum prywatne

Dziś znają ją niemal wszyscy Polacy i regularnie pojawia się na salonach. To była Miss Polonia, gwiazda telewizji, żona któregoś z polityków, a może uznana aktorka? Zanim rozwiejemy te wątpliwości, postarajcie się po poniższych szczegółach jej kariery odgadnąć, kto widnieje na tych zdjęciach sprzed lat.

Kim jest kobieta na zdjęciach?

Piękność ze zdjęcia będąc na studiach nie planowała ogólnopolskiej kariery. Skupiała się na nauce i rozwijaniu własnego biznesu. Spełniała się jako właścicielka agencji nieruchomości, jednak już w latach 90. musiała diametralnie zmienić swoje życia. 

Wówczas niemal z dnia na dzień stała się rozpoznawalna, a o jej kolejnych aktywnościach rozpisywała się nie tylko kolorowa prasa. Kobieta ze zdjęcia aktualnie ma 68 lat, kochającego małżonka oraz córkę, która wyraża się o niej w samych superlatywach. O kim mowa?

Poznajecie dziewczynę ze zdjęcia? Dziś ma 71 lat i jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce

Tajemnicza kobieta ze zdjęć ma doskonałe relacje z córką

Tajemnicza osoba prowadzi przyjemne życie rodzinne, które zawdzięcza nie tylko udanej miłości, konsekwencji i wyrozumiałości dla bliskich, ale także wartościom, jakie wspólnie z ukochanym zdołała przez wiele lat wychowania przekazać córce. Dziś obie panie łączy szczególna więź i darzą się wzajemnym szacunkiem.

Mama to nie kumpelka i nie wyobrażam sobie, byśmy prowadziły rozmowy rodem z "Seksu w wielkim mieście". Trzeba być otwartym, ale w granicach rozsądku - mówiła w “Na Żywo” jej dorosła pociecha, która kilka lat temu również poznała sekrety macierzyństwa.

Jedyna latorośl bohaterki jakiś czas temu z okazji Dnia Matki podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej rodzicielki z młodości. Okrasiła je zabawnym podpisem. O czym wówczas wspomniała?

Jolanta Kwaśniewska na zachwycających zdjęciach z młodości

Wszystkim Mamom życzę wdzięcznych dzieci. A mojej, żeby mnie nie zabiła za to szałowe, naprawdę po stokroć szałowe zdjęcie, gdy na studiach dorabiała malując statki - napisała na Instagramie.

Znaną osobistością widoczną na fotografii okazała się być… Jolanta Kwaśniewska. Czarno-białe zdjęcia nie pozostawia złudzeń, że zarówno dziś, jak i przed laty mogła pochwalić się wyjątkową urodą i zaradnością. Dowodzi temu także inny kadr z dawnych lat (miała wtedy 33 lata), który można zobaczyć na profilu jej córki, Aleksandry Kwaśniewskiej. W którym momencie domyśliliście się, o kogo chodzi?

Jolanta Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska
Ta piękność ze zdjęcia znana jest w całej Polsce. Fot. Kapif

 Źródło: Na Żywo