Rozrywka.Goniec.pl > Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
19.05.2024 12:14 Zaskakująca prawda o małżeństwie Kwaśniewskich. Wielu może im pozazdrościć

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy od lat nie pełnią już obowiązków pary prezydenckiej. Pomimo tego wciąż wzbudzają żywe zainteresowanie mediów, które starają się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, do przypatrywania się małżeństwu byłego prezydenta. Nie inaczej było i tym razem, kiedy para pojawiła się na kongresie w Poznaniu.

Jolanta Kwaśniewska
30.04.2024 21:42 Jolanta Kwaśniewska zachwyca od lat. Zdradziła sekret swojej figury

Jolanta Kwaśniewska do dzisiaj jest uważana za jedną z najbardziej lubianych i zaangażowanych pierwszych dam. Oprócz aktywności charytatywnej często komentowany jest jej nienaganny wygląd oraz zachwycająca sylwetka. Okazuje się, że jej figura jest efektem konkretnej diety.

Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie
28.04.2024 12:41 Dziś zna je cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu sprzed lat?

Dziś zna je każdy Polak, ale nie zawsze tak było. Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie zdobyły popularność dzięki temu, że przez 10 lat były żoną i córką prezydenta naszego kraju, dziś jednak są marką samą w sobie. Obie panie chętnie udzielają się społecznie i nie stronią od blasku fleszy. Co robiły i jak wyglądały, zanim znalazły się na świeczniku? Ujawniamy.

Jolanta Kwaśniewska
20.04.2024 18:18 Kwaśniewska zachwyciła stylizacją. Zdjęcia obiegły sieć

Stylizację Jolanty Kwaśniewskiej były wielokrotnie chwalone za szyk i niebanalność, jednak tym razem żona byłego prezydenta przeszła samą siebie. Gdy zjawiła się na gali, wszystkie spojrzenia powędrowały w jej stronę. Odważna kreacja z pewnością stanie się inspiracją dla wielu kobiet.

Jolanta Kwaśniewska
08.04.2024 20:11 Taką emeryturę ma Jolanta Kwaśniewska. Kwota może zdziwić

Jolanta Kwaśniewska do dziś uważana jest za jedną z najbardziej lubianych i aktywnych pierwszych dam. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego w momencie, gdy ten został prezydentem Polski, nie mogła pracować. Wielu może być zatem zdziwionych kwotą, jaką Jolanta Kwaśniewska obecnie otrzymuje z tytułu emerytury.

Jolanta Kwaśniewska
23.11.2023 16:53 Ta piękność ze zdjęcia znana jest w całej Polsce. Na fotkach ma zaledwie 33 lata

Dziś znają ją niemal wszyscy Polacy i regularnie pojawia się na salonach. To była Miss Polonia, gwiazda telewizji, żona któregoś z polityków, a może uznana aktorka? Zanim rozwiejemy te wątpliwości, postarajcie się po poniższych szczegółach jej kariery odgadnąć, kto widnieje na tych zdjęciach sprzed lat.

Jolanta Kwaśniewska
28.10.2023 18:44 Ujawniono kwotę emerytury z ZUS Jolanty Kwaśniewskiej. Można się zdziwić

Jolanta Kwaśniewska w chwili, gdy Aleksander Kwaśniewski został prezydentem Polski, na 10 lat porzuciła karierę zawodową i spełniała się w roli pierwszej damy. Czy za to poświęcenie przyszło jej zapłacić słoną cenę? Wiele osób nie kryło zdziwienia, gdy na jaw wyszła kwota świadczenia emerytalnego, jakie co miesiąc wpływa na jej konto.

Kim byłaby dziś Jolanta Kwaśniewska, gdyby nigdy nie została pierwszą damą?
15.10.2023 15:41 Kim byłaby dziś Jolanta Kwaśniewska, gdyby nigdy nie została pierwszą damą? Jej przeszłość jest wskazówką

W jakim miejscu byłaby obecnie Jolanta Kwaśniewska, gdyby jej mąż w 1995 nie został prezydentem Polski, a ona sama pierwszą damą? Żona Aleksandra Kwaśniewskiego miała niegdyś pomysł na swoją przyszłość, która tylko pośrednio była związana z jej wykształceniem. Czym chciała się zająć Jolanta Kwaśniewska?

Wstrząsające wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej, pierwsza dama chciała ze sobą skończyć. Wszystko przez jedno
04.10.2023 13:03 Wstrząsające wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej, pierwsza dama chciała ze sobą skończyć. Wszystko przez jedno

Jolanta Kwaśniewska jest niekwestionowanym wzorem dla wielu polskich kobiet. Zawsze stawała po ich stronie, zawzięcie walczyła o nie. Dodatkowo poświęciła się działalności charytatywnej. Okazuje się, że była prezydentowa musiała stawić czoła wielu wyzwaniom, które wpędziły ją w myśli samobójcze.

Jolanta Kwasniewska
22.09.2023 16:29 Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę. Wszyscy patrzyli tylko na jedno

Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem w programie “Jeden na jeden”, gdzie komentowała bieżące wydarzenia w kraju. Pomimo tego, że poruszała wiele ważnych spraw, widzowie zwracali uwagę przede wszystkim na jeden szczegół, który przykuł ich uwagę. Dotyczył on wyglądu byłej prezydentowej, który okazał się zdecydowanie niecodzienny. 

Jolanta Kwaśniewska
14.09.2023 16:39 Jolanta Kwaśniewska ujawniła, co działo się za zamkniętymi drzwiami w Pałacu Prezydenckim

Jolanta Kwaśniewska wystąpiła ostatnio w programie internetowym Magdy Mołek. Otworzyła się i opowiedziała o kilku szczegółach z czasów prezydentury jej męża. Między innymi wspomniała o tym, że czuła się samotna w Pałacu Prezydenckim, a także jak czuła się po wyprowadzce córki Aleksandry.

Jolanta Kwaśniewska
14.09.2023 08:20 Jolanta Kwaśniewska wprost o swojej wierze i Kościele. "Zamknięta karta w moim życiu"

Jolanta Kwaśniewska wiele lat temu utożsamiała się z Kościołem i podkreślała, że wiara w Boga jest dla mnie bardzo istotna. Dziś po tych deklaracjach nie ma już śladu. Dlaczego? Jolanta Kwaśniewska nazwała rzeczy po imieniu i wyjaśniła, jakie są przyczyny tego nagłego, ale głęboko przemyślanego odwrotu. 

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
13.09.2023 22:05 Córka Kwaśniewskich miała fałszywe nazwisko. Była w niebezpieczeństwie

Gdy Aleksander Kwaśniewski wygrał wybory prezydenckie zmieniło się nie tylko jego życie, ale także jego żony Jolanty i córki Aleksandry, która miała wtedy niespełna 15 lat. Nikt jej wówczas nie znał, ale rodzice zaczęli się o nią bać, bowiem zaczęły pojawiać się groźby. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o czasach prezydentury w programie internetowym Magdy Mołek.

Jolanta Kwaśniewska, Agata Duda
13.09.2023 13:53 Jolanta Kwaśniewska ma żal do Agaty Dudy, jedna rzecz nie daje jej spokoju. "Nigdy nie słuchała rad"

W najnowszym wywiadzie Jolanta Kwaśniewska skrytykowała działania Agaty Kornhauser-Dudy. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego szczerze wyznała, że ma żal do obecnej prezydentowej. Chodzi o bardzo ważną kwestię, a mianowicie o sprawy istotne dla kobiet. 

Jolanta Kwaśniewska
29.08.2023 11:52 Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła wyznaniem o przeszłości. "Ola miała wtedy 14 lat"

Jolanta Kwaśniewska pojawiła się ostatnio na zorganizowanym przez Rafała Trzaskowskiego Campusie Polska Przyszłości. W rozmowie z publicznością powiedziała coś, czego nikt się nie spodziewał. Co takiego żona Aleksandra Kwaśniewskiego wyznała na forum?

Jolanta Kwaśniewska
28.07.2023 12:03 Jolanta Kwaśniewska podjęła ważną decyzję. Potwierdziły się krążące plotki

Jolanta Kwaśniewska uchodzi za najbardziej lubianą pierwszą damę w historii III RP. Mimo że żona Aleksandra Kwaśniewskiego trzyma się na dystans od polityki, często udziela się w życiu publicznym, zabierając głos w ważnych sprawach. Ostatnio podjęła istotną decyzję – zapewne bardzo ucieszy ona jej fanów. 

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
19.07.2023 19:52 Drugi ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich był tajemnicą. Prawda jest zaskakująca

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się 44 lata temu. Wówczas wzięli ślub cywilny. Po wielu latach zdecydowali się na kościelny. Ceremonia była owiana ogromną tajemnicą. Wszystko za sprawą ateizmu byłego prezydenta. Małżonkowie znaleźli na to idealne rozwiązanie.

Jolanta Kwaśniewska
14.07.2023 08:19 Jolanta Kwaśniewska przekazała smutne wieści. Straciła bliską osobę

Jolanta Kwaśniewska przekazała bardzo smutną wiadomość - straciła bardzo bliską osobę. Była pierwsza dama zamieściła na stronie swojej fundacji łapiący za serce, pełen emocji wpis, w którym informuje o śmierci, a także żegna się ze zmarłą. Internauci ślą najszczersze kondolencje.

None
07.05.2023 21:47 Tak zmieniła się Jolanta Kwaśniewska. Od zawsze zachwycała urodą

Jolanta Kwaśniewska to niekwestionowana ikona klasy i stylu. Trudno uwierzyć, jak zmieniła się przez 28 lat. Dziś już nie przypomina siebie z czasów pamiętnych wyborów prezydenckich z 1995 roku. 

Jolanta Kwaśniewska
17.04.2023 13:39 Jolanta Kwaśniewska na prywatnych zdjęciach sprzed lat. W takiej odsłonie niewielu ją widziało, trudno ją rozpoznać

Jolanta Kwaśniewska przez lata zdążyła się bardzo zmienić, ale zachowała klasę, którą prezentowała przez cały ten czas. Aleksandra Kwaśniewska chętnie chwali się zdjęciami swojej mamy z młodości. Czasami aż trudno ją rozpoznać.

Daniel Olbrychski i Jolanta Kwaśniewska
16.04.2023 13:55 Po latach Daniel Olbrychski ujawnił, co zawdzięcza Jolancie Kwaśniewskiej. Aktor miał wielkie szczęście

Daniel Olbrychski wrócił pamięcią do zabawnego wydarzenia sprzed lat, w którym miał okazję uczestniczyć razem z Jolantą Kwaśniewską. Była Pierwsza Dama, a raczej jej ochroniarze, w trudniej sytuacji okazali się wyjątkowo pomocni dla aktora. 

Elżbieta Jaworowicz Jolanta Kwaśniewska
03.04.2023 19:18 Elżbieta Jaworowicz zdradziła, co sądzi o Jolancie Kwaśniewskiej. Widzowie mogą być zaskoczeni

Elżbieta Jaworowicz została poproszona o opinie na temat Jolanty Kwaśniewskiej w roli Pierwszej Damy. Gospodyni "Sprawy dla reportera" zajęła jasne stanowisko w tej kwestii i dodatkowo zdradziła, jak widzi przyszłość żony Aleksandra Kwaśniewskiego.   

jolanta kwaśniewska aleksander kwaśniewski
14.02.2023 12:55 Aleksander Kwaśniewski zdradził, jak podgrzać małżeńską atmosferę. Co zaplanował na Walentynki?

Aleksander Kwaśniewski poślubił Jolantę Kwaśniewską 44 lata temu. Warto zatem posłuchać, co tak długi stażem i doświadczony partner ma do powiedzenia w sprawie pielęgnowania małżeńskiej relacji. Z okazji Walentynek były prezydent z zadziwiającą otwartością wypowiedział się bowiem w tej kwestii. Jego słowa mogą zaskoczyć.

jolanta kwaśniewska kuba badach
06.01.2023 14:54 Jolanta Kwaśniewska była sceptyczna wobec swojego przyszłego zięcia. Co sądzi o Kubie Badachu?

Jolanta Kwaśniewska wyznała, że początkowo była dość sceptyczna wobec swojego przyszłego zięcia. Po czasie dawna pierwsza dama wydaje się być szczęśliwa, obserwując swoją córkę i jej męża. Co się zmieniło?

jolanta kwaśniewska
13.11.2022 14:30 Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach prezydenckich? Córka się wygadała

Jolanta Kwaśniewska lata temu przestała pełnić funkcję pierwszej damy, lecz dla wielu Polaków wciąż pozostaje niedoścignionym ideałem. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego ujmowała otwartym charakterem, troską o sprawy społeczne oraz doskonałym wyczuciem stylu. Nie brakuje głosów, że byłaby doskonałą następczynią Andrzeja Dudy. Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, czy istnieje szansa, że jej rodzice znów zamieszkają w Belwederze.

Jolanta Kwaśniewska wspomina o jednej rzeczy, której żałuje po kadencji męża. "To był błąd"
25.10.2022 19:57 Jolanta Kwaśniewska wspomniała wyprowadzkę z pałacu prezydenckiego, nie miała gdzie się podziać. "To był błąd"

Jolanta Kwaśniewska, choć od zakończenia kadencji jej męża minęło 17 lat, wciąż pozostaje bezdyskusyjnie ulubioną pierwszą damą wśród Polaków. Uchodząca za ikonę stylu żona Aleksandra Kwaśniewskiego w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do życia u boku prezydenta Polski.

Jolanta Kwasniewska
03.10.2022 21:44 Jolanta Kwaśniewska od lat zachwyca elegancją i klasą. Jak zmieniło się życie byłej prezydentowej?

Jolanta Kwaśniewska nie bez powodu nazywana jest ikoną stylu. Była prezydentowa od wielu lat prezentuje elegancję i szyk, inspirując wiele Polek. 67-latka pokazała się na Gali Woman Power 2022, gdzie opowiedziała, jak zmieniło się jej życie.Małżonka byłego prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego pojawiła się na Gali Woman Power 2022 roku. Jak zwykle zaprezentowała się z ogromną elegancją i klasą. Jak zmienił się styl i życie 67-latki? Jolanta Kwaśniewska przez dekadę z prawdziwym zaangażowaniem pełniła rolę pierwszej damy. Polacy zapamiętali ją jako ikonę elegancji i klasy, a nasze rodaczki do dziś inspirują się jej nienagannym stylem. W 2021 roku była prezydentowa udzieliła wywiadu magazynowi Viva!, w którym opowiedziała o ciemnych stronach bycia żoną prezydenta. - Wszyscy oczekują, że Pierwsza Dama będzie godnie reprezentowała kraj, prasa ocenia jej ubiór, fryzurę. Ta presja nie jest łatwa. Pewnie nie uwierzycie, ale będąc małżonką prezydenta, sama płaciłam za wszystkie ubrania, sama się czesałam i robiłam makijaż - wyznała na łamach Vivy! Jolanta Kwaśniewska zdradziła także, że kreacje, w których występowała publicznie nie zawsze pokrywały się z jej gustem. - Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać i czasem tak się ubieram. - dodała żona Aleksandra Kwaśniewskiego. 67-latka czasy pełnienia roli żony prezydenta ma już dawno za sobą, dlatego w końcu może nosić ubrania z godne z tym, co naprawdę lubi. Będąca autorytetem wielu Polek Jolanta Kwaśniewska pojawiła się w maju na Gali Osobowości i Sukcesów 2022 oraz na Woman Power 2022, zorganizowanej pod koniec września. Podczas tych wydarzeń zaprezentowała stylizacje, które zachwyciły wszystkich wokół. Na pierwszy rzut oka widać, że nadal może pochwalić się doskonałym gustem. Jak wygląda życie Jolanty Kwaśniewskiej? Jolanta Kwaśniewska nie ma za sobą łatwego czasu. W grudniu 2020 roku wspólnie z Aleksandrem Kwaśniewskim wylecieli do Szwajcarii do siostry byłego prezydenta, której zmarł mąż. Przez kilka miesięcy zamieszkiwali poza granicami kraju, jednak w pewnym momencie oboje zachorowali na COVID-19. - W gruncie rzeczy cały luty to była ciężka walka. Ja spędziłem tydzień w szpitalu, żona dwa dni, mnie przez dwa tygodnie męczyła wysoka gorączka i mocno duszący kaszel. W tej chwili jest dużo lepiej, ale uszczerbek na zdrowiu pozostał, dochodzenie do formy po COVID-zie trwa jednak długi czas - opowiedział Aleksander Kwaśniewski na łamach Gazety Wyborczej. Choć Jolanta Kwaśniewska przeszła chorobę znacznie łagodniej niż jej mąż, z biegiem czasu pojawiły się u niej negatywne skutki zakażenia koronawirusem. - Żona nie miała gorączki, u niej hospitalizacja była dwudniowa. Ale teraz Jolę dopadło zapalenie nerek, które prawdopodobnie związane jest z przechorowanym już koronawirusem - oznajmił były prezydent w rozmowie z "Faktem". Na szczęście zarówno były prezydent, jak i jego małżonka odzyskali siły i powrócili do zdrowia. Jolanta Kwaśniewska w mediach Jolanta Kwaśniewska miała okazję wykazać się również jako osobowość medialna. Była prezydentowa doczekała się własnego programu w TVN Style - "Lekcja stylu", w którym przez 10 sezonów uczyła zasad savoir-vivre. W 2011 roku współprowadziła również z córką Aleksandrą program „Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Jak wspomina ten czas? - To był fantastyczny okres w moim życiu. Teraz cieszę się, że jest współprowadzącą bardzo mądrego i potrzebnego programu w TVN Style. Sama z wielką radością oglądam każdy z tych odcinków, ale dla mnie bajka telewizyjna jest zamknięta - opowiedziała dziennikarce "Plejady" przy okazji gali Woman Power. Trzeba przyznać, że żona prezydenta nie trafi formy i nadal prezentuje się zjawiskowo. Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.plArtykuły polecane przez Goniec.pl:Jolanta Kwaśniewska pokazała prezent, który dostała od Elżbiety II. Nie miała pojęcia, co z nim zrobićAleksander Kwaśniewski przyrównał Elżbietę II do Jana Pawła II. "Papież też to miał"Kwaśniewski i Komorowski wychodzą z cienia, zwołali spotkanie liderów opozycji. Będzie wspólna lista wyborcza?

aleksandra kwaśniewska kuba badach
24.09.2022 20:40 Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Aleksandra Kwaśniewska najwyraźniej ma ostatnio ochotę na wspominki. Coraz częściej publikuje zdjęcia, których jej fani nie widzieli nigdy wcześniej. Teraz wspomniała moment, od którego minęło już 10 lat. W tym czasie zawarła związek małżeński z Kubą Badachem. Ich wesele odbiło się szerokim echem w mediach, ale dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wyglądało od środka. Nie da się ukryć, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy byli królem i królową parkietu. Co jeszcze pokazała ich popularna córka?