Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę. Wszyscy patrzyli tylko na jedno
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.09.2023 16:29

Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę. Wszyscy patrzyli tylko na jedno

Jolanta Kwasniewska
KAPIF

Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem w programie “Jeden na jeden”, gdzie komentowała bieżące wydarzenia w kraju. Pomimo tego, że poruszała wiele ważnych spraw, widzowie zwracali uwagę przede wszystkim na jeden szczegół, który przykuł ich uwagę. Dotyczył on wyglądu byłej prezydentowej, który okazał się zdecydowanie niecodzienny. 

Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę

Jolanta Kwaśniewska była gościem stacji TVN24, gdzie widzowie mogli zobaczyć ją w programie “Jeden na jeden”, a podczas jego trwania z ust żony byłego prezydenta padły bardzo ważne słowa dotyczące Polski i tego, co się w niej obecnie dzieje. Rozmowę tę prowadziła Agata Adamek. Przy okazji była prezydentowa apelowała, by rodacy tłumnie ruszyli na wybory.

- Przerażające jest to, że gros osób mówi, że “nie jest tak najgorzej” i stara się urządzać w tej koszmarnej sytuacji, w jakiej jesteśmy, gdzie nie mamy trójpodziału władzy, gdzie niszczone są sądy, gdzie niszczone są autorytety, gdzie pieniądze otrzymują jakieś faszystowskie ugrupowania - powiedziała Jolanta Kwaśniewska, podkreślając w swojej wypowiedzi, że nie chce oddać “swojej Polski walkowerem”. 

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Jolanta Kwaśniewska poruszyła tematy dotyczące Polski

Jolanta Kwaśniewska wykorzystała tę sposobność, by nawiązać do interwencji policji wobec posłanki Kingi Gajewskiej. Miała ona zostać siłą doprowadzona i wsadzona do radiowozu, a dopiero potem miała być wylegitymowana. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wspomniała także o reakcji społeczeństwa na tego typu zaskakujące sytuacje. Była prezydentowa nie przebierała w słowach.

-  Ogromnie mnie martwi, że w tej chwili jesteśmy w takim momencie, że jak słyszymy o kolejnej aferze, o kolejnych tego typu sytuacjach, to my po stronie opozycyjnej mówimy: "aha, kolejna rzecz", ponieważ żadna z tych afer nie została rozliczana. Wszystko jest zmiatane pod dywan. Sposób wyjaśnienia tych wszystkich rzeczy to jest tak, jakbym oglądała mecz polskiej reprezentacji: "Polacy, nic się nie stało" - powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę. Wszyscy to widzieli

Podczas trwania programu i jakże ważnej przemowy Jolanty Kwaśniewskiej, wielu widzów nie skupiało się na tym, co mówi była prezydentowa, a ich wzrok był skierowany na jej twarz. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego w “Jeden na jeden” pojawiła się w nowych okularach, a o tym, że są faktycznie nowe, miało świadczyć to, że znajdowała się na nich naklejka, której to Jolanta Kwaśniewska najwidoczniej nie usunęła ze szkieł.

Ten widok nie umknął także uwadze internautów, szybko wychwycili tę wpadkę i podzielili się nią w sieci. Nie zabrakło prześmiewczych komentarzy tj. “Pani prezydentowa na wywiad chyba prosto od optyka”.

Zrzut ekranu (1224)hj.jpg
screen Instagram @make_me_harder