Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nowe informacje o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej. Jerzy Antczak przekazał fanom jej słowa
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.09.2023 14:35

Nowe informacje o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej. Jerzy Antczak przekazał fanom jej słowa

Jadwiga Barańska
KAPiF

Jakiś czas temu do mediów trafiły informacje na temat pogarszającego się stanu zdrowia Jadwigi Barańskiej. Teraz mąż gwiazdy Jerzy Antczak przekazał nowe fakty w sprawie. Żona poprosiła, aby przekazał fanom pewną wiadomość.

Jadwiga Barańska ma problemy ze zdrowiem

Stan zdrowia Jadwigi Barańskiej w ciągu ostatnich tygodni uległ znacznemu pogorszeniu. Aktorka zmagała się z problemami ze wzrokiem i doznała wypadku, w wyniku którego uszkodziła sobie biodro. Przez silny ból gwiazda miała nawet chcieć, by bliscy pozwolili jej odejść.

O stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej na bieżąco informował jej mąż. Jeszcze kilka miesięcy temu Jerzy Antczak skarżył się, że jego ukochana żona ma odmawiać jedzenia i skorzystania z opieki medycznej. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że najgorsze jest już za nią.

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Jerzy Antczak przekazał nowe wieści o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej

Ku radości fanów Jadwigi Barańskiej, artystka powoli dochodzi do siebie. Jej mąż właśnie przekazał najnowsze wieści na temat stanu zdrowia ukochanej.

- Kochani przyjaciele, wasze modlitwy i czułość sprawiły, że przed chwilą Jadzia wstała z pościeli i o własnych siłach doszła do łazienki - 15 kroków. Prosi, aby przekazać wam jej bezgraniczną wdzięczność i miłość! - napisał na Facebooku.

Jerzy Antczak chciał nakręcić film o Jadwidze Barańskiej

Jeszcze niedawno Jerzy Antczak patrząc na opadającą z sił z żonę chciał poprawić jej humor i zaproponował jej stworzenie filmu dokumentalnego o jej karierze. Niestety reżyser nie dostał odpowiedzi od osób, którym zaproponował współpracę przy produkcji.

- Któregoś dnia, nieoczekiwanie zapytała mnie: Czy decydenci odpowiedzieli na temat scenariusza?. Odpowiedziałem gorzko: Nie ma odpowiedzi. Długo milczała, po czym powiedziała cicho: Ano cóż, widocznie już nasz czas minął... - przekazał jakiś czas temu.

Tagi: Aktor