Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mocne wyznanie Anny Lewandowskiej. "Kalendarz podporządkowany jest jemu, a nie mnie"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 22.09.2023 12:25

Mocne wyznanie Anny Lewandowskiej. "Kalendarz podporządkowany jest jemu, a nie mnie"

Anna Lewandowska Robert Lewandowski
Scott Garfitt/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Anna Lewandowska wzięła udział w Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Barcelonie, gdzie pokusiła się na szczere wyznania dotyczące rezygnacji ze swojej obiecującej kariery sportowej. Ze słów celebrytki jasno wynika, że "hamulcowym" był jej mąż. Czy Anna Lewandowska żywi z tego powodu urazę do Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska na Międzynarodowym Kongresie Kobiet

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych WAGs w Hiszpanii. Jako żona napastnika uwielbianej na Półwyspie Iberyjskim FC Barcelony cieszy się sporym uznaniem nie tylko za swój miłosny wybór, ale także działalność biznesową i sportową.

Właśnie dlatego została zaproszona przez Związek Katalońskich Federacji Sportowych do udziału w 2. Międzynarodowy Kongres Kobiet w Sporcie, gdzie w charakterze sportsmenki i influencerki mogła opowiedzieć o swoich dokonaniach i życiu w blasku jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Prelegentka Anna Lewandowska skupiła się na jednej istotnej kwestii. O czym opowiedziała zebranej w Barcelonie publiczności?

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Anna lewandowska przekonuje, ż zrezygnowała z kariery dla męża

Anna Lewandowska zdradziła, że z kariery karateczki zrezygnowała z miłości do męża. Mimo że w swoim mniemaniu mogła osiągnąć więcej, podjęła wymagającą dużego oddania decyzję, że skupi się na pomocy Robertowi Lewandowskiemu. 

- Trenowałam przez wiele lat, byłam reprezentantką Polski w karate. Natomiast w pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem i zdecydowałam, że przeprowadzę się z moim mężem za granicę, gdzie będę go wspierała - opowiadała ze sceny małżonka kapitana reprezentacji Polski.

- Przeprowadziłam się, rezygnując ze startów w zawodach z orzełkiem na piersi, ale wiedziałam, że jestem sportowcem z krwi i kości i muszę znaleźć coś dla siebie (...) Dzisiaj mam sześć spółek, sześć firm, wszystkie dotyczą zdrowego trybu życia - z dumą wypunktowała. Jak teraz wygląda życie Anny Lewandowskiej u boku Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska: "Kalendarz naszego życia jest podporządkowany jemu"

Anna Lewandowska podkreśla, że jej aktywności wciąż są dostosowane do planów Roberta Lewandowskiego. Celebrytka najbardziej ceni to, że mimo rozległych przedsięwzięć wciąż ma czas, by skupiać się na rodzinie, która jest dla niej najważniejsza. Dodała, że może spełniać swoje marzenia i dalej się rozwijać. 

- Oczywiście cały kalendarz naszego życia jest raczej podporządkowany jemu, a nie mnie, natomiast taka jest kolej rzeczy. To Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i jest nam z tym dobrze. Oczywiście on też mnie wspiera (...). Czasem tylko wspomina, że chciałby mnie zatrzymać na moment, mówi, że nie wie, co musiałoby się zdarzyć, żebym się zatrzymała - opowiadała Anna Lewandowska.

Źródło: YouTube @UFECtv