Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska zwróciła się z ważnym apelem do kobiet. Chodzi o wybory
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.09.2023 08:37

Anna Lewandowska zwróciła się z ważnym apelem do kobiet. Chodzi o wybory

Anna Lewandowska
fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska zwykle omija tematy polityczne, jednak w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, nieoczekiwanie zabrała głos i wystosowała bardzo ważny apel. Gwiazda zwróciła się przede wszystkim do kobiet.

Anna Lewandowska zwykle nie wypowiada się na temat polityki

Anna Lewandowska zazwyczaj trzyma się z dala od świata polityki i jedynie okazjonalnie zabiera głos w sprawach światopoglądowych. W listopadzie zeszłego roku gwiazda postanowiła zrobić wyjątek i przyznała w jednym z postów na Instagramie, że czuje się dotknięta wypowiedziami polityków na temat kobiet. Wtedy też po raz pierwszy przyznała, że doświadczyła poronienia. 

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Anna Lewandowska wystosowała apel dotyczący wyborów

W związku z tym, że zbliżają się wybory parlamentarne, Anna Lewandowska postanowiła wystosować apel do swoich obserwujących, by za wszelką cenę wybrali się na wybory. - Za miesiąc odbędą się wybory parlamentarne i w najbliższych dniach, jak dobrze wiemy, kampania wyborcza będzie na pewno dominującym tematem w mediach. Usłyszymy mnóstwo nierealnych obietnic. Będziemy świadkami przeróżnych brudów, ataków i propagandy. Będziemy mieć serdecznie dość polityki - zaczęła Lewandowska.

- Ale chcę was przede wszystkim prosić o jedno. Nie dajcie się zniechęcić. Nie poddajcie się w tym. Wybory są dla nas, nie dla polityków i raz na 4 lata mamy realny wpływ na to, jak naprawdę będzie wyglądać Polska. Kto będzie podejmował decyzje w naszym imieniu i kto będzie tworzył prawo. Reprezentował nas na całym świecie. Głosujmy nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że możemy. To wielki przywilej. Głosujcie zgodnie z własnym sumieniem, nie wsłuchując się w obietnice, ale w wasze wartości i przekonania - powiedziała.

Anna Lewandowska zwróciła się przede wszystkim do kobiet

Anna Lewandowska zwróciła się przede wszystkim do kobiet, by za niespełna miesiąc wybrały się na wybory i dołożyły swoją cegiełkę do tego, by zmienić nastroje panujące w państwie. - 15 października przez jeden dzień to my będziemy mieć realną władzę, bo wybory to wielkie święto demokracji. Nasze święto. Dlatego jeszcze raz proszę i apeluję, szczególnie do kobiet: Nie dajcie się zniechęcić. Nie zostańcie tego dnia w domu. Ja tym razem będę głosować w Barcelonie, ale to też żadna przeszkoda. Zachęcam każdego, kto będzie wtedy za granicą, żeby oddał głos. To nic trudnego - dodała na koniec gwiazda.