Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska przygotowała dla Roberta niezwykły prezent. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 09:58

Anna Lewandowska przygotowała dla Roberta niezwykły prezent. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram @annalewandowska

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z bardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu i z tej okazji odnowili swoją przysięgę małżeńską. Ostatnio w programie “Dzień Dobry TVN” Anna wyjawiła, jaki prezent przygotowała dla Roberta z tej okazji.

Anna i Robert Lewandowscy to uwielbiana para

Anna i Robert Lewandowscy są uważani za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie rozwijają swoje kariery i oboje wspierają się we wzajemnych działaniach. Zakochani pobrali się 22 czerwca 2013 roku w kościele św. Anny w Serocku. Ich pierwszy ślub był zjawiskowy, Anna wybrała suknię o kroju księżniczki od jednego ze znanych projektantów, a na uroczystości pojawiły się tłumy gości.

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Anna i Robert Lewandowscy wzięli drugi ślub

Anna I Robert po 10 latach zdecydowali się odnowić swoją przysięgę małżeńską i podzielili się tym z internautami. Para wcześniej nie wspominała o swoich planach w mediach społecznościowych. Zaskoczyli swoich fanów zdjęciami z uroczystości. Tym razem Anna Lewandowska postawiła na dopasowaną koronkową sukienkę z odkrytymi plecami. Znany piłkarz włożył jasny garnitur, a całość dopełniły jasne zamszowe mokasyny. W komentarzach nie zabrakło życzeń oraz komplementów od obserwatorów.

Lewandowska przygotowała dla męża wyjątkowy prezent

Ceremonia odnowienia przysięgi małżeńskiej odbyła się we Włoszech, a potem przyszedł czas na zabawę. Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach niezwykłym tańcem z mężem. Jak się okazuje, wcześniej trenerka nie tańczyła prawie w ogóle. W “Dzień Dobry TVN” przyznała, że nauczyła się kilku tanecznych kroków specjalnie dla swojego ukochanego i był to jeden z prezentów dla niego na 10. rocznicę ślubu.