Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel utrzymuje ukochanego? Kevin Mglej ujawnił prawdę
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 22.04.2024 20:54

Roksana Węgiel utrzymuje ukochanego? Kevin Mglej ujawnił prawdę

Roksana Węgiel Kevin Mglej
Fot. Kapif

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to prawdziwa power couple polskiego showbiznesu. Piosenkarka i jej ukochany nie przestają budzić ciekawości mediów, choć nie zawsze jest to zainteresowanie, jakiego by sobie życzyli. Ostatnio np. wiele mówiono o tym, że Roxie rzekomo utrzymuje swojego partnera, spełniając jego zachcianki. Teraz Kevin odniósł się do tych plotek i uciął spekulacje, a jego reakcja nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Roksana Węgiel utrzymuje narzeczonego?

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z bardziej lubianych piosenkarek na polskim rynku muzycznym. Gwiazda podbija listy przebojów kolejnymi hitami, a ponadto znajduje czas na ciężką pracę w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie zachwyca umiejętnościami tanecznymi oraz przygotowania do ślubu z osiem lat starszym partnerem - Kevinem Mglejem.

Mało tego, niedawno media obiegła sensacyjna wiadomość, jakoby 19-letnia Węgiel była już po zawarciu związku małżeńskiego w urzędzie stanu cywilnego, ale tej do dziś nie potwierdziła sama zainteresowana. Szczęśliwe nowiny przyćmiła więc afera związana z byłą dziewczyną Kevina, w której poszło o alimenty na syna 27-latka.

Niektóre osoby zaczęły nawet sugerować, że Roxie jest tą osobą w związku, która utrzymuje siebie i ukochanego, a on żyje na jej koszt. Ile jest w tym prawdy? Kevin szczerze odpowiedział na pytanie o finanse. Wiadomo już, czy jest coś na rzeczy.

Anita Sokołowska nie kryła smutku. Wygarnęła jurorom "TzG"

Kevin Mglej odpowiedział na pytanie o finanse

Okazją do rozmowy z Kevinem był jego spektakularny występ podczas niedzielnego odcinka “Tańca z gwiazdami”. Mglej zatańczył z Roxie i jej tanecznym nauczycielem Michałem Kassinem ogniste passodoble. Za swój performance zgarnęli 40 punktów.

Tuż po emisji programu Roksana i jej ukochany musieli jednak porzucić na chwilę szampańskie nastroje i w końcu odnieść się do pytań o to, jaka prawda kryje się za ich sytuacją finansową. Dziennikarz Pomponika wprost spytał producenta muzycznego, czy jest na utrzymaniu przyszłej żony. Kevin mógł się tylko szeroko uśmiechnąć.

No nie, nie skomentuję tego, po prostu wiążę koniec z końcem - odparł, kokietując fanów portalu.

Partner Roxie ucina spekulacje. Mówi, jaka jest prawda z alimentami na syna

Afera z alimentami Kevina Mgleja przybrała w ostatnim czasie ogromne rozmiary. Była partnerka mężczyzny, Malwina Dubowska, zapewniła, że wbrew powszechnemu mniemaniu, w luksusy nie opływa, a co więcej, jej sytuacja jest trudna.

27-latek postanowił odnieść się do oskarżeń Dubowskiej, zapewniając, że chciałby spędzać z synem więcej czasu, ale ekspartnerka nie wyraża na to zgody. Podkreślił także, że wywiązuje się ze wszystkich nałożonych przez sąd obowiązków, a alimenty to niejedyne pieniądze, jakie inwestuje w swoje dziecko.

Dodatkowo pokrywam wszystkie koszty związane z jego edukacją, w tym dwujęzyczne prywatne przedszkole. Pokrywam także wszystkie koszty medyczne, jednocześnie opłacając mu prywatny pakiet medyczny dający dostęp do wszystkich lekarzy. Zwracam wszystkie rachunki za leki dla Williama. Organizuję oraz pokrywam również koszty wszystkich zajęć dodatkowych. Kupuję ubrania, buty, kurtki - wyliczał.

Źródło: Pudelek, Pomponik